Savynė Įtraukti prie mėgstamų

Virtuvė: Europos
2.8
Mus rasite
Vilniaus g. 199, ŠIAULIAI
 • iki 00:00
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 23:00 - - -
Antradienis 10:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 23:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 10:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Savynė

 • Aurimas Ak 1.0
  0
  Tra ge di ja... Gavome maista pasildyta mikrobangu krosneleje.

 • savininke
  +1
  Gerb. Tomai, Labai malonu,kad apsilankėte mūsų kavinėje ir patiko maistas.Mes iš tiesų stengiamės,kad svečiai išeitų viskuo patenkinti ir puikiu maistu ,ir kultūringu padavėjų elgesiu. Mes labai atsiprašome už šį nemalonų įvykį ir stengsimės, kad ateityje mūsų kavinėje nepagarbaus elgesio su svečiais atvejo nebus.

 • Tomas 1.0
  0
  Kai atradau šią vietą labai apsidžiaugiau jog čia daug gero maisto, tačiau kai paklausiau kiek laiko šitą vieta egzistuoja, ir pabrėžiau jog niekada nesu jos matęs, gavau grubų atsakymą... Kas ne tik mane sunervino, bet ir atbaidė kaip klientą.... raudona lempa kavinės savininkams! Aptarnavo mergina 2015/12/09.

 • Tomas
  0
  Kai atradau šią vietą labai apsidžiaugiau jog čia daug gero maisto, tačiau kai paklausiau kiek laiko šitą vieta egzistuoja, ir pabrėžiau jog niekada nesu jos matęs, gavau grubų atsakymą... Kas ne tik mane sunervino, bet ir atbaidė kaip klientą.... raudona lempa kavinės savininkams! Aptarnavo mergina 2015/12/09.

 • Nijole
  0
  Labai idomus vakaras su magu Helouyno diena. Ramiai, jaukiai galejome pasedeti. Kainos tikrai nesikandzioja, maistas specialai helouynui tikrai fantastiskai idomus.Ir iejimo mokescio nera jokio.

 • ieva 1.0
  +3
  Eidavome kiekviena savaitgali budavo viskas tobula....bet pasikeite savininkai pasikeite ir viskas ..............toks s.... paliko kad as net nezinau ka ir pasakyti kai yra atnesami murzini puodeliai ir lekstutes lyg apdumbleje ir dar paprasius padaveju svariu gaunama pretenziju ir snairu zvilgsniu..pyragas ir tas murzinoje leksteje nuterliotoje.. o uzsisakius ledu su riesutai sir uzpilu gauni vanilnius ledus ir razinu :D va cia tai geras... ..meniu suprastejes... siaubingai viskas suprastejo.. niekam nerekomenduoju nebet pasitaisytu..

 • Simona 5.0
  -3
  Labai grazus interjeras, aplinka, puikos skonis dizainui, taip ivairespalvis meniu, bei puikios padavejos, tai kavine kurioje be galo jauku :)

 • Daiva 1.0
  +2
  Dabar ši kavinė baido klientus baisiai garsia ir dar neskoninga rusiška muzika. Susikalbėt sunkiai įmanoma. Nustojome čia vaikščioti. Ir mano draugai taip pat. Tokio stiliaus muzika gali būti tik diskotekose. Ir orientuota į jaunimą, kuris tikrai čia nevaikšto (juk ne picas kepate). Jei jau niekaip negalite neleisti muzikos, tai bent paleiskite tylų foną viduje. O lauke tebūnie tyla. Daug klientų prarasite dėl muzikos. Ir staltiesė lauke turėtų būti švari.

 • kliente
  -1
  Pasikeite savininkai, tai turbut del to ir visa kita pasikeite

 • Klientė 2.0
  -1
  mane nuvylė ši kavinė. nepatarčiau daryti furšetus ar didesniai grupei švesti gimtadienius/šventes.Maistas kaip ir nieko, bet jau labai mazos porcijos. jei gali už kokia uzkandėlia paimti pinigu tai jau paima be jokio gedos jausmo. Patarciau pasitobulinti užkandziose, nes jie siaip sau ant juoko. Palyginus kai teko dalyvauti gimtadienyje rengtame pries gerus metu tai skiriasi zenkliai ir maistas ir aptarnavimas. :( Sumoketi pinigai neatitinka tikroves.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną