Panda Kinija

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos / Kinų
Įstaigos tipas: Restoranai
4.6

Panda Kinija,

įsikūrusi  Fabijoniškių g.99, Vilniuje, lankytojus kviečia pasimėgauti kinų virtuvės tradicijomis ir autentiška aplinka.Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 23:00 - 11:00 - 16:00 -
Antradienis 11:00 - 23:00 - 11:00 - 16:00 -
Trečiadienis 11:00 - 23:00 - 11:00 - 16:00 -
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00 - 11:00 - 16:00 -
Penktadienis 11:00 - 00:00 - 11:00 - 16:00 -
Šeštadienis 11:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 23:00 - - -

Restoranas "PANDA KINIJA"

Restorane rengiami banketai, furšetai, verslo susitikimai ir kiti renginiai.

Restoranas "PANDA KINIJA"

Restorane rengiami banketai, furšetai, verslo susitikimai ir kiti renginiai.


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 70
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Panda Kinija

 • Auksė Gumbrevičienė 5.0
  0
  Skanus maistas ir jauki aplinka!

 • Rita Morujevaitė 4.0
  0
  Aptarnavimas buvo malonus, maistas skanus. Užsisakėm varlyčių kojytes. Super! Interjeras nepatiko, apkrautas, slogus, kičas.

 • Tomas Manas 3.0
  0
  Rajoninis, bet labai didelis kinų restoranas. Kaip kinų restoranas įsirengęs labai gražiai (tvarkingas kičas). Aptarnavimas neblizga, bet bent jau gerai patarė ką rinktis. Ačiū. Maistas standartinis, cukrus, krakmolas, žodžiu viskas dėl ko ir einate į tokias vietas. Kainos man pasirodė aukštos. Dienos pietūs su sriuba (labai mažytė), maža porcija antro patiekalo (jautiena su sojos pupelių ugliais) ir stalo vandeniu beveik 7 eur. Žodžiu labai vidutiniškai, bet nieko blogo.

 • Sigita Novikiene 4.0
  0
  Aptarnaujančio personalo tūkumas, dienos pietų laukti apie valandą laiko čia jau per didelė prabanga. Ir labai jau norėtųsi, kad prie vieno staliuko sėdintiems patiekalai butų patiekti kartu, o ne pusvalandžio skirtumu (čia geriausiu atveju). O paskutiniu apsilankymu turėjo vienas asmuo atsisakyti pietų, nes visi buvo pavalgę, o paskutinis patiekalas neatneštas.

 • Lina Mackeviciute 5.0
  0
  Labai skanu! Aplinka tobula;-)gražu ir jauku...Aptarnavimas greitas ir malonus...Maistas skanus ir porcijos didelės!

 • Svaja D. 5.0
  0
  kiniečių Panda labai patiko, maistas gerai skaniai paruoštas ,aptarnavo labai greitai ,o ir kava su pienu labai patiko , dieviška kavute

 • Asta Kalzliute 3.7
  0
  Kalbejome su vyru, regis padaveja vardu Raminta! Bet kokiu atveju, likome pikti

 • Asta Kalzliute 3.0
  0
  Ana savaite lankemes restorane ir pakraupome!! Maista gavome salta, ilgai prie stalo niekas nepriejo. Aptarnavo padaveja Renata. Nuo merginos sklido alkogolio ir tabako kvapas. Mergina vos kelis kartus priejo prie stalo. Vyras sake, kad jo vistiena atsalusi. Daugiau tikrai nebegrysim.

 • Auksė 4.0
  +1
  Skanus maistas ir dideles porcijos:)...

 • Mindaugas 5.0
  0
  Konstitucijos prospekte šiandien pavakarieniavome su šeima (2 suaugę ir 2 vaikučiai). Paėmėme sriubos lėkštę, vieną patiekalą (didelį), ir vieną patiekalą (vidutinio dydžio). Plius ryžių dvi porcijos - viena su kiaušiniu, kita su daržovėmis. Plius 4 gėrimai be alkoholio. Maistas buvo tikrai superinis, labai skanu, šviežia, kvapnu. Porcijos didžiulės - visko nesuvalgėme, supakavo viską namo (beje, taros kainos neįskaičiavo - smulkmena, tačiau labai maloni). Aptarnavimas geras - dėmesį rodė nuo pat durų iki pat išėjimo. Aptarnaujanti panelė ateidavo laiku, rodė dėmesį, sukosi operatyviai. Gaila, vardo neprisimenu - tačiau simpatiška, tvarkinga ir pasitempusi. Aplinka nenutrinta, prižiūrima. Sumokėjome apie 30 eurų, palikome 3 eurus arbatai. Likome viskuo patenkinti, ką tik baigėme likučius namuose - puikiausiai dar su dukra pavalgėme.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną