Raudondvario oranžerija restoranas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
3.5
Prabangus
Mus rasite
Pilies takas 1, Raudondvaris, KAUNAS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis -
Antradienis 11:00 - 21:00
Trečiadienis 11:00 - 21:00
Ketvirtadienis 11:00 - 21:00
Penktadienis 11:00 - 22:00
Šeštadienis 11:00 - 22:00
Sekmadienis 11:00 - 20:00

Atsiliepimai apie Raudondvario oranžerija restoranas

 • Gediminas Raila 4.7
  0
  Puiki vieta "senoviskame stiliuje". Patogu pasivaikscioti po dvara, muzieju ir atsvesti. Patiekalu kainos vidutines, puosyba su pretenzijomis. Bet "prisiryti" pigiai ir daug cia nepavyks.

 • Aistė Plūkaitė-Sinkevičienė 5.0
  0
  Dažnai šiame restorane valgome dienos pietus, taigi tiek pietumis, tiek aptarnavimu esame labai patenkinti! Maistas visada labai gražiai patiektas ir skanus. O restorano aplinka - atima žadą!

 • Viva Kaunas 5.0
  0
  Patinka

 • Egle Kam 3.0
  0
  Aptarnaujanciam personalui truksta elementariausios kulturos jau nekalbant apie profesionaluma. Aplinka puiki, maistas neblogas, bet del tokio aptarnavimo jautiesi kaip kokio kaimo kabake. Kut lekste pameta ir dar palydi atitinkama fraze... Ziauru.

 • Neringa Taujanskaitė 2.7
  0
  Vieta labai jauki ir graži. Pradžioje ir personalas atrodo nepriekaištingai, tačiau kuomet tau atneša didkepsnį iš sugedusios mėsos, o aptarnaujantis personalas tau su draugiška šypsena pasako: "na mes labai atsiprašome" ir pateikia sąskaitą apmokėjimui-jautiesi lyg tave laikytų kvailiu (švelniai pasakius)... Deja nenorėčiau grįžti į šią vietą ir tikrai niekam nerekomenduosiu.

 • Ilona Pamarnackien 2.7
  0
  Aplinka,puiku. Maistas,pradžia buvo nebloga,jautienos tartaras-skanu,taciau antra patiekalą,menke,gavom su "kvapeliu",jau atnešus pardavėjui pasklido nekoks kvapas,kaip gaminant virtuvėje gali nejausti?Grazinom atgal.Nesulaukem atsiprašymo,ir,deja,jokios kompensacijos.Ragauti kažko kito nebuvo noro. Ir dar-muses,muses,įkyrios,o mes sėdėjom restorano viduje. Daugiau valgyti šiame restorane nerizikuosim.

 • Linas Radzevicius 3.0
  0
  Interjeras puikus, maisto neteko paragauti, dėl atgrasaus aptarnaujančio personalo elgesio. Aptarnavimas žemo lygio - paklausus, atsakyta arogantiškai ir be kantrybes. Rekomenduočiau tik ateiti apžiūrėti interjerą, o pasėdėti eiti kitur.

 • Ingrida Sidorčuk 3.3
  0
  Aptarnavimas tragiškas:( Po pusės valando sėdėjimo prie staliuko, teko pačiai eiti ir prašyti meniu...padavėjus radau už baro juokaujančius, plepančius...žmonių restorane buvo nedaug.

 • Reda
  +2
  Aplinka puiki, aptarnavimas normalus, bet jūros gėrybių sriuba tai buvo persūdyta... Tačiau man labiausiai neramu dėl ten laikomos papūgos: vanduo seniai nekeistas, lesalo tik likučiai mėtosi, narvas per ankštas. Svarstau, gal pranešti gyvūnų apsaugos tarnybai. Na labai jau liūdnas tas vargšelis Leo...

 • Donatas 1.0
  +1
  Viskas gal ir būtų gerai, bet kai Viva Kaunas ant Meilikonių kalno ir Oranžerijas savininkas mane apgavo, akiplėšiškai neatsiskaitė už paslaugas virš 300 eur, išdidumas neleidžia lankytis šiose vietose. Kiek žinau mažai dar nukentėjau, būkite atsargūs.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną