Raudondvario oranžerija restoranas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
3.1
Mus rasite
Pilies takas 1, Raudondvaris, KAUNAS
 • iki 20:00
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis -
Antradienis 11:00 - 21:00
Trečiadienis 11:00 - 21:00
Ketvirtadienis 11:00 - 21:00
Penktadienis 11:00 - 22:00
Šeštadienis 11:00 - 22:00
Sekmadienis 11:00 - 20:00

Atsiliepimai apie Raudondvario oranžerija restoranas

 • Neringa Taujanskaitė 2.7
  0
  Vieta labai jauki ir graži. Pradžioje ir personalas atrodo nepriekaištingai, tačiau kuomet tau atneša didkepsnį iš sugedusios mėsos, o aptarnaujantis personalas tau su draugiška šypsena pasako: "na mes labai atsiprašome" ir pateikia sąskaitą apmokėjimui-jautiesi lyg tave laikytų kvailiu (švelniai pasakius)... Deja nenorėčiau grįžti į šią vietą ir tikrai niekam nerekomenduosiu.

 • Ilona Pamarnackien 2.7
  0
  Aplinka,puiku. Maistas,pradžia buvo nebloga,jautienos tartaras-skanu,taciau antra patiekalą,menke,gavom su "kvapeliu",jau atnešus pardavėjui pasklido nekoks kvapas,kaip gaminant virtuvėje gali nejausti?Grazinom atgal.Nesulaukem atsiprašymo,ir,deja,jokios kompensacijos.Ragauti kažko kito nebuvo noro. Ir dar-muses,muses,įkyrios,o mes sėdėjom restorano viduje. Daugiau valgyti šiame restorane nerizikuosim.

 • Linas Radzevicius 3.0
  0
  Interjeras puikus, maisto neteko paragauti, dėl atgrasaus aptarnaujančio personalo elgesio. Aptarnavimas žemo lygio - paklausus, atsakyta arogantiškai ir be kantrybes. Rekomenduočiau tik ateiti apžiūrėti interjerą, o pasėdėti eiti kitur.

 • Ingrida Sidorčuk 3.3
  0
  Aptarnavimas tragiškas:( Po pusės valando sėdėjimo prie staliuko, teko pačiai eiti ir prašyti meniu...padavėjus radau už baro juokaujančius, plepančius...žmonių restorane buvo nedaug.

 • Reda
  +2
  Aplinka puiki, aptarnavimas normalus, bet jūros gėrybių sriuba tai buvo persūdyta... Tačiau man labiausiai neramu dėl ten laikomos papūgos: vanduo seniai nekeistas, lesalo tik likučiai mėtosi, narvas per ankštas. Svarstau, gal pranešti gyvūnų apsaugos tarnybai. Na labai jau liūdnas tas vargšelis Leo...

 • Donatas 1.0
  +1
  Viskas gal ir būtų gerai, bet kai Viva Kaunas ant Meilikonių kalno ir Oranžerijas savininkas mane apgavo, akiplėšiškai neatsiskaitė už paslaugas virš 300 eur, išdidumas neleidžia lankytis šiose vietose. Kiek žinau mažai dar nukentėjau, būkite atsargūs.

 • Konstantinas 5.0
  +1
  Viskas PUIKU ! Pries uzsakant vakareli buvau paskaites siuos niurzglius komentarus ir nusiteikes atlaidziai, bet nebuvo prie ko prikibti:))).Aptarnavo Robertas ir visa kompanija likome labai patenkinti. Auksciausias lygis ! DEKOJU. Patiekalai isjieskoti, skirti gurmanams, aplinka jauki. Rekomenduoju visiems apsilankyti.

 • dirbusi
  +4
  Ne visi komentarai realus,taip mes naujokai ir manau kiekviena diena mes tobulejam,kas liecia virtuve tai priklauso nuo sefo,o sefe yra tikrai ne darbininke,o intrigante,ar negali surasti normalaus zmogaus,kuris kolektyva savo gerbtu,padetu,uzjaustu,juk svarbiausia yra pagarba kolegai,tai ir skanu butu ir gera dirbt,susimastykite del sefes J.........

 • Agne
  +1
  Aplinka pusetinai, kaune aisku yra grazesniu, bet norejome su vyru atokesnes vieteles. Maistas tragedija. Nezinau ar jie atitirpina ir duoda ar tiesiog duoda neatitirpinta. Likom apsale! Aptarnavimas is viso ziaurus. Toks vaizdas, kad ta vargse padaveja pati ir aptarnauja ir mikrobamgineje pasildo. Nu kaimas yra kaimas, nieko nepridursi.

 • Jūratė
  +2
  Užsakiau lapkričio 1 dienai 7 asm.staliuką. Dieną prieš užvažiavau paderinti meniu, pasirodo lapkričio 1 diena nedirbs. Manęs neinformavo !!! Tada perkėliau užsakymą į lapkričio 2 dieną. Dirba nuo 11 val. Skambinu nuo 12 val - niekas neatsiliepia, nes noriu padidinti svečių skaičių. Kaip bus, nežinau ką sakyti svečiams. Laukite tęsinio :)

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną