Saulės pica

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Italų
Įstaigos tipas: Picerijos
Patiekalų tipas Pica
3.0
Populiarus
Mus rasite
Šeduvos g. 2, ŠIAULIAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 23:30 - - -
Antradienis 11:00 - 23:30 - - -
Trečiadienis 11:00 - 23:30 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 23:30 - - -
Penktadienis 11:00 - 23:30 - - -
Šeštadienis 11:00 - 23:30 - - -
Sekmadienis 11:00 - 23:30 - - -

Atsiliepimai apie Saulės pica

 • Monika Pranciulyte 4.7
  0
  Picos labai skanios. Ne kartą sakėmės, nebuvo nuvyle.

 • Žygimantas Tamutis 1.0
  0
  Paskambinus sako 1h užtruks pristatymas , užsakyta buvo 20:10 dabar 22:05 vis dar nėra ?? nebepirmą kartą taip manau krentant daugumos klientų akyse.

 • Katia Rrrr 1.0
  0
  Paskambinau 21:24val užsisakiau picos, padažo ir fantos, užsakymą priėmė.. Laukiau 2val.. Atvežus pica, išvežėjas nežinojo kodėl taip ilgai.. Sūris buvo guminis, o vietoj šoninės atrodo, kad lašinių primėtė.. Bent buvo šilta, nes jau tikėjausi, kad nebe atveš, arba bus šalta..

 • Andrius Vitkauskas 1.7
  0
  Maistas prastas, kebabu nevalgau nes neskanus saulespicoj. Pica karts nuo karto uzsisakau, bet cia jau buvo taskas. Tokio brudo dar nera teke valgyt. Suris buvo kaskoks marmalas, beskonis ir kaip kose kaskokia. Ispeju kitus is cia nebesisakyti del prastos produkutu kokybes.

 • Andrita Markeviciute 1.3
  0
  Buvo užsakyta ir mokėta kaip už 2l gerima bet gavome 1.5l, padažas kaip vanduo. Iš pačios picos bėgo riebalai. JOVALAS - ne pica. Apie sūri nekalbu:) Nerekomenduoju

 • Arnas Kaligin 1.0
  0
  Uzsisakiau kebaba lekstej su maisytu padazu, Ir zinot ka ? Ogi SAUSAS KEBABAS ! FU! Nusigiveno saules pica, nepatariu bepirkti is ten

 • Dovydas Gelažis 2.0
  0
  Užsisakiau kebabą kuris maniau kainuoja 3e, tačiau pamačiau jog akcija ir paprašiau grąžinti 0.50e. Tai darbuotojos įsižeidė, kad noriu pasiimti grąžą.

 • Dode
  0
  Uzsisakiau, suvalgiau, dabar visa diena viduriavimas ir vemimas

 • nusivylęs
  0
  Sveiki, esu jau ne kartą nusivylęs teikiamomis įmonės paslaugomis, tačiau šį karta jau trūko kantrybė. Pirmiausia tai reiktų išmokinti darbuotojas įsiminti ( ar suprasti) kur kokie padažai turėtų dėtis, nes jau ne kartą užsisakęs vieną, gauni visiškai kitą komplektaciją. Ir aplamai, pastaruoju metu toks įspūdis, kad užsisakoma iš vaikiško meniu. Ar šefai liepė perpus sumažinti porcijas? Ar patys taip bandot sutaupyt vieną kitą eurą? Graudu.

 • andzelka
  0
  juokinga skaitant komentarus baikit smeisti jus ta saules pica mes jau 4 metus uzsisakome visada atvezama silta ir kokybiska cia tik raso tokias nesamones tik konkurentai mes ti uz saules pica

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną