Miesto sodas Įtraukti prie mėgstamų

Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
4.6

Restoranas „Miesto sodas" įsikūręs Kauno miesto širdyje – Laisvės alėjoje, šalia Muzikinio teatro sodelio. Restorano interjeras ir geografinė padėtis idealiai tinka dalykiniams susitikimams, pobūviams, romantiškiems vakarams.

Dieną čia šviesu, gražu. Lekiantis Kauno gyvenimas stebins Jus per erdvius restorano langus. Vakarais rafinuota ir atpalaiduojanti aplinka.Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūs
Pirmadienis 11:00 - 23:00 iki 23:00 11:00 - 23:00
Antradienis 11:00 - 23:00 iki 23:00 11:00 - 23:00
Trečiadienis 11:00 - 23:00 iki 23:00 11:00 - 23:00
Ketvirtadienis 11:00 - 00:00 iki 23:00 11:00 - 23:00
Penktadienis 11:00 - 00:00 iki 23:00 11:00 - 23:00
Šeštadienis 11:00 - 00:00 iki 23:00 11:00 - 23:00
Sekmadienis 11:00 - 23:00 iki 23:00 11:00 - 23:00

Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 170
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Miesto sodas

 • Valgytojas
  0
  Dienos pietus Domeikavoje tragiski. Vaizdas toks, kad viskas pagaminta is atlieku. Kavineje kitoje gatves puseje dienos pietus valgo gausybe zmoniu, eiles, auto nera kur pastatyti o cia vienas kitas.

 • Dovilė
  +1
  Lankausi su draugu miesto sode jau senai, labai patinka tiek kolektyvas, muzika tiek interjeras. maistas pasakiškas, bet ypatingai norėčiau pabrėžti barmenės dirbusios Lapkričio 13d. profesionalumą ir mandagumą. Prisėdę prie baro gavom puikų aptarnavimą, malonų pokalbį, nors ir buvo darbo mergina nepasimetė, sugebėjo dirbti, ir tai daryti gan profesionaliai ir diskutuoti su mumis. Džiaugiamės kad dar yra vietų kur klientai sutinkami su šypsena ir jiems skiriama laiko :)

 • Asta 5.0
  +2
  Restoranas liuks! Maisto kokybė aukšta, aptarnavimas fantastiškas, o ką kalbėti apie gyvą muziką, ateini ir nesinori išeiti :).

 • Alicija 5.0
  +6
  Mindaugai, sutinku su Jumis 100%. Man čia teko paskutinį kartą lankytis balandžio 11d. Užėjome pavakarieniauti su draugėmis, užsisakėme "Miesto sodo" salotas ir ką galiu pasakyti, buvau super ne tik skonis, bet ir jų vaizdas. Ačiū, kad esate!

 • Mindaugas 5.0
  +6
  Sveiki, gražų, šiltą vasaros vakarą balandžio 14d. užėjome pavalgyti į šį restoraną. Užsisakėme cezario salotas su karšta lašiša ir žinot ką galiu pasakyti buvo ŽIAURIAI, ŽIAURIAI SKANU! Užėjus galvojome, kad bus žiauriai brangu ir nebus ką valgyti, bet kaip atnešė lėkštę cezario salotų buvo tiek daug, kad galvojau, jog nepavyks įveikti. Apartanvimas taip pat buvo super! Kaip gerai, kad miesto centre yra toks restoranas! Prižadu, kad apsilankysiu ne kartą ir apsilankyti čia rekomenduosiu savo draugams ir pažystamiems! :) Sėkmės Jums!

 • Danguole 5.0
  +4
  Teko ir man ten apsilankyti.Užsisakėme traškias daržoves,atnešė visai ne tokias,kokias anksčiau valgydavau.Pagalvojau viskas-ką žmonės rašo tiesa,restoranas nusirito.Bet vaizdžiai atrodė neblogai,paragavau....O DIEVE!!!!!!!koks nepaprastas skonis,visiškai kitokios ir labai skanios.Vyras valgė kiaulienos kepsnį ir taip pat nenusivylė.O dėl vagišių,tai jų visur,parazitų,yra.Kameros nuo ilgapirščių tikrai neapsaugos,tiek šiam,tiek kitame restorane.Aš pati prekybos centre dirbu,ten tikrai kamerų yra daug ir visur,bet kas mėnesi nemažus nuostolius patiriame.Ir dar iš pačių pardavėjų atskaičiuoja už tuos nuostolius.Tad būkime atidesni,saugokime savo daiktus ir nekaltinkime aptarnaujančio personalo.Juk jie,kaip ir visi kiti,kitur dirbantys žmonės,dirba,stengiasi ir dalį savęs atiduoda klientams.Kurie ateina visokie-pikti,nepatenkinti,laimingi,kiekvienas su savo principais ir charakteriais.Ačiū Miesto sodo personalui už skanų maistą ir gražų,profesionalų aptarnavimą.

 • ir man teko kaip ka prarasti ten
  -2
  ir man teko buti ten apvogtam... situacija panasi. bet mane susirado savininkas. ir pasiule kompesacija... puodeli kavos... o minimalus nuostolis 1000lt arba 300euru...praktiskai 100proc kompensacija. labai rekomenduoju visiems si restorana. kava nemokamai!!! tik pries tai jus truputeli apvogs :-) linkiu gerai praleisti laika:-)

 • Violeta 5.0
  +7
  Sveiki.Po 4 metų užėjome su drauge į jūsų restoraną.Kiek pasikeitimų ir naujovių!Naujų desertų,kokteilių ir apšvietimas lyg kitoks buvo anksčiau?Mums labai patiko,tiesa valgėm ne naujieną,bet mūsų taip mėgstamas Cezario salotas.Jos tiesiog tobulos ir jokiame kitame restorane tokių nėra.Aišku dėl skonio nesiginčijama,bet paragauti verta.Ačiū nuoširdžiai,kad jūs esate,linkime daug klientų,daug sėkmės ir kuo mažiau tokių vargšelių,kurie tipo nesijaučia saugūs restorane-negerkit tiek,kad krūminius apsemtu!

 • apvogtas
  -4
  niekas nesako kad vagia personalas. ten tiesiog klientura vagys. asmeniskai mane apvoge ten o personalas tik pasijuoke. filmavimo kameru ten nera. vadinasi vagiu rojus ten. del prisigerimo kaip "pakeles knaipej" noriu paklausti: o kainos kaip pakeles knaipej? jaigu as geriu restorane noriu ir saugus buti kaip restorane o ne kaip pakeles knaipej... skyle ten ir tuo viskas pasakyta

 • Rasa
  0
  Sveiki, ar galima pas jus uzsisakyti naujametine vakariene trims asmenims ? Ir kokia kaina vienam asmeniui ? Pagarbiai Rasa

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną