Pitstop Pizza

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Amerikos
Patiekalų tipas Pica
3.2
Mus rasite
Šeimyniškių g. 21, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 22:00 - - -
Antradienis 11:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 11:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Pitstop Pizza

 • Justė Gii 3.7
  0
  Lazdynų patogesnis, didesnės patalpos, normalūs baldai, įrankiai tvarkoje, o šeiminiškių gatvėje maža picerija, nepatogi vieta, įrankiai vienkartiniai, medinės kėdutės. Laiko gerai nepraleisi, Lazdynuose tikrai žymiai geriau. Maistas tikrai skanus, dėl šito nesiskundžiu. Bet jau užsakymai į namus.... Vieną kartą su draugu užsisakėme maisto į namus, viskas buvo tvarkoj, maždaug po savaitės užsisakėme vėl, jie perskambina ir sako, kad į namus jie nepristato. Pasiklausus, kodėl prieš savaitę mums atvežė, jie pareiškė, kad tai buvo klaida.

 • Klientas
  0
  Tragedija! Kaip dar galite Jūs gyvuoti? Užsisakėme į namus picą, pralaukėme virš 2 val., vakaras jau vėlus. Laukėme picos, nes buvome alkani. Skambutis. Picą atvežė. Atsiskaitėme. Atidavė grąžą mažiau nei privalėjo atiduoti, nemoka vienu žodžiu skaičiuoti žmonės.. Apgavo. Išvažiavo. Atidarome išsvajotąją picą, o ten guli "suglamžyta" pica it skuduras. Skambiname personalui, sugrįžta vairuotojas. Pasiteisinimas: "Keliai labai slidūs, už tai pica tokia". Nu pzdc.. Nesikeikiant. Ar čia pasiteisinimas? Išmokite vairuoti, padangas žiemines užsidėkite. Ir dar pirmą kartą bandėme, bet daugiau nebebamdysime. Sėkmės.

 • anonimas
  0
  Buvom lazdynuose picerijoj, nu SIAUBAS!!!!!! padavejos ko nepaklaustum nieko nezino, nei koki alu turi, nei kas ieina, burkuojasi prie baro su vaikinu, vienu zodziu tragedija, ne veltui ten nera ne vieno zmogaus, nebeeisiu ir as, kitiems ta pati pasakysiu, klaiku!!!!

 • Jonas 1.0
  0
  Atvezimo laikas tragiskas...Vis perskambineja ir pavelina laika atvezimo.jeigu nusiteike laukt 3-4 val picos - skaunaus...

 • Mantas 1.0
  0
  Per foodout užsisakinėjome Vilniuje į namus 2 picas ir padažą 2016-07-29. 13:58 skambinom pristatymas per valandą parašyta, bet paskambino sakė dar apie 30 min gali vėluoti, na gerai suprantama užsakymų daug. 16:28 jau pradėjo nervas imt 2,5h laukiam jokių žinių, paskambinom jiems, pareiškė, kad užsakymas jau tuoj tuoj atvažiuos pas mus. Laukiam, jau pilvai gurgia. 17:48 DAR NIEKO NEBUVO, nu blyn kiek gi galima, 3,5h laukėm ir nieko, skambinam jiems, atsiliepia nustebęs pienburnis ir sako jau seniai turėjo būt atvykę ir tuoj pasiklaus. Ir po kelių min perskambina panelė sakydama, jūsų užsakymas kažkur pasimetė ir nepagamino, siūlo dabar pagaminti ir atvežti. Po 3,5h laukimo ir pasakymo, kad galima dabar jau pagaminti ir atvežti, kaip jūs vertintumėte šią piceriją?

 • Aistė 1.0
  0
  Uzsisakem keturias picas, atveze tris ir viena is viso ne tokia, kokia uzsakinejom. Berniukas, kuris atveze - maumas su minusiniais bendravimo igudziais. Zodziu, sudas, daugiau neuzsakinesiu.

 • Makaka 1.0
  0
  Buvome ilgameciai klientai, bet po siandienos bajerio daugiau neuzsakinesime niekada. Atlikome uzsakyma internetu, po kurio gavome pranesima, kad uzsakymas priimtas ir per 10 minuciu su mumis susisieks. Kadangi niekas nepaskambino, patys su jais susisiekeme ir gavome toki skudura i veida - 'neturime daugiau jokiu uzsakymu, todel nieko mes jums nevesime'. Nu nieko sau :) Jei neturite uzaskymu, jei nesiruosiate vezti, tai nebutu protinga ir grazu informuoti apie tai klienta? Ar mums patiems reikia tuo rupintis? Sekmes su tokiu 'bizniuku'.

 • Tomas 1.0
  0
  Siandien buvo Siaubinga situacija su sia picerija. Uzsakem pica hot atveze pica florentino paskambinau viska issiaskino me pasake, kad tai buvo kepeju klaida ir atvez kita ( nieko blogo tame nematau pasitaiko kad zmones suklysta) Vairuotojas atvaziavo sukeite picas. Pica buvo tokia astri kad tiesiog neimanoma valgyti.Butent sia pica valgome ne pirma karta bet pirma karta gyvenime valgiau kazka ant tiek astraus. Tad nezinau ar tai buvo grazus kepejo poelgis privaryti tiek visokiu prieskoniu uz tai kad per savo neatlaiduma atveze mum kita pica.

 • Pokyčiai
  -1
  berods savininkai pasikeitė? ...nes daug kas kitaip (pvz.nebeleidžia keisti picos sudedamųjų dalių). Užsakinėjau tikrai labai dažnai. Dabar renkuosi kitas picerijas.

 • K
  0
  Padarėm užsakymą svetainėj, parašė, jog susisieks per 10min. Laukiam laukiam - nieko. Paskambinom patys po 20 minučių. Ai tai ne sako, šiandien nevežam. Ir nepraneša visiškai dzin ant klientų :))))

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną