Naujosios Akmenės sanatorija - viešbutis

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Užkandinės
3.0
Mus rasite
Respublikos g. 11a, Naujoji Akmenė, AKMENĖ
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 12:00 - 18:00 - - -
Antradienis 12:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 12:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 12:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 12:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 12:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 12:00 - 18:00 - - -

Atsiliepimai apie Naujosios Akmenės sanatorija - viešbutis

 • Teko pabuvot 4.0
  0
  Buvom atvykę trims dienoms, pirmoji diena t.y rugsėjo 2 d. nuvylė mūsų kaip atvykusių, kavinės darbuotojų nemandagumas, užėjusios pusę devynių pasiteirauti, gal kavos nusipirkti galėtume, buvo mums parodytos durys, kad žiūrėtume į duris, nes jos dirba tik nuo 12 val,akiplėšiškai rėkti, kad mes nedirbame, teko bėgte išbėgti iš kavinės, pateikti pietūs labai neskanūs, šaltibarščiai vien vanduo, kepsnys, net kepsniu nepavadinsi, gėrimo irgi nebuvo, popiečiui pateikta kava 17 asmenų, atneštas kavinukas, taigi kas gavo kavos, kas negavo. Rugsėjo 3,4 dienomis jau aptarnavo puikios darbuotojos, ačiū joms, mandagios,mergaitės su šypsena ir pusryčiai su pietumis labai puikūs ir skanūs, popiečiui kavos atnešė visoms kurios pageidavo. Taigi su šypsena ir grįžome namo.Labai teigiamas įvertinimas darbuotojoms dirbusioms rugsėjo 3,4 d. Ačiū.

 • Nijole 3.0
  0
  Didelis aciu kavines darbuotojams uz skanius ir estetiskai pateiktus patiekalus, likom suzaveti aptarnavimu ir gera nuotaika grizom namo po sventes.....Nijole is Palangos Sekmes jums ir toliau rengti saunius vakarelius....

 • buvau baliuje
  +1
  Gal ir nebloga vieta ir vietų normaliai jei nori pasikviesti daugiau svečių, bet su vėdinimo sistema tai baisu nėra jokios ventiliacijos, nors kondicionierius įrengtų. Įsivaizduokit save šiltesniu metų laiku-prakaitas žliaugia upeliais ir pasijunti kaip saunoj, viskas t e k a. Fe.

 • Konstancija 4.0
  0
  Geras aptarnavimas,skanus patiekalai.Desertas niam skanumelis.

 • buvau 1.0
  +1


Pasiūlyk restoraną