Paukščių takas (Vilniaus televizijos bokšte) Įtraukti prie mėgstamų

Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
3.2

VIETA
Restoranas „Paukščių takas" įsikūręs viename aukščiausių Rytų Europos statinių – Vilniaus Televizijos bokšte. „Paukščių takas" yra vienintelė Lietuvoje tokiame aukštyje (165 m) įrengta apžvalgos aikštelė. Žiedinės formos restorano grindys sukasi, tad jaukiai sėdint prie stalelio galima grožėtis įspūdingais sostinės vaizdais. Esant geram orui, miestas ir jo apylinkės matomos 50 km spinduliu.Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 21:00 iki 21:00 - -
Antradienis 11:00 - 21:00 iki 21:00 - -
Trečiadienis 11:00 - 21:00 iki 21:00 - -
Ketvirtadienis 11:00 - 21:00 iki 21:00 - -
Penktadienis 11:00 - 22:00 iki 22:00 - -
Šeštadienis 11:00 - 22:00 iki 22:00 - -
Sekmadienis 11:00 - 21:00 iki 21:00 - -

Išskirtinė šventė, aukščiausiai esančiame restorane „Paukščių takas“

Paslaugus „Paukščių tako“ kolektyvas be vargo suorganizuos banketą, furšetą ar kitokį pobūvį.

Paslaugus „Paukščių tako“ kolektyvas be vargo suorganizuos banketą, furšetą ar kitokį pobūvį.  Kas gali būti romantiškiau už sutemus pro plačius „Paukščių tako“ langus atsiveriančią įspūdingą naktinę Vilniaus panoramą. 

Restorane „Paukščių takas“ ne tik pasižvalgysite iš paukščio skrydžio, bet ir labai skaniai pavalgysite. Restoranas Jums pasiūlys išskirtinių patiekalų, sukurtų specialiai „Paukščių tako“ lankytojams. Juos kurdami gastronomijos specialistai daug dėmesio skyrė ir skoniui, ir pateikimui, atsižvelgė ir į vaikų, ir į suaugusiųjų poreikius. Europietiškus patiekalus gaminančiame restorane kainos nėra aukštos.

Telecentras nuomoja pirmajame TV bokšto aukšte moderniai įrengtą 150 vietų konferencijų salę. Renginių organizatoriams suteikiama vaizdo demonstravimo (yra trys nuleidžiami ekranai) ir garso įranga.

Salių nuomos kaina – sutartinė.

Išskirtinė šventė, aukščiausiai esančiame restorane „Paukščių takas“

Paslaugus „Paukščių tako“ kolektyvas be vargo suorganizuos banketą, furšetą ar kitokį pobūvį.


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 150
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Paukščių takas (Vilniaus televizijos bokšte)

 • Monika Valaitė 1.0
  0
  Siaubingas maistas. Nieko blogiau jau seniai nebuvome valge. Lašiša salotose buvo pagedusi. Negana to vis tiek į sąskaitą buvo įtrauktos, padavėja tik pasakė jog perduos virtuvei. Sugadino visą vakarą. tikimės tik kad neapsinuodijome. Visi kiti patiekalai irgi buvo nekokie. Valgyklos lygio šis restoranas. Baisu :(

 • Daiva Kazlauskė 3.7
  0
  Gavau dovanų vakarienę tv bokšte. Labai patiko ypač vaizdas ir atmosfera. Maistas ir aptarnavimas buvo geri. Rekomenduoju labai patiko.

 • Darius J 1.0
  0
  Didesnio siaubo nesame mate,maistas klaikaus,laukimas taipat vedantis is proto

 • Saulė 5.0
  +2
  Noriu labai padėkoti visam restorano "Paukščių takas" personalui. Jūsų visi darbuotojai, pradedant kasoje dirbančiomis administratorėmis, apsauga, baigiant restorano personalu buvo be galo malonūs. Buvome labai šiltai sutikti ir mane tai maloniai nustebino. Ypatingai norisi padėkoti restorano padavėjai, aptarnavusiai mus. Labai paslaugi ir mandagi mergina. Visi mūsų pageidavimai buvo išpildyti be jokių minusų. Esame labai patenkinti ir manau dar tikrai sugrįšime :)

 • Jurgita 4.0
  +1
  Turėjome galimybę gražiai ir jaukiai pavakaroti - dėkojame už labai malonų aptarnavimą! Patiekalais, kuriuos išsirinkome iš meniu, likome labai patenkinti, o vakarėjančio Vilniaus miesto panorama bei naktinis vaizdas paperka net įnoringiausią klientą. Ačiū!

 • Vilija 5.0
  0
  Man labai patiko. Mandagus greitas demesingas aptarnavimas. Maistas - tobulas.

 • Inga
  +9
  Niekam nerekomenduoju, aptarnavimas ir maistas labai nemaloniai nustebino.

 • Rasa 5.0
  +17
  Neigiamai atsiliepti apie restoraną gali nebent neišmanėliai, ar konkurentai :) Pernai jame sutikome Naujuosius - likome sužavėti, Naujuosius 2016 metus taip pat sutiksime Paukščių take.

 • Jūratė 1.0
  +22
  Paukščių tako restorano maistas tikrai nerestoraninis... :( norėjome su vyru romantiškai praleisti vakarą, tačiau romantiškos aplinkos ten maža, kažkokia sovietinė aplinka ir prastas maistas. Nerekomenduoju, o juolab tikrai nesivesčiau ten svečio. Nebent tik išgerti kavos, kuri iš aparato visada vienodo skonio ir dėl gražaus vaizdo iš paukščio skrydžio.

 • Agne
  +13
  Spalio pabaigoje uzsukome su sveciu is uzsienio, taciau maisto taip ir neteko paragauti. Negana to, kad atvykus niekas nepasitiko ir nepalydejo iki staliuko (vis tik RESTORANAS), radus kur atsisesti ir padavejo paprasius gerimu meniu, kad kol lauksim galetume kazka gurksnoti ir grozetis Vilniaus panorama (velgi - RESTORANAS), buvo ypatingai nemandagiai atsakyta, kad kai ateis laikas tai ir bus. Prasedejom 30 min. be meniu, jokios reakcijos is aptarnaujancio personalo (musu staliuko padavejas buvo nebe pirmos jaunystes vyrukas) ir nusprendeme daugiau laiko negaisti. Zodziu - baisu.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną