Pas Grafą

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Užkandinės
3.9
Mus rasite
Vilniaus g.20, KRETINGA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis Pagal užsakymą - - -
Antradienis 12:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 12:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 12:00 - 23:00 - - -
Penktadienis 12:00 - 23:00 - - -
Šeštadienis 12:00 - 23:00 - - -
Sekmadienis 12:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Pas Grafą

 • Gabija Leonaviciute 5.0
  0
  Aplinka, aptarnavimas ir maistas paliko labai gerą įspūdį. Mėgaujantis maistu, malonu stebėti žuvis, vėžlius ar čirpaujančias papūgas. Ačiū.

 • Virginija Ruskiene 2.0
  0
  Interjeras gražus, bet labai tvanku ir prasta ventiliacija. Ilgokai laukiau padavėjo kol aptarnaus. Pagaliau priėjo toks arogantiškas pliktelėjęs vyrukas ir mestelėjo ant stalo valgiaraštį. Užsisakiau bulvinių blynų, sriubos ir kavos. Atnešė atvėsusią sriubą ir vėl atsainiai mestelėjo, gerai dar, kad neišliejo. Matomai be nuotaikos buvo, bet nekreipiau dėmesio - pasitaiko. Sriuboje plaukiojo kelios susmulkintos bulvės ir riebalai, kurie gan neestetiškai atrodė, bet buvau alkana ir suvalgiau, nors nejaučiau malonumo. Kai atnešė bulvinius blynus, likau antrą kartą nustebinta. Deja, nemaloniai. Blynai buvo perkepinti, ploni ir vėl persisunkę riebalais. Toks jausmas, kad jie buvo senai iškepti, užšaldyti ir pakartotinai pašildyti. Kadangi Kretingoje svečiavausi pirmą kartą, tai bandžiau būti mandagi ir vėl prisiverčiau suvalgyti man patiektą maistą. Deja, po valandos pasigailėjau. Grįždama į namus, turėjau pakelyje sustoti ir pirktis vaistų virškinimui gerinti, nes užkilo skrandyje rūgštis, ėdė rėmenį. Niekada nerašau jokių atsiliepimų ir tai pirmas atvejis mano gyvenime. Tikiuosi, kad paskutinis. Ramina tai, kad daugiau ten negrįšiu.

 • Robertas Preiksha 5.0
  0
  Rekomenduojame aplankyti šią puikia kavinę/restoraną ! Mūsų naujos įmonės atidarymo šventinis banketas buvo organizuotas labai aukštame lygyje. Maistas, gėrimai, aptarnavimas, muzika aplinka - įpatingai nuostabūs. Dėkojame nuoširdžiai visam "Pas Grafą" kolektyvui ! Robertas V. P., Direktorius, AviatorCV.com

 • Stanislava Ruokienė 5.0
  0
  Noriu nuošidžiai padėkoti kavinės direktorei už labai profesionalų patarimą renkantis šventinių pietų meniu, malonų bendravimą ir surengtus nuostabius šventinius pietus gegužės 20 d. Virtuvės paruošti patiekalai skanūs, estetiškai patiekta, o jau barmenai nerealiai gerai aptarnavo, tikri savo darbo profesionalai. Ačiū Jums. Stanislava.

 • Jurgita 5.0
  0
  Noriu pagirti virtuvę, visa šeima labai gardžiai papietavome. Ypač maloniai ir rūpestingai aptarnauti p.Rimo.Ačiū

 • virginija
  -1
  a IR AS VALGIAU TEN.NESKANI BUVO TROSKINTA JAUTIENA SU SLYVOMIS.

 • Dalia
  +1
  Šioje kavinėje švenčiau savo gimtadienį kartu su draugėmis,visos likome patenkintos maloniu aptarnavimu ir skaniu maistu.Žiemą norintiems pabūti žalumos apsuptyje tikrai nebloga vieta.

 • Sigita 5.0
  +1
  Nereali vieta.Daznai pietaujam,visada skanus maistas Vien jau grazi aplinka,muzika,demesys-nu akurat kaip pas grafamaistas.O padavejai tai isvis grieko verti;-))

 • nusivyles 1.0
  0
  labai prasta situacija...

 • GABIJA 5.0
  +1
  SUPER...LABAI PATIKO IR MAISTAS SKANUS IR APLINKA IR PADAVEJAS MALONUS IR KAINOS NORMALIOS.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną