Šašlykinė Žaliukė

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Užkandinės
Patiekalų tipas Kepsniai | Steikai, Grill | BBQ
3.9
Mus rasite
Kaunakiemio g. 30, KAUNAS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 22:00 - - -
Antradienis 10:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 22:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 22:00 - - -
Sekmadienis 10:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Šašlykinė Žaliukė

 • Irutė K 4.3
  0
  galetų būti didesnes porcijos šašlykų ,bet valgyti galima, aptarnavimas nelabai skuba aptarnauti

 • gurmanas
  0
  Paragavom jūsų sprandinės "šašlykų".Nuo kada sprandinė su kremzlėmis? Ir įdomu kur virėja mokėsi kepti šašlykus? Iš jų tik pavadinimas ir liko....Parašytų kepta mėsytė ant iešmo orkaitėje, bent jau pretenzijų mažiau būtų.

 • Rita 5.0
  0
  Puikūs šašlykai visada, kiek teko valgyti. Matosi, kad šviežiai kepa, verta ir palaukti. Kas supranta apie šašlykus, iškart supras, kad marinatai ne šiaip bet kokie, o marinuota žinant, kaip tai daryti. Kavinės aplinka gal ir ne kokia, bet viduje tikrai jauku, aptarnaujančios merginos labai paprastos ir malonios. Tikrai sugrįšiu, ten gali jaustis laukiamas ir kaip namie.

 • Indre 1.0
  +3
  Sutinku su viskuo, ka parase Dorema ir Tomas. Lankemes siandien sioje kavineje po daug metu... Likome apsale... Saslyku porcijos mazuciukes... Puse porcijos saslyku nesiskiria nuo dideles! O kaina skiriasi zymiai. Kas netiki, siulau padaryti eksperimenta ir pasiimti puse bei visa porcija. Neliks abejoniu... Darzoves- 2 skilteles pomidoro ir 1 grezinelis agurko. Patiems saslykams truksta marinato, drusko... Kai kurie mini, kad si kavine issilaiko labai ilgai, tai taip, issilaiko todel, kad porcijos maziuciukes, o kainos tai dideles, neatitinka porcijos dydzio, gerai apsukineja zmones. Likome labai nusivyle, kaip buvo anksciau tiek saslyku porcijos bei skonis ir kaip pasikeite dabar, skirtumas tikrai didelis... Daugiau cia nesilankysim.

 • Tomas 1.0
  +4
  Sutinku su viskuo ką parašė Doremi. :) Porcijos vaikiško dydžio, visiškai neskanu, o taip vadinamos "šviežios daržovės" tai keli griežinėliai agurko ir pomidoro.

 • Doremi 1.0
  +4
  Nusigyvenusi ir Kauno verta užeiga. Užeigoje gyvenimas sustojęs, visomis prasmėmis. Porcijos juokingo dydžio. Gal tai vaikučių kavinė? Penki gabaliukai taip vadinamos kiaulienos sprandinės, tiesa, absoliučiai baltos spalvos ir sausos mėsos, beskonių ryžių, pigiausio ketčiupo, dviejų grežinėlių agurko ir ketvirčio nediduko pomidoro..

 • RUTA 5.0
  0
  patys nuostabiausi saslykai!!! niekad neteko nusivilt!!!

 • RUTA
  +1
  patys nuostabiausi saslykai!!! niekad neteko nusivilt!!!

 • Panelė
  -1
  Nenusikalbėkit, skonio reikalas, bet iš kur išraukėt jog jie šildyti. Nereikėtų tiek ilgai laukt jei mikruškėj šašlykus šildytų. Pati valgiau, padavėjos nuostabios, tik lankytojai kai kurie išsidirbinėja.

 • Panelė
  -2
  Nenusikalbėkit, skonio reikalas, bet iš kur išraukėt jog jie šildyti. Nereikėtų tiek ilgai laukt jei mikruškėj šašlykus šildytų. Pati valgiau, padavėjos nuostabios, tik lankytojai kai kurie išsidirbinėja.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną