Pirosmani

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Kaukazo
4.0
Mus rasite
Karaimų g. 2, TRAKAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 23:00 - - -
Antradienis 11:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00 - - -
Penktadienis 11:00 - 23:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 23:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Pirosmani

 • Nuolatinė lankytoja
  0
  Puikus valgiai,didelės porcijos(ko nepasakysi apie Kauno ir Vilniaus restoranus.Ir tipo gerus).Dėl aplinkos nekreipiam demesio.Viską atperka maistas ir puikus savininkas.Dar niekada nenusivylem.O nusivylem daug kuom.Pvz.Kaune "Medžiotojų uzeiga".

 • Romualdas 5.0
  +2
  Man visuomet patiko. Lankiausi ir Kėdainių raj. ir Trakuose ir Vilniuje. Maistas, aptarnavimas buvo puikus. Šeimininkams ačiu.

 • A. 5.0
  +2
  Buvau ne kartą ir dar grįšiu, aptarnavimas geras, chaciapuriai labai geri ( tikrai ne vienoj vietoj esu ragavusi, taigi turiu su kuom palyginti), aplinka jauki, kainos prieinamos, taigi, jei busite Trakuose apsilankykite.

 • Jūratė
  -2
  2014-03-11 buvome šiame "restorane". Patikėkit, nieko baisesnio nesu mačiusi. Užsisakėme viščiuką" tabaka", atnešė jau tokį kūdą ir sudžiūvusį, kad vos galėjome kulšelę nupjauti. Kelios agurkų ir pomidorų skiltelės ir neperkandamų bulvyčių fri saujelė. Trintų pupelių sriuba taip pat neskani. Vienintelis dalykas, kas patiko, tai gruziniškas limonadas, norsir labai brangus, bet vienintelis ko gero gruziniškas dalykas. Pasipūtusios ir nemandagios padavėjos, sėdėjome apie valandą ir laukėme, kol atneš patiekalus. Galvojome, kad laukimas atsipirks, kai atneš tikrą gruzinišką skanėstą, bet likome labai visi nusivylę. Ko gero valgykloje geriau maitina. Kainos didelės, už tą viščiuką 30 Lt mokėjome ( už 1 vnt. ). Be to, nei karto nebuvo nuimti nešvarūs indai, nors žmonių nebuvo daug. Taip ir sėdėjome šiukšlyne, o storos ir nemandagios padavėjos taip ir nepriėjo, kol nepakvietėme atsiskaityti. Niekam ir niekada nerekomenduoju ten vykti.

 • Gintaras 5.0
  +1
  Gera vieta surengti šeimyninę šventę. Labai svetinga ir geranoriška šeimininkė, atvira pasiūlymams. Erdvės pakako ne tik patogiai susėsti prie stalo, bet ir smagiai pašokti trisdešimčiai svečių, manau, kad tilptų ir pusšimtis. Atsineškite foto aparatą – bus proga padaryti smagią fotosesiją apsirengus gruziniškais tautiniais rūbais. Apie patiekalus. Vištiena su česnakiniu padažu – puiki, o chačapuri sužavėjo visus be išimties svečius. Skanūs su maloniai aštriu sultiniu viduje chinkaliai (todėl tą peraugusį virtinį rekomenduojama valgyti laikant rankose, kad jį pjaustant lėkštėje sultinys neištekėtų), puikus švelnaus skonio baltas ir raudonas gruziniški vynai (gaila, pamiršau paklausti pavadinimų) sulaukė ne vieno svečio pagyrimo. Patiko skanūs ir sultingi sprandinės kepsniai , taip pat visiems rekomenduoju paragauti čia gaminamą užkandėlę iš baklažano – skanumėlis. O tai, kad (labai prašau šeimininkų neįsižeisti už geranorišką kritiką) viščiukas tabaka buvo truputėlį sausokas, o troškinio mėsa galėjo būti kiek minkštesnė, visiškai nesugadino bendro gero įspūdžio. Vertinčiau keturiom žvaigždutėm (potencialas tobulėjimui dar yra), bet kadangi čia kažkoks nevykėlis komentatorius, sugebėjęs tik įkišti nosį į šią šaunią vietelę įmetė tik vieną žvaigždutę, atkurdamas teisingumą duodu visas penkias. Dėkojame šeimininkams, padėjusiems mums sukurti smagią šventę.

 • T 1.0
  -3
  Nieko bendro su Gruzijos virtuvės

 • lt
  -1
  buvom kyštelėję nosį, tai labai tuščia..kodėl?

 • J.
  +1
  labai geros kainos, dideles porcijos.Buvome Kedainiu rajone,isbandeme ir Vilniuje, labai rekomenduoju!

Pasiūlyk restoraną