Režisierius

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos
Įstaigos tipas: Restoranai
3.5
Prabangus
Mus rasite
Vilniaus g. 10, KAUNAS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 12:00 - 00:00 - - -
Antradienis 12:00 - 00:00 - - -
Trečiadienis 12:00 - 00:00 - - -
Ketvirtadienis 12:00 - 00:00 - - -
Penktadienis 12:00 - 02:00 - - -
Šeštadienis 12:00 - 02:00 - - -
Sekmadienis 12:00 - 00:00 - - -

Atsiliepimai apie Režisierius

 • renatas 5.0
  0
  geras restoranas.puikus susiai,

 • Ana 5.0
  0
  Puikus maistas, idomi aplinka, nepriekaistingas aptarnavimas

 • Remigijus
  0
  Vakarieniavom sestadieni. Maistas nuostabus, aptarnavimas nepriekaistingas. Dekui

 • Mindaugas
  0
  Aptarnavimas baisus. Norisi telefonu skambinti, kad kuri nors atsigręžtų ir prieitų. Maistas skanus. Tačiau kaip daug reiškia personalas. Spręskite ką nors!!!!! Gyvenu Senamiestyje, norėčiau dažnai pas Jus lankytis, tačiau kaip "susitaikyti" su baisiu aptarnavimo lygiu?

 • Ekaterina
  0
  very bad service, we was in this restaurant on 05 July 2015 and the waiter man of this restaurant to rude us. Never come back again! And please don't visit this place. Very bad garcon.

 • Juste 5.0
  +2
  Nuostabus maistas ir aplinka

 • Ramunė
  +13
  Vakar apie 18.30 val. su draugu važinėjomės dviračiais ir nusprendėme pavakarieniauti šiame restorane. Lauke buvo užimtas tik vienas staliukas. Kai jau atsisėdome, išbėgo padavėjas ir pareiškė, kad mūsų neaptarnaus, nes mūsų apranga neatitinka aprangos kodo, suprask, mes su sportiniais rūbais. Pagalvojau, kad juokauja, mes juk į vidų nesiveržėme, be to, ne kartą važinėdami dviračiais buvome sustoję čia pavalgyti. Pasirodo, nejuokauja, sakė, toks direktoriaus nurodymas. Pasijutome labai nejaukiai, nes buvome išvyti kaip kokie bomžai. Todėl noriu įspėti visus dviratininkus - bėkite kuo toliau nuo šio "restorano", jeigu nenorite būti pažeminti. O direktoriui perduodu : nei su sportine apranga, nei su baline suknele į Jūsų net nežvilgtelėsiu ir visus pažįstamus įspėsiu, juk pilnas senamiestis restoranų, kur klientus gerbia.

 • J.T. 5.0
  0
  Aptarnavimas malonus, paprastas, bet "kvepia" protokoliniu. Maisto kokybė puiki, kainos padorios, patiekalai įdomūs, nenuvalkioti. Geriausi sušiai Kaune. Rekomenduoju

 • Joana
  0
  Didesnes nepagarbos klienrui dar niekur nebuvome mate. Padaveja prieidavo kas puse valandos jei paprasydavai kazko atnesti budavo nepatenkinta, nesugebejo nuo padeklo nukelti tauriu tad isakmiai paprase, kad patys atsistoje issidalintume. Galiausiai padaveja pasake jei mum nepatinka aptarnavimas, kad galim pasikeisti vietomis su ja ir apsitarnauti patys. Kai apmokejr saskaita papraseme, kad prieitu vadybininke, paaiskinome kokia buvo situacija, vadybininke pasake: tikriausiai padaveja neveltui taip su jumis elgesi... Tai stai koks aptarnavimas siame "restorane", buvo sugadintas visas vakaras ir didziule geda pries draugus atvykusius is uzsienio.

 • Joana
  +2
  Dodesnes nepagarbos klienrui dar niekur nebuvome mate. Padaveja prieidavo kas puse valandos jei paprasydavai kazko atnesti budavo nepatenkinta, nesugebejo nuo padeklo nukelti tauriu tad isakmiai paprase, kad patys atsistoje issidalintume. Galiausiai padaveja pasake jei mum nepatinka aptarnavimas, kad galim pasikeisti vieyomis su ja ir apsitarnauti patys. Kai apmokejome saskaita papraseme, kad prieitu vadybininke, paaiskinome kokia buvo situacija, vadybininke pasake: tikriausiai padaveja neveltui taip su jumis elgesi... Tai stai koks aptarnavimas siame "restorane", buvo sugadintas visas vasaras ir sissiule geda pries draugus atvykusius is uzsienio.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną