Šeimos restoranėlis - Paupio 5

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
4.8

Pačioje Užupio širdyje, įsikūrusi kavinė primena jaukius menininko namus, o maistas yra gaminamas su meile, kaip pas mamą ar močiutę. Tai ne ekstravagantiško ar manieringo maisto vieta, bet šilta, jauki, paprasta ir miela vietelė. Tokia vieta ir užsienio svečiams bus ypatingas atradimas!

Kavinukėje - lietuviškas tradicinis maistas su lengvais užkandžiais, pagamintais su meile iš natūralių, šviežių produktų. Čia, ko gero, patys skaniausi cepelinai 100km spinduliu, šaltibarščiai, aišku, irgi ne iš kelmo spirti, o naminiai pyragai – tai, ką galbūt tik prisiminimų užantyje tebesinešiojate, o čia pagaliau atrasite! Bare įvairūs lietuviški gėrimai, galimos degustacijos ar vakarėliai – turistams bus ką pažinti bei patirti.Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 20:00
Antradienis 11:00 - 20:00
Trečiadienis 11:00 - 20:00
Ketvirtadienis 11:00 - 20:00
Penktadienis 11:00 - 23:00
Šeštadienis 10:00 - 23:00
Sekmadienis 10:00 - 20:00

Pobūviai
Pačioje Užupio širdyje, įsikūrusi kavinė primena jaukius namus, o maistas yra gaminamas su meile, kaip pas mamą ar močiutę. Čia priešingai nusistovėjusioms pobūvių tradicijoms maistas pobūviui ruošiamas pagal klientų pageidavimą, ir tik po to siūlomas kavinės pobūvio meniu.
Čia nedideli pobūviai jaukiausi iki 20 asmenų (viena didesnė salė ir kita mažesnė, kurioje telpa iki 10 žmonių), furšeto metu patogiai išsiteks iki 30 žmonių. Kavinė gali pasirūpinti viskuo, ko Jums reikia ar norite šventei, kas įmanoma kavinės patalpose. Šalia yra daug automobilių stovėjimo aikštelių.

Išvežamieji
Išvežamiesiems pobūviams kavinė paruoš maistą, pasirūpins pobūvių aptarnavimu ir stalų bei aplinkos puošyba. Aptarnavimo geografija neribojama – jei ši meninė-kulinarinė dvasia Jums miela – ji gali būti perkelta į bet kurią Lietuvos vietą!

Pobūviai
Pačioje Užupio širdyje, įsikūrusi kavinė primena jaukius namus, o maistas yra gaminamas su meile, kaip pas mamą ar močiutę. Čia priešingai nusistovėjusioms pobūvių tradicijoms maistas pobūviui ruošiamas pagal klientų pageidavimą, ir tik po to siūlomas kavinės pobūvio meniu.


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 20 - 30
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Šeimos restoranėlis - Paupio 5

 • Karolina Kirbityte 5.0
  0
  Nuostabu! Aptarnavimas ispudingas. Puikus maistas . Labai patiko pasiulytas desertas!!

 • Rasa Macevičienė 5.0
  0
  Nuostabi jauki vieta. Paprasta, bet šilta atmosfera. Puikus maistas. "Kaip namie...". Ir maisto porcijos stebinančios, vos įkandamos. Smagu pabendrauti su be galo malonia savininke Rūta. Visada jautiesi laukiamas. Jaukus namų interjeras, rami muzika. Ir skaniausia mieste KAVA! Neabejotinai! 12 balų!

 • Austė Kazlauskaitė 4.7
  0
  Jau seniai nesu taip skaniai valgius kažkur mieste. Ir taip kiekviena karta čia atėjus

 • Simona Keršytė 4.3
  0
  Viskas neblogai, maistas tradicinis, skanus. Buvo truputį vėsu ir būtų šiek tiek lengviau, jeigu būtų ne tik žodinis meniu, galima kad ir ant juodos lentos. Taip jau nutiko, kad mums pamiršo paminėti vieną iš galimų patiekalų, o matydami kaip jį neša kitiems šiek tiek pavydėdami seilę varvinom :)

 • Darius Ališauskas 5.0
  0
  Žiauriai geras

Pasiūlyk restoraną