Senasis Uostas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Užkandinės
4.5

Gražiausiame Lietuvos kampelyje įsikūręs restoranas-baras „Senasis Uostas" pasitinka savo klientus patogesnėje vietoje Nidos centre.

Mūsų klientai renkasi mus dėl visada šviežio maisto ir gausybės patiekalų iš šviežios žuvies.Darbo laikasVirtuvė
Pirmadienis 08:00 - 00:00 iki 00:00
Antradienis 08:00 - 00:00 iki 00:00
Trečiadienis 08:00 - 00:00 iki 00:00
Ketvirtadienis 08:00 - 00:00 iki 00:00
Penktadienis 08:00 - 00:00 iki 00:00
Šeštadienis 08:00 - 00:00 iki 00:00
Sekmadienis 08:00 - 00:00 iki 00:00
Siūlome puikią galimybę surengti ,,Banketą“ ypatingai savo, įmonės, užsienio svečių atvykimo ar kitai progai. Mes pasiūlysime erdvią salę, kuri sutalpina iki 100 žmonių.  Turime specialią pakylą, kuri skirta sakyti kalboms ar sveikinimams. Taip pat galėsite peržiūrėti vaizdo ar foto įrašus plačiaekraniame televizoriuje.
Siūlome puikią galimybę surengti ,,Banketą“ ypatingai savo, įmonės, užsienio svečių atvykimo ar kitai progai. Mes pasiūlysime erdvią salę, kuri sutalpina iki 100 žmonių.  Turime specialią pakylą, kuri skirta sakyti kalboms ar sveikinimams. Taip pat galėsite peržiūrėti vaizdo ar foto įrašus plačiaekraniame televizoriuje.

Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 72
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Senasis Uostas

 • Merginų Puslapis 1.3
  0
  Aptarnavimas lievas. Vaikšto miegančios. Laukti tenka labai ilgai kol aptarnaus arba nesulauki

 • Rugile 5.0
  +1
  Labai skanus maistas dideles porcijos skanus cepelinai . truputi brangoka bet maistas to vertas rekomenduoju ten apsilankyti nes maistas tikrai skanus.

 • teresė 3.0
  0
  Kelinti metai iš eilės lankydamiesi Nidoje pietaujame šiame restorane. Maistas skanus, tik vieną kartą pasitaikė parūgę salotos.

 • Romas 5.0
  0
  Visiem rekomenduociau si restorana. Labai geras maistas.

 • Jonas 5.0
  +1
  Labai skanu!!!

 • apsilankiusi 5.0
  0
  Sveiki, lankėmės čia prieš porą savaičių. Vieta nėra super graži ( vienintelis vaizdas aplinkui- kažinkokio pastato faniera aptverti griaučiai), bet už tai labai patogi- pačame centre, iškart už Maximos. Aptarnavimas malonus, ypatingai greitas ( tiek padavėjos, tiek ir pačios virtuvės). Maistas labai labai skanus, atrodo taip pat estetiškai :) ungurienė (sriuba) ~ 16 Lt, žuvienė ~ 14 Lt, keptas otas su troškintais svogūnais ( tikrai visiems rekomenduoju) ~ 36 Lt, ungurio šašlykas ( nuoširdžiai gausi porcija) ~ 40 Lt. na ir vynų taurės ( 100 ml) iki 10 Lt. Eisime dar :)

 • Linas 5.0
  +1
  Na kolektyvas tikrai šaunus dar tiesa neragavau maisto bet man jau patinka aplinka graži ir vieta super pačiame centre.

 • Egle 5.0
  0
  Labai puikus restoranas labai patogioje vietoje. Ypac mandagus personalas, malonu visada uzsukti ir skaniai pavalgyti, sekmes kolektyvui!

 • Giedriai :-) 5.0
  0
  Labai malonus aptarnavimas, patenkinami visi klientų norai, tik oro užsakyti negali:-). Porcijos tikrai labai didelės, bet užtai viskas begalo skanu! Išradingai pateikiami įvairūs desertai, būtinai paragaukit obuolių pyrago!!! Bet svarbiausia - žuvies patiekalai. Yra tokių, kurių niekur kitur tikrai negausit.;-)

 • Algis 5.0
  0
  Iš pirmo žvilgsnio pagalvojau , kad kainos didokos, bet kai atnešė valgius, tikrai nustebau porcijų didimu , jie bučiau žionoje tikrai tiek daug nebučiau užsisakęs. Be to jaučiasi , kad maistas šviežus, rekomenduočiau paragauti, sterko kepsni arba sterko kotletu A

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną