Paršelio rojus (sezoninis)

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Užkandinės
3.8
Mus rasite
Kopų g. 5, ŠVENTOJI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 09:00 - 02:00 - - -
Antradienis 09:00 - 02:00 - - -
Trečiadienis 09:00 - 02:00 - - -
Ketvirtadienis 09:00 - 02:00 - - -
Penktadienis 09:00 - 02:00 - - -
Šeštadienis 09:00 - 02:00 - - -
Sekmadienis 09:00 - 02:00 - - -

Atsiliepimai apie Paršelio rojus (sezoninis)

 • Gediminas No 2.3
  0
  Paskambinus 30min prieš ateinant pasake kad staliuku nerezervuoja. Atėjus i vieta randam du rezervuotus staliukus ir daugiau laisvu vietų nėra.... keista politika. Padavėjos jos logiškai paaiškint nesugebejo.

 • Sandra Gintas Rudokai 3.3
  0
  Programa gera,bet maistas neskanus is 3 suaugusiuju nei vienam maistas nepatiko.

 • Vilma Petkevičienė 3.0
  0
  Sveiki,vakar lankėmės jūsų restorane.Labai patiko vakaro programa,tikrai linksma prisišokome ir aptarnavimas geras.Tik labai nusivyliau maistu.Pirmą kartą palikau tik paragautą karbonadą,labai sausas persūrus(toks vaizdas kad išmuštasir gulėjęs savaitę).Šioje vietoje turit pasitempti,nes ir daugiau tokių atsiliepimų girdėjau.

 • Eugenijus Ruseckis 5.0
  0
  Labai patiko ka tik grįžome iš visų aplankytų šventosios restoranų net ir brangesnių šitas buvo geriausias aptarnavimas nuostabus ko trūksta kitur (Kaip žmona pasakė atrinko turbūt tik modelius) maistas nuostabus o apie vakarinę programą išvis tyliu žodžių ačiū už gražų vakarą sekmės

 • Lina 1.0
  +1
  Puiku lb patiko dar gavau geliu nuo parselio aptarnavimas puikus muzika super dar apsilankysiu manau ne pirma karta

 • Loreta
  0
  Ka jus cia peizejat nesamones.Kiekvienais metais vaziuojam i Sventaja pati geriausia kavine gera muzika smagu suaugusiems ir vaikams. Tiesiog geda skaityt tokius komentarus tik tiek aisku, kad cia piemgaliu darbas. Jeigu nepatinka neikit ir po to neterskit kavines vardo Parseliu rojaus kolektyvui linkiu sekmes...

 • Alma
  0
  Super restoranas! Visada jame apsilankau, kai tik atvykstu i Sventaja. Malonus personalas, normalios kainos, greitas aptarnavimas, skanus maistas, gera muzika ir puiki nuotaika. Ko daugiau reikia? "Parselio rojus" - atgaiva Sventojoj. Sekmes visam kolektyvui!

 • "Parselio rojaus" administracija
  +5
  Atsakome komentatoriams:"Brigitai","lankiausi","jonui","parsas". Komentatorių įžūlumas internete vis dar didėja. Atsakymas gali būti tik vienas – žmonės vis dar tikisi pasislėpti po anonimiškumo skraiste internete. Deja, nustatyti visuomenėje kurmiais vadinamus anoniminius komentatorius nėra sudėtinga – kiekvienas kompiuteris turi savo IP numerį, kuris, beje, tampa žinomas kiekvienam portalui, kuriam rašote. Žinant tą numerį paprasta išsiaiškinti ir interneto paslaugos tiekėją, kuris turi visą reikalingą informaciją apie jus. Tad „aklos vištos“ žaidimo taisyklės komentatoriams visiškai nebetinka. Savo komentaruose skelbiate tikrovės neatitinkančią informaciją. Panašu, kad mūsų įstaigoje net nebuvote apsilankę, o komentarus rašote kažkieno paprašyti.Pvz: apie kavos kainas “Paršelio rojuje”: juoda kava 1,20 €, cappuccino 1,80 €, latte 1,80 €. Rašytojas “jonas“ demonstruoja ne tik savo neraštingumą, bet jaučiasi galys viešai įžeidinėti konkretų asmenį.Informuojame, kad kreipėmės į teisėsaugos instituciją dėl minėtų anonimų kompiuterių IP numerių nustatymo. O čia dar šiek tiek juridinės informacijos jiems. Už šmeižimą Lietuvos Respublikoje nustatyta baudžiamoji atsakomybė – asmeniui, kuris paskleidžia tikrovės neatitinkančią informaciją, galinčią paniekinti ar pažeminti kitą asmenį, pakirsti pasitikėjimą juo, gali būti skiriama bausmė, įskaitant laisvės atėmimą iki vienerių metų. Jeigu asmuo apšmeižiamas sunkaus arba labai sunkaus nusikaltimo padarymu, jį apšmeižusiajam gali grėsti laisvės atėmimas iki dvejų metų. Baudžiamoji atsakomybė už šmeižtą numatyta LR Baudžiamojo kodekso 154 straipsnyje Šmeižimas. Be to, asmeniui, kuris paskleidžia duomenis, žeminančius kito asmens garbę ir orumą ir neatitinkančius tikrovės, kyla civilinė atsakomybė, kaip numatyta LR Civilinio kodekso 2.24 straipsnyje. Tokiu atveju asmuo, kurio nuomone buvo pažeista jo garbė ir orumas, gali reikalauti ne tik viešai paneigti tokią informaciją, bet ir atlyginti žalą (turtinę ir neturtinę), padarytą tokios informacijos paskleidimu. Ši nuostata taikoma ne tik fiziniams asmenims, bet ir juridinių asmenų dalykinei reputacijai ginti. Juridinio asmens dalykinė reputacija suprantama kaip jo geras vardas, teigiamas vertinimas ir požiūris visuomenėje, verslo aplinkoje (Lietuvos Aukščiausiojo teismo išaiškinimas 2004-11-24 nutartyje byloje Nr. 3K-3-630/2004). Abiem atvejais tai, kad paskleista informacija neatitinka tikrovės, turėtų įrodyti asmuo, kuris šią informaciją paskleidė, o ieškovui pakaktų įrodyti tai, kad apie jį apskritai yra paskleistos žinios ir kad tuo jam yra padaryta žala (LR Civilinio kodeksto 2.24 straipsnis Asmens garbės ir orumo gynimas). Visiems "Paršelio rojaus" fanams linkėjimai! Šią vasarą švęsime 25-ąjį gimatdienį." Nebuvai "Paršelio rojuj"-nebuvai Šventojoj!"

 • Brigita
  -2
  Įdomu kokia kavą jie gamina?jei puodelis vertas 4€..ir koks procentas už aptarnavimą? Už 3puodelius kavos sumokėta 14€ reikėtų atsipeiket kažkam

 • lankiausi
  +1
  Labai blogas restoranas, buvau ten aptarnavimas žiaurus. Maisto neatneše, paskui pasakė, kad pamiršo užsakyti, laukeme 1 valandą, davem antrą šansą ką jūs galvojate, 2 laukimo valandas gavome tik šaltybarščių su bulvemis. Supykome ir išėidami susimoketi šeimininkas nepadare net 10% nuolaidos už tai, kad negavome savo maisto. Baisu!!!

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną