Migdolas

Įtraukti prie mėgstamų
4.0

Ar prisimenate kultinį serialą „Draugai", kur pagrindiniai herojai kasdien susėsdavo savo mėgstamoje kavinėje, kur jauki atmosfera – beveik, kaip namuose? Būtent tokia vieta yra Kaune įsikūręs restoranas-klubas „Migdolas". Tai gerų draugų ir geros atmosferos klubas.

Restorane „Migdolas" kasdien ruošiami vis skirtingi, sveiki ir skanūs dienos pietūs, kuriuos galima pasirinkti iš keturių skirtingų variantų. Tuo tarpu pagrindinis meniu keičiamas atsižvelgiant į sezoną ir į lankytojų pageidavimus, tad jei turite pasiūlymų, ką norėtumėte ragauti savo mėgstamame restorane „Migdolas" – drąsiai teikite pasiūlymus. Darbo laikasVerslo pietūs
Pirmadienis 09:00 - 22:00 11:00 - 15:00
Antradienis 09:00 - 22:00 11:00 - 15:00
Trečiadienis 09:00 - 22:00 11:00 - 15:00
Ketvirtadienis 09:00 - 22:00 11:00 - 15:00
Penktadienis 09:00 - 22:00 11:00 - 15:00
Šeštadienis 09:00 - 22:00 -
Sekmadienis 09:00 - 22:00 -

Restoranas, kuriam rūpi Jūsų šventė!
Restorane įrengta unikali pobūvių salė – vientisa, be jokių pertvarų, peraukštėjimų ar laiptų, kurioje vienu metu telpa net 200 svečių. Restorane „Migdolas“ sveikai ir gurmaniškai galima ne tik papietauti ar paminėti svarbią progą, bet ir užsisakyti puikių kulinarijos gaminių išsinešimui, šventei namuose ar biure. 

Restoranas, kuriam rūpi Jūsų šventė!
Restorane įrengta unikali pobūvių salė – vientisa, be jokių pertvarų, peraukštėjimų ar laiptų, kurioje vienu metu telpa net 200 svečių. Restorane „Migdolas“ sveikai ir gurmaniškai galima ne tik papietauti ar paminėti svarbią progą, bet ir užsisakyti puikių kulinarijos gaminių išsinešimui, šventei namuose ar biure. 


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 220
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Migdolas

 • Svajonė B. 5.0
  0
  šventem čia gimtadienį ,maistasbuvo skaniai pagamintas ,tikrai yra prieinama kain a,aptarnavolabai šiltai ,ačiū kolektyvui už gerai praeistą vakarą

 • Migdolas 5.0
  0
  labai dekojame visiems kurie mus vertina ir myli,taip pat dekojame ir tiems, kurie metai is metu lankosi Migdole.Linkime gerų metų,sveikatos ir sėkmės.Dziaugiames jeigu išpildėme Jūsų lūkesčius, na o kas nedirba- tas neklysta,atsiprasome uz klaidas.

 • Sofija
  0
  domina kainos. ar ne užauga kai reikia atsiskaityti uz pobuvi? ar tikrai nebrangu

 • Migdolas 5.0
  -1
  Laba diena, gerb.Nijole,labai dekojame uz gerą žodį,stengiamės tikrai kiekvienam renginiui ir kiekvieną kartą.Mums be galo malonu,kad Jums patiko p.Nijole,visas kolektyvas linki Jums geros kloties ir puikių akimirkų,taip pat visada lauksime sugrįžtant.administracija

 • Nijolė Gusienė 3.7
  0
  Laba diena, mano šventė vyko jau senokai 2016 08 26 d. prie Kauno marių. Šiandien dar kartą peržiūrėjau nuotraukas ir prisiminiau: nuostabi vieta, nuostabi aplinka, nuostabus maistas ir dar nuostabesnis aptarnavimas. Turbūt tik dėl manęs vienos taip pasistengėt. Ačiū Jums

 • Migdolas
  -2
  Migdolas nori atsakyti i gerb.Užsakovės laiškutį.Labai nustebome gavę tokį komentarą,nes visi gaminiai ruošiami tik tai šventei,žuvis gauname dar judančias gyvas,tą pačią dieną jos apdorojamos ir ruošiamos,iki renginio dar viską dedame į šaldomą keturių laipsnių kamerą,apiplėviname,tik atvykus užsakovui nuimama plevelė,kad maistas nedžiutų,tą mato ir užsakovas.šis komentaras tikrai ne mūsų užsakovų,jeigu kyla klausimų svečiai juos išsako iš karto.Be to mes pjaustome natūralią mesytę,tik vieną vištienos vyniotinį ruošiame,kurį kaip tik pjaunam storiau,kad nedžiūtų.Šis komentaras neatitinka tikrovės.

 • uzsakove 1.3
  -1
  Daugiau neisiu ir banketu nerengsiu ir kitiems pasakysiu,ivaizdis grazus,taciau..idaryta zuvis svinktelejus ,kepta zuvis taip pat turejo kazkoki neaisku kvapa,teslos daugiau nei pacios zuvies,gaila ne pinigu..o sugadintos sventes..,vyniotiniai apdziuve ,antis kieta ir apsvilus:( Labai gaila,kad teko patiketi graziai skambanciu asortimentu..

 • KRISTINA BU 5.0
  0
  AŠ LABAI DĖKOJU MIGDOLO PERSONALUI ,MANO PUOTA LAIVU IR RESTORANO PUIKUS MAISTAS VISIEMS LABAI LABAI PATIKO .AČIŪ.AČIŪ.AČIŪ.keli pastebėjimai komentuojantiems įmonių darbą-iškilusius klausimus reikia spręsti čia pat vietoje -per lėtai darba -prašykime -kad greičiau ,negali kažko išpildyti -klauskime -kodėl -visada taip darau -visada mano renginiai būna super.ko laukti ,juk kai renginys baigsis -tai *laivas jau bus nuplaukę* į kitą krantą ir nieko jau pataisyti nebeišeis .geriausia viską sakyti čia ir dabar , ir spręsti -čia ir dabar .SĖKMĖS,SĖKMĖS JŪSŲ SUNKIAM DARBE IR ŽINOMA LINKSMŲ KLIENTŲ ,NES TADA IR SEKASI GERAI.

 • Jonas
  0
  As noriu Jum padekoti,kad maistas buvo labai geras,kad tiek dūšios ir darbelio įdejote į mano šventę, žinau kiek kruopštumo reikia viską paruošti, o po visko dar ir sutvarkyti.ačiū visoms moterims,kad surenget man puikų jubiliejų, nes manoji jau tik is virsaus rankele mojuoja.linkiu dideles kantrybes Migdolo personalui,as jus myliu.istikimas jusų klientas,Jonas

 • Ariela 5.0
  0
  Dareme savo mazylei krikstynas-paminejome šią dieną dar puikiau negu įsivaizdavau, labai geras variantas šalia esantis vaikų kambarys, vaikus matai zaidziancius, o suaugusieji ramiai gali pabendrauti jaukioje restorano saleje.esu dėkinga, kad padėjote surengti gražias krikštynas mūsų princesei.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną