PJazz

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai, Picerijos
Patiekalų tipas Pica
3.5
Mus rasite
Savanorių pr. 16, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:30 - 23:00 - - -
Antradienis 10:30 - 00:00 - - -
Trečiadienis 10:30 - 00:00 - - -
Ketvirtadienis 10:30 - 00:00 - - -
Penktadienis 10:30 - 00:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie PJazz

 • Tomas Bareika 1.0
  0
  .

 • Dainius.
  0
  Savanoriu Rimi esancioje picerijoje teko vien meniu laukti 20min, ir tai gavau tik paprases. Jauciasi, kad i klientus nusispjaut

 • Reda
  0
  Vakar su šeima lankėmės Pizza Jazz. Iš vaikiško meniu vaikai išsirinko Jazburgeriukus (mėsainius). Pusvalandį palaukę ir gavę užsakymą vaikai nuoširdžiai pradėjo juoktis iš ... mėsainio MAŽUMO... Man irgi būtų buvę juokinga jei vaikai nebūtų likę alkani. Siūlau meniu prie labai gražiai nufotografuoto mėsainio parašyti, kad mėsainis vieno kąsnio, o ne tik nurodyti 3,8 Eur. kainą.

 • Lankytoja
  0
  Vakar lankemes siame pj restorane,likau maloniai nustebinta,sedejome antrame aukste(paciame ale lektuve),aptarnavo Viktorija. Viskas labai patiko,ir bendravimas ir aptarnavimas,viskas pagal taisykles. Rasiau pries savaite apie aptarnavima akropolio pj,tai skyriasi kaip diena ir naktis to paties tinklo restoranai. Beje dziugu kad prie pomidoru sulciu vis dar nesamos tos vadinamos "raketes". Aciu uz gera aptarnavima,gera nuotaika ir skanius steikus.

 • Arvydas
  0
  Buvome dviese. Užsisakėm dvi totoriškas lašišas, du tuno kepsnius, buteliuką vandens ir dvi juodas kavas. Maistas pasakiškas.Kavos prastos.LABAI PRASTOS. DĖL VANDENS: Kodėl neturite stalo vandens? Aptarnavimas: Aptarnavo Gintarė - super. Paslaugi, greita. Pati geriausia PIZZA JAZZ padavėja.

 • Vytautas 4.0
  0
  Būta dviese. Užsakyta: vištiena, tuno kepsnys, 2 kavos (juoda ir kapučinas), 2 vaniliniai pyragėliai, 1 taurė rislingo. Aptarnavimas:100% teisingas. Rislingas:patiektas teisingai. Kava:maniškė juoda (po Esse) - nepadarė įspūdžio. Pasirodė neskani. Maistas skanus, draugė gyrė tuno kepsnį. Desertai tradiciškai geri. Išvada: šį bei tą patobulinus, visai gerai.

 • Vytautas 5.0
  0
  Būta dviese 2013 11 08. Aptarnavo Justina. Užsakyta: arbata, kapučinas; 2 Kiaulienos-salierų salotos (vietinė naujiena); 2 serbentų pyragaičiai; 2 obuolių sultys. Aptarnavimas:100% teisingas. Salotos: vietinė naujiena. Iš esmės - steiko gabalas, prie kurio - gausios salotos, paskanintos kaparėliu ir čili pipiru. Skanus padažas prie jų tik pagerina skonį. Labai ir labai patiko. Pyragaitis: o čia ir slypėjo klasta. Meniu atrodė toks nedidukas 2 kasnių pyragiukas. Gavome: kone per visą lėktšę didelį pyragaitį su karamele, ledais ir uogomis. Po sočių salotų - buvo tikras persivalgymas. Tačiau labai gardus persivalgymas. Atskirai apie Justiną:viena geriausių šios Pizza Jazz padavėjų. Išmano savo darbą, greita, paslaugi, viskas pas ją teisingai gaunasi. 5 iš 5 žvaigždučių. Dėl deserto - verta grįžti.

 • Vytautas 5.0
  0
  Būta šiandien dviese.Aptarnavo Rūta. Užsakyta:varškės sūrio salotos, otų salotos, kapučinas ir arbata. Aptarnavimas:puikus, pavyzdinis. Visada pirma damai, po to man. Maistas:skanus. Sūrio salotos tikrai vertos dėmesio (ir druskos, kurios kiek trūko). Kartu su tuo pateikiamas aliejus (lyg ir itališkas), kuris irgi tinka. Otų salotos, sako, irgi buvo skanios. Išvada:viskas labai patiko.

 • Vytautas 5.0
  0
  Būta vakar dviese. Aptarnavo Justina. Užsakyta: 2 vištienos salotos su riešutais, 2 juodos kavos ir 2 bandelės (ruginė beigi balta). Salotos: kaip visada skanios. Gaila, nesiūlo aliejaus - o truputis kokybiško aliejaus vietines salotas padaro dar skanesnėmis. Arbata buvo iš pakelių (tokios ir prašėme). Aptarnavimas: 100% teisingas. Išėjome patenkinti.

 • Vutautas 4.0
  0
  Būta šiandien su drauge.Aptarnavo Gintarė. Užsakyta: 2 pipiriniai didkepsniai (steikai), 1 didelis kapučinas ir 1 sulčių. Didkepsniai: nors ne pipiriniai (žr.žemiau) - skanūs, kaip picerijai (su "Markus ir Co" niekas negali konkuruoti) - geri. Gėrimai:geri. Aptarnavimas: padavėja suapiniojo kokį didkepsnį užsakėme (t.y. atnešė NE pipirinį); patį kepsnį pirmiausiai padavė man, o ne damai. Visas kitas aptarnavimas teisingas (įrankiai paduoti pirm damai, po to man, sultys irgi). Išvada: šiek tiek pasistengus su aptarnavimu - viskas būtų beveik be priekaištų.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną