MONTE PACIS Įtraukti prie mėgstamų

Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai, Viešbutis
5.0


Svetingumo kompleksas MONTE PACIS įkurtas Pažaislio vienuolyno ansamblio istoriniuose svečių namuose, kuriuos XVII a. sau, svečiams ir keliauninkams pastatydino LDK Kancleris Kristupas Zigmantas Pacas. Jis ir pavadino namus MONTE PACIS, kas reiškia taikos kalną. Svetingumas paminėtas tikslingai – tai visuotinai priimta kasdienė tradicija džiaugsmingai ir rūpestingai elgtis – APSIEITI – su svečiu.
Brandžiojo baroko architektūra, vienuolyno didybė ir paslaptingumas, istoriją atspindintis interjeras, meno kūriniai, Kauno marių regioninio parko pusiasalio grožis, seserų kazimieriečių perduoti legendomis apipinti receptai, šiuolaikiškai interpretuojami profesionalaus virtuvės šefo Ernesto Viršilo, čia pat auginamos daržovės ir uogos, iš Europos vienuolynų atvežtas vynas, malonus svetingumo komplekso darbuotojų apsiėjimas – visa tai sukuria svečiams unikalų poilsį ir prisiminimus.Darbo laikasVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 12:00 - 22:00 12:00 - 15:00 12:00 - 15:00
Antradienis 12:00 - 22:00 12:00 - 15:00 12:00 - 15:00
Trečiadienis 12:00 - 22:00 12:00 - 15:00 12:00 - 15:00
Ketvirtadienis 12:00 - 22:00 12:00 - 15:00 12:00 - 15:00
Penktadienis 12:00 - 23:00 12:00 - 15:00 12:00 - 15:00
Šeštadienis 12:00 - 23:00 - -
Sekmadienis 12:00 - 22:00 - -

Svetingumo kompleksas "Monte Pacis" Pažaislio vienuolyne - unikalaus atotrūkio galimybė

Svetingumo kompleksas "Monte Pacis" įkurtas istoriniuose svečių namuose, kuriuos sau ir savo svečiams pastatydino LDK Kancleris Kristupas Žygimantas Pacas. Pavadinimas "Monte Pacis" reiškia taikos kalną, o svetingumas paminėtas tikslingai – tai visuotinai priimta kasdienė tradicija džiaugsmingai ir rūpestingai elgtis – APSIEITI - su svečiu. Pristatome Jums galimybes švęsti, organizuoti renginius ar ilsėtis unikalioje aplinkoje.


MONTE PACIS šūkis – Salus per silentium – gerovė tyloje. Čia kalba istoriją atspindintis interjeras, vienuolyno ramybės ir orumo dvasia. Už lango tvyranti regioninio parko ramybė, istorinio vienuolyno didybė ir seserų kazimieriečių paprastumas,  legendomis apipinti receptai, šiuolaikiškai interpretuoti profesionalaus ir tituluoto virtuvės šefo Dariaus Dabrovolsko, Europos vienuolynuose padarytas vynas, malonus svetingumo komplekso darbuotojų apsiėjimas sustabdys laiką, tam, kad pajausti kas tikra. 

FUNDATORIŲ SALĖ
Iškilminga, solidi, erdvi pirmojo aukšto brandžiojo baroko stiliaus Fundatorių salė puošta freskomis bei itin vertingais originaliais italo M.A.Palonio paveikslais. Išlikę vertingi sieninės tapybos fragmentai bei smiltainio židinys, ąžuolinė sieninė spinta su barokiniais apkaustais. Oficialūs minėjimai bei konferencijos, iškilmingi protokoliniai ir privatūs pobūviai, kameriniai kultūriniai, mokslo renginiai šioje salėje sutviska ir užsipildo čia sukaupta istorija bei tvyrančia dvasia. Todėl kūrybiškumas lydi čia posėdžiaujančius (teatro stiliumi patogiai susėdančius 100 klausytojų), šventiškumas – prie apvalių stalų švenčiančius (iki 90 svečių) bei ypatingas iškilmingumas – mažas kompanijas ar poras, mininčias išskirtines progas prie porcelianu bei krištolu dekoruoto stalo su karališko dydžio kėdėmis.

DŽ. FREDIANIO SALĖ
Šviesi ir jauki antrojo aukšto Dž. Fredianio salė pakeri vaizdais pro langus. Iš rytinės pusės didybe ir grožiu stulbina Pažaislio bažnyčios šventorius, vakarinės – romantiškai nuteikia Liepų alėjos ir Kauno marių vaizdai. Ne veltui Dž. Fredianio salę svečiai pavadino Lože – galimybė joje stebėti Pažaislio festivalio koncertus ar kitus renginius suteikė šiai salei ypatingą statusą. Dienos metu vykstančioms konferencijoms bei dalykiniams pasitarimams unikali erdvė suteikia ne tik reikalingą ramybę, bet ir papildomą rimtį bei susikaupimą, o sužadėtuvės, vestuvės, krikštynos ir kitos privačios šventės sušvinta išskirtine prasme. Vakarais čia veikia prašmatnus A la Carte meniu MONTE PACIS restoranas.

Darbas netradicinėje aplinkoje - produktyvesnis.
Šventė išskirtinėje vietoje - prasmingesnė.


ASMENINEI ŠVENTEI PRATURTINTI, VERSLO PARTNERIUS IR KOLEGAS SUDOMINTI AR TIESIOG NEKASDIENIŠKAI PRALEISTI SAVAITGALĮ DVIESE, SIŪLOME:

 •  Užsisakyti ekskursiją vienuolyne* arba vienuolių vedamą edukacinę programą „Kelionė po vaistažolių pasaulį“**, kurios metu keliausite  Pažaislio kamaldulių dvasingumo keliu, bei pažinsite jų išpuoselėtas vaistažolininkystės tradicijas. Taip pat susipažinsite su lietuviškosios vaistažolininkystės istorija, pamirštaisiais „tautiniais vaistais“, bei Pažaislio ar kitų vienuolynų vaistažolių darželių augalais bei iš jų gaminama produkcija.

 *   Ekskursijos vedamos antradieniais — penktadieniais 10 - 17 val., šeštadieniais 10 - 16 val., išskyrus kiekvieno mėnesio pirmąjį šeštadienį.  
LT, RU, ENG, DE, PL kalbomis
** Programos vyksta2 valandas,  10 -15 val. (dalyvių skaičius 8 – 17) LT kalba 
Ekskursijos ar edukacinės programos kaina svečiui 5 Eur. 
Gido paslauga – 10 Eur grupei. 

 

 • Tradicinių amatų meistrės vedamą edukacinį užsiėmimą pasirinkta tema

Pažaislis iš arti
Užsiėmimo metu dalyviai turės galimybę susipažinti su Pažaislio istorija: nuo ištakų lig šiandienos. Dalyvauti komandinėse varžytuvėse „Apsilankius Pažaislyje“. Praktinio užsiėmimo metu vyks meditacinis piešimas ant akmens.

Šv. Kalėdų belaukiant
Užsiėmimo metu pasakojama, kaip Kūčias ir Šv. Kalėdas sutikdavo mūsų senoliai. Kokie vyravo papročiai, tradicijos. Praktinio užsiėmimo metu gaminami žaisliukai Šv. Kalėdų eglutei.

Užgavėnių papročiai ir tradicijos
Užsiėmimo metu pristatomi žiemos išvarymo šventės papročiai, tradicijos, valgių receptai ir dainų tekstai. Praktinio užsiėmimo metu gaminamos tradicinės Užgavėnių kaukes.

Šv. Velykoms artėjant

 Programos metu susipažinsite su šv. Velykų papročiais, Didžiosios savaitės tradicijomis. Sužinosite apie margučių spalvas, natūralių dažų gamybą, marginimo techniką ir ornamentiką, jos simboliką. Praktinio užsiėmimo metu kiekvienas galėsite išbandyti kiaušinių marginimo vašku techniką.

Užsiėmimų trukmė  2 - 3,5 val. 
Svečių skaičius grupėje 10-20. 
Programos kainas svečiui 10 Eur.

*Į kainą įskaičiuotos visos užsiėmimams reikalingos priemonės. Užsiėmimai vyksta svetingumo komplekso MONTE PACIS sakralinės atmosferos patalpose arba jo prieigose. 

 • Europos vienuolynuose padaryto vyno bei ypatingų MONTE PACIS patiekalų meniu individualią degustaciją

 Vyno degustaciją veda somelje Indra Ramanauskienė. Jos metu paragausite veikiančiuose Europos vienuolynuose padaryto vyno bei MONTE PACIS šefo – Dariaus Dabrovolsko pristatomų patiekalų, sukurtų šiuolaikiškai interpretuojant autentiškus receptus.
Degustacijos trukmė apie 2 val.
Svečių skaičius grupėje 8 – 30.  
Kaina derinama individualiai (nuo 35 Eur svečiui)

 

 • Paslaugų paketą su nakvyne – „Pažaislis dviems“

 Penktadienis  Atvykimas į MONTE PACIS. Įsikūrimas kambaryje.
 19 val. Trijų patiekalų vakarienė MONTE PACIS VALGOMAJAME.

Šeštadienis   10 val. Pusryčiai VALGOMAJAME.
            11 val. Ekskursija su gide vienuolyne.
            12 val. Muziejaus lankymas.
            13 val. Pietūs MONTE PACIS.
            15 val. LAISVAS LAIKAS arba PAPILDOMOS PASLAUGOS *.
            19val. Degustacinė vakarienė RESTORANE.

Sekmadienis 10 val. Pusryčiai VALGOMAJAME.
 11 val. Pageidaujant, dalyvavimas šv. Mišiose bažnyčioje.
 12 val. Išsiregistravimas iš MONTE PACIS.

Kaina, priklausomai nuo pasirinkto kambario tipo, nuo 150 Eur asmeniui (2 naktys) 

*Papildomos paslaugos galimos MONTE PACIS užsakomos iš anksto ir derinamos individualiai:

 •  Atpalaiduojantis masažas kambaryje;
 • Tradicinės amatų meistrės vedamas užsiėmimas „Pažaislis iš arti“;
 • Iškyla Kauno mariose plaukiant jachta ar kateriu sezono metu (Lietuvos liaudies buities muziejaus lankymas, Kruonio HAE apžiūrėjimas ar kt.);
 • Kauno marių regioninio parko lankytinų vietų pažinimas ir kitos sezoninės parko pramogos;
 • Apsilankymas SPA centre;
 • Koncertas ar spektaklis Kauno teatruose.DAUGIAU INFORMACIJOS IR KONTAKTAI REZERVACIJOMS 
Tel. +370 (37) 458282
El. paštu info@montepacis.lt
T. Masiulio g. 31, Kaunas
http://www.montepacis.lt 
VISŲ PASIŪLYMŲ DATĄ IR LAIKĄ BŪTINA DERINTI IŠ ANKSTO

Svetingumo kompleksas "Monte Pacis" Pažaislio vienuolyne - unikalaus atotrūkio galimybė

Svetingumo kompleksas "Monte Pacis" įkurtas istoriniuose svečių namuose, kuriuos sau ir savo svečiams pastatydino LDK Kancleris Kristupas Žygimantas Pacas. Pavadinimas "Monte Pacis" reiškia taikos kalną, o svetingumas paminėtas tikslingai – tai visuotinai priimta kasdienė tradicija džiaugsmingai ir rūpestingai elgtis – APSIEITI - su svečiu. Pristatome Jums galimybes švęsti, organizuoti renginius ar ilsėtis unikalioje aplinkoje.


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius dvi salės 100 ir 80
Vidutinė kaina asmeniui €€€€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie MONTE PACIS

 • Kotryna Beinytė 5.0
  0
  Perfect !

 • Irutė K 5.0
  0
  Tai unikalus restoranas Lietuvos kontekste ,patink ačia lankytis, visada padavejos šypsosis , greit aptarnauja ,maistas yra kokybiškas,nera atšaLe kaip picerijoje KAUNO PICERIJA PJAZZ, nes ten kainos yra kosmines

 • Irutė K 5.0
  0
  Tai unikalus restoranas Lietuvos kontekste ,patink ačia lankytis, visada padavejos šypsosis , greit aptarnauja ,maistas yra kokybiškas,nera atšaLe kaip picerijoje KAUNO PICERIJA PJAZZ, nes ten kainos yra kosmines

 • Vaidas Kadikinas 5.0
  0
  Viskas puiku

Pasiūlyk restoraną