Morganas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: "Namų"
Įstaigos tipas: Restoranai, Užsakomosios salės
3.6
Mus rasite
Vilniaus g. 183, ŠIAULIAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 23:00
Antradienis 11:00 - 23:00
Trečiadienis 11:00 - 23:00
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00
Penktadienis 11:00 - 00:00
Šeštadienis 12:00 - 00:00
Sekmadienis 12:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Morganas

 • Geop Avabre 1.0
  0
  Žemas lygis. Vichy negazuoto vandens buteliuką atnešė atidarytą!!!

 • Danguolė
  0
  2015-03-07 Praleidome porą valandų jūsų jaukiame restorane. Buvome nustebinti puikiu aptarnavimu ir skaniu maistu. Dėkojame padavėjai Olgai už malonų, dėmesingą,operatyvų aptarnavimą ir šypseną. Linkime sėkmės jai ir jūsų restoranui. Kai būsime Šiauliuose, visada užbėgsime pas jus. Jums gero linkintys medikai iš Kauno ir Šiaulių.

 • Danguolė
  0
  2015-03-07 Praleidome porą valandų jūsų jaukiame restorane. Buvome nustebinti puikiu aptarnavimu ir skaniu maistu. Dėkojame padavėjai Olgai už malonų, dėmesingą,operatyvų aptarnavimą ir šypseną. Linkime sėkmės jai ir jūsų restoranui. Kai būsime Šiauliuose, visada užbėgsime pas jus. Jums gero linkintys medikai iš Kauno ir Šiaulių.

 • ki
  0
  lankemes kapitone morgane vakar musu vizito siauliuose metu, kavine paliko gera ispudi ir manau uzsuksime ir kito musu visito metu. Maistas buvo skanus , valgeme kiaulienos kepsni ir naminiu koldunus su spinatais, starteriam paememe charchio sriuba , vynas buvo labai puikus , kas nedaznai nutinka lt, aptarnavimas buvo geras , visi musu pageidavimai buvo ispildyti. Buvome labai maloniai nustebinti kad tokio lygio restorana galima rasti provincijoje , sekmes personalui ir linkime islaikyti lygi! I and JP (UK)

 • jo
  0
  Super kavine!!!! Ir viskas labai skanu.

 • Veronika 5.0
  +1
  Galiu pasakyti Šiauliuose geriausia kavinė.

 • Anonimas 5.0
  +5
  Maistas vienas iš skaniausių Šiauliuose, kainos gan aukštos palyginus su kitais "Barais" tačiau tiek aptarnavimo kokybė tiek skanus maistas viską atperka. Meniu pasirinkimas tikrai gana geras, visi ras ką užsisakyti. Taip pat didelis pliusas Kapitonui Morganui jog kavinė nėra tinklinė, dažniausiai yra savininkas, direktorė kurie mielai išklausys kiekvieno nusiskundimą. Aptarnavimas: Senbuvė Santa nuotaikos žmogus, vieną dieną jei ji aptarnaus tave tau ji pakels nuotaiką, o kitą dieną bus susiraukusi. Toma - Dažniausiai susiraukusi, nepatenkinta kažkuo, bei pasikėlusi (su visais klientais). Naujų padavėjų priimtų vasarai nežinau, tačiau aptarnauja gan gerai. Barmenai: Senbuvis trumpai skustas žmogus tikrai nėra labai malonus, kad ir ko paprašius ar užsisakius stovi surūgęs, o kitas (su tatuiruote ant rankos) dažniau būna geresnės nuotaikos. Apskritai šnekant apie Šiaulius, Kapitoną Morganą Vertinčiau 4.5 Balo. Pašalinam niurzgas, lojaliems klientams padarome papildomu nuolaidu ir bus 5.

 • laima
  +1
  Malonus ir greitas aptarnavimas. Skanūs ledai ir puiki kava! Ačiū Ginetai.

 • justass
  +2
  Aptarnavimas tragiškai, padavėjos nesisveikina, susiraukusios, kažkokios nepatenkintos gyvenimu vaikšto...Užsakymų laukti turi ilgai ir jokios pagarbos klientui...

 • Remigijus
  +2
  Niekas cia nedvesia is pavydo. Ir lituku turim, kitaip i restoranus nevaiksciotumeme :) O faktas tas, kad restoranas butu nieko, jei nebutu uzkeltos kainos. Patiekalai - vidutiniai, bet skanus. Aisku, su kai kuriais Vilniaus restoranais(pvz., "Sofi L") nepalyginsi - ten kainos didesnes, bet ir aptarnavimas, maisto kokybe geresne. Deja, deja. Kapitonas Morganas, uzsipleses nemaza kaina uz nebuta kokybe pernelyg apsigavo. Kol kas i restoranus vaikstom ir zinom, uz ka ir kiek galima(ir padoru) moketi. Jau geriau nueikit i "Bravarija", ten netoli.. O savo litukus pataupykit Vilniui, Kaunui, ar bent "Kurpiams" Klaipedoje :D

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną