Po liepa (sezoninis)

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
2.6
Mus rasite
Šventosios g. 2, ŠVENTOJI
 • iki 00:00
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 00:00 - - -
Antradienis 10:00 - 00:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 00:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 00:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 10:00 - 00:00 - - -

Atsiliepimai apie Po liepa (sezoninis)

 • Rudolf Messerschmitt 1.0
  0
  Keiskite arba vireja arba poziuri i maitinimo detales. Sazines reikia tureti tokius kepsnius ant lekstes deti. Siaubas. Tiesa, aptarnavimas santykinai neblogas

 • Edita Fromičiūtė 1.0
  0
  Tragiškiausia vieta, kurioje teko būti. Nežinau kaip maistas, nes nespėjome paragauti, bet padavėjais tikrai turėtumėte susirūpinti. Tik atėjus padavėjas metė repliką "jūs čia valgysit ar kaip?". Užsisakėme. Atnešė dvi sriubas, bet užsakymą sumaišė. Pasakiau, kad užsisakėme ne tą. Gavau atsakymą: rimtai? Eik tu na***i. Atsistojom ir išėjom. Sėkmės toliau su tokiu mandagumu, o kaip matau iš buvusių komentarų, gerai, kad ir maisto neragavome.

 • Nijolė Luščinskienė 5.0
  0
  PUIKUS

 • Laimute
  0
  Sveiki, vakar valgiau su seima pries isvaziuodama namo, tai skanu ir palyginus nebrangu. Kaip eilini karta uzsisakem cia cepelinu, nes tokiu skaniu, nei Palangoj, nei Sventojoj nesu valgiusi. Jau trecius metus cia valgome ir nesiskundziame. Aptarnavimas irgi puikus ir greitas buvo, nors ir zmoniu pilna sale sedejo. Aciu.

 • Jurijus
  0
  Kas siemet dainuoja pas jus kavineje?

 • Nesvarbu
  0
  Baisu,šlykštu,nešvaru.Maistas nesiskira ar kiaulei ar žmogui gamina.Neikite ten nes apsinodysite

 • Valentinas
  +3
  Atostogaujame Sventoje nutareme su seima kulturingai pasedet,papietaut kavineje Po liepa likus valandai nieko neveikiant nutariau panarsyt internete ir paskaityt atsiliepimus apie kavine...perskaites netekau zado pradejau ieskot kitu kaviniu parselio rojus, vikingas,du malunai, titanikas ir kt...atsiepimai buvo irgi nevisai puikus...visgi..nutariau surizikuot ir nueit i kavine Po liepa pasirinkome lietuviskus patiekalus uzsisakiau firmini patiekala po liepa,zmona vistienos kepsni,sunus vistiena kinietiskai,sunaus drauge irgi kepsni, giros,sidro,papietave deserto ledu,obuoliu pyrago....ir kagi likome patenkinti skaniai pavalge

 • Laura 1.0
  0
  Neskanus maistas, cepelinu mėsa tarsi iš kiaulienos koncervų padaryta, blynai riebūs neskanūs, neičiau daugiau į tą kavinę.

 • Jolanta
  0
  Cepelinai tragiski + salti..... Nors sake labai skanus..... Gyvenime nebeiciau.... Padavejos net akis drasko kai pasakai kad saltas maistas..... nebegrysiu!!!

 • Irena
  0
  Kavinė ar restoranas " po liepa" išskirtinai prastas. Aptarnauja jauni žmonės ir jie dirba už nedidelį (manau) atlygį taip kaip patys įsivaizduoja reikia aptarnauti- neprofesionaliai, bet dažnai nuoširdžiai.Todėl mus aptarnavusio padavėjo Arno nekritikuosiu- jis gynė įstaigos ir kartu savo interesą- likti dirbti šioje kavinėje. Paprašytas pakviesti realiai kulinarine prasme beraštę virtuvės vadovę- to nepadarė, nors pasakė, kad ji dirba. Jokiu būdu šioje kavinėje neužsisakinėkit jokių kepsnių. Jie patiekia kažkokį šlykštų mėsos muštinį apvoliotą džiuvėsiuose ir vadina tai steiku. Užkanda prie vyno- pigiausias fermentinis sūris su perpus perpjauta pasenusia alyvuoge- šis kulinarinis šedevras persmeigtas bjauriu plasmasiniu smeigtuku ir pabarstytas net nesmulkintais migdolų riešutais. Bet labiausiai nustebino barmenas Gediminas, išvadinęs mus girtomis skandalistėmis ir pristatęs vakarykščio šviežumo šeimininką, kurio argumentas į maisto kritiką buvo toks- kitiems patinka. Neikit į šią kavinę, jei norit turėti gerą nuotaiką ir sveiką skrandį.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną