Panda Įtraukti prie mėgstamų

Virtuvė: Kinų
Įstaigos tipas: Restoranai
3.5
Mus rasite
M. Daukšos g. 51, KAUNAS
 • iki 22:00
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:30 - 22:00 - - -
Antradienis 10:30 - 22:00 - - -
Trečiadienis 10:30 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 10:30 - 22:00 - - -
Penktadienis 10:30 - 23:00 - - -
Šeštadienis 10:30 - 23:00 - - -
Sekmadienis 10:30 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Panda

 • Evelina
  0
  Užsisakius vištienos gong baobab atneša jautieną kažkokiam padaže. Kadangi ten valgom pirma kart kai atnešė nustebau dėl vaizdo bet kiekviena kavinė turi savo specifiką todel pagalvojau keistai atrodo bet... valgant pagalvojau kad keistas tas vištienos skonis... kuo toliau tuo akivaizdžiau buvo kad tai ne vistiena..pasiklausus padavėjos jI pasake kad sumaišyta buvo ir patiekta jautiena.... tai tikrai bloga ispudi paliko nes asmeniškai man jautiena nepatinka ir niekad jos ne uzsisakau...o cia atnešusi neta kad ir paragavau jau turėjau but perspėta kad sumaišyta ir ką valgau...del padarytos klaidos nei nuolaidos nieko nepasiule

 • Svajūnė 1.0
  0
  Apsilankėme su draugu prieš savaitę, daugiau niekada čia negrįšime ir visiems pažįstamiems sakome, kad ten nesilankytų. Užsisakėme mažą porciją jautienos metalinėje lėkštėje. Padavėja atnešė didelę porciją, paklausėme, ar čia tikrai maža porcija, pasakė "ups, čia meniu klaida, mažos porcijos net nėra, tik didelė. Šefas pradėjo gaminti ir tik tada pasakė, kad nėra mažos porcijos". Juk padavėja iš karto turėjo pranešti, kad mažos porcijos net nėra, būtume išsirinkę kažką kitą. Jautiena buvo kieta ir tikrai neskani. Taip pat užsakyti kokteiliai buvo parūgę, rūgštūs ir neskanūs. Meniu pilnas klaidų. Padavėja apsimeta nieko nežinanti, nors tai yra jos darbas, informuoti klientą ir žinoti. Ypatingas vakaras liko sugadintas. Taisykite meniu klaidas, apmokykite personalą ir nekvailinkite klientų.

 • Kristina 1.0
  0
  Užsisakėme du patiekalus išsinešimui. Skonis tik pakenčiamas... Didžioji porcija gali vadintis tik mažąja. Nerekomenduoju

 • Mantas 5.0
  +1
  Super aptarnavimas ir jauki atmosfera. Maistas tikrai labai skanus ir patiekiamas gražiai.

 • Sigitas
  0
  Esu anksčiau ne kartą čia valgęs, ir likau patenkintas. Tik ne šiandien. Visiškai kitoks maistas, geriausiu atveju kinų valgykla, o ne restoranas. Teko po valgio vaistus gerti. Daugiau čia tikrai neisiu, ir kitiems nerekomenduoju.

 • Vilma 5.0
  -1
  Mums labai patiko Pandoje paruosta lasisa. Dabar visada tik ten uzsakinesime. Apskritai megstame ten ruostus patiekalus, nes ten gamina greit ir skaniai.

 • Kliente 5.0
  -1
  Keleta kartu cia uzsakeme maista issivezti ir dar niekada nebuvo, kad maistas butu neskanus. Traski vistiena - is tiesu traski, ne "gumine", prie jos patiekiamas labai vykes ananasinis padazas. Taip pat visa laika uzsakome ju ruosiama triusiena - ji buna sultinga ir minkstute. Nezinau, gal mes tiesiog mokame issirinkti pacius skaniausius ju patiekalus, bet maistas "Pandoje" tikrai skanus, saunuoliai :)

 • Klientas
  +2
  Pasikeite savininkai ir virejas kitas tai maistas tragiskai neskanus , ne kiek neprimena kaip buvo anksciau

 • Rūta
  +1
  Vakar vakare (08.27) su draugu nusprendėme pavakarieniauti Pandoje, esame seniau buvę, paliko nemažą įspūdį tiek aptarnavimas, tiek maistas, tačiau vakar...baisu Pradėsiu nuo to, kad užsisakėme sriubos, vieną indelį ryžių, saldžiarūgštės jautienos ir vištienos, alaus ir sulčių. Maisto teko palaukti, bet čia suprantama ir tiesiog nekreipėme į tai dėmesio, kol nepradėjo jo nešti. Nežinau ar pas Jus įprasta pradėti iš kito galo, tačiau maistą gavome tokia seka: jautiena ir vištiena, po 10 minučių vieną indelį ryžių (kai jautiena ir vištiena jau buvo atšalusi), dar po 10 min sriubą. Ar ne sriuba pirmas patiekalas? Paklausus padavėjos to pačio klausimo nesulaukėme atsiprašymo, o tik pasakymo, cituoju" mes nesusikalbame su tuo kinu ir nežinom ką daryt". Nu atsiprašau, bet ar klientui įdomu kas su kuo nesusikalba? Ir ar ta informacija neturi likti už virtuvės durų, juk klientams neįdomu kas kaip, jie atėjo pavalgyti. Aišku galėjom atsisakyti sriubos, bet draugas buvo alkanas laukdamas. Atrodo būtų viskas, tačiau pradėjus valgyti paaiškėjo, kad saldžiarūgštė jautiena yra jautienos ar tai kiaulienos šonkauliukai (!!), padavėjos sulaukti nepavyko ilgą laiką, taigi teko pasitenkinti ir šonkauliukais, o atėjus padavėjai sulaukėme klausimo "ar viskas gerai?-pasirodo kinas supainiojo patiekalus, ką dabar darysime? - paklausė ji mūsų." ( ir vėl kinas...bet ar padavėjos nemato ką neša?) kadangi esame kultūringi žmonės neatsisakėme mokėti nors buvome labai nepatenkinti. Turbūt pirmą kartą gyvenime nepalikome nė cento arbatos. Likome labai nusivylę, ir jei kas paklaustų ar rekomenduotume valgyti Pandoje - atsakymas manau ir taip aiškus.

 • Gedas 1.0
  0
  Kazkada buvo labai megiama vieta. Siandien nusprendem vel uzsukt ir daugiau tikrai neisim. Stalas visas limpantis, porcijos juokingai mazos (salotos ir mesos patiekalai susitrauke kone dvigubai, baklazanai surus, lyg butu netycia ikrites druskos indelis), aptarnavimas itin prastas, patiekalus nesa po viena be jokios tvarkos (pradzioj atnesa mesa, o po to atskirai kapokit ryzius :) besededami girdejom daug nesusipratimu del padavejos darbo prie aplinkiniu staliuku. Trumpai tariant tragedija.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną