Maisto imperija

Įtraukti prie mėgstamų
4.1
Mus rasite
Saulėtekio al. 9, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis - - - -
Antradienis - - - -
Trečiadienis - - - -
Ketvirtadienis - - - -
Penktadienis - - - -
Šeštadienis - - - -
Sekmadienis - - - -

Atsiliepimai apie Maisto imperija

 • G Grauzlyte 5.0
  0
  Išskirtinis interjeras, maistas skanus kaip namuose, o renginiai (kiek teko dalyvauti) apgaubti elegancija ir ramybe. Personalo veiduose niekada nebuvo matyti sumišimo, o tai ramina ir užtikrina.

 • Gabriela Rinkevič 5.0
  0
  Nuostabus interjeras bei skanus maistas! Super!

 • Pijus Pocius 5.0
  0
  Skanu, gražu ir malonu! Dešimt iš dešimt!

 • Tommaso Fabrisio 5.0
  0
  Old fashioned style with great food for a very convenient price. We live nearby and we always thought this restaurant was not very inviting, but we were soooooo wrong. We went for dinner with relatives from Italy and we all ate a lot of great food. Pork rolls, karbondas, blood sausage starter, trout, blynai and pretty much everything else we took were GREAT. And the prices were pretty much the same you could find in Vilnius years ago, before the arrival of the hipster invasion which drove all prices up like crazy ;) Highly recommended!!

 • Petunija Embrasiuniene 4.7
  +1
  Antrą kartą teko naudotis Jūsų paslaugomis ruošiant gedulingus pietus .Tikrai būtume Jūsų nepasirinkę jei būtumėte nuvylę pirmąjį. Labai dėkoju Valdui ir visam personalui .Ačiū !!! Jūs puikiai gaminate, aptarnaujate, bendraujate, kainos "sveiko proto" .Didelės Jums sėkmes visiems! Su pagarba Petunija Embrasiunienė

 • Greta Greta 5.0
  0
  Labai skanus patiekalai, greitas ir malonus aptarnavimas, platus asortimentas, visada galima sau kažka skanaus surasti, kainos ir kokybės santykis geras.

 • Marija I 1.0
  0
  Šiandien valgiau trinta sriuba su vištiena su metalinės kempinės siūlais. Saulėtekio al. 11.

 • Edvinas Sulžickis 1.3
  -1
  Blogiausia vieta, kurioje kada nors esu valgęs. Geriausias dalykas, visame šitame jovale galėtų būti interjeras. Visų pirma, įėjus į "Maisto imperijos" restoraną pradeda skambėti "Geras fm" muzika (tai reiškia, kad jau čia nėra gerai. Palyginimui, VU valgykloje bent jau "ZIP fm" groja, bet ta vieta irgi toli nepabėgo su tokiu muzikos skoniu. Antra, tikimybė, kad norimo maisto nebus atėjus pavalgyti yra apie 80%. Taip, aišku, gal aš netinkamu laiku ateinu ir galbūt kitiems labiau pasiseka, tačiau negalima nepaminėti to fakto, kad aptarnavimas yra žemiau padorumo ribos. Lėkštę numeta prie akių, labai nemaloniai bendrauja su klientais. Na, ir pabaigai... Nuoširdžiai sakau, nuo pusės patiekalų sustoja skrandis. Per pastaruosius du metus valgiau apie 15 kartų, tai bent 5 kartus buvo tikrai labai blogai. Žodžiu, jeigu reiktų rinkti prasčiausią restoraną, tai būtumėte Jūs :)

 • Monika 5.0
  +1
  Deja, neduoda pataisyti, tai žinoma, kad 5 žvaigždutės. Nesu buvus geresniame minėjimo renginyje, nei buvo suruoštas mums

 • Monika 4.0
  0
  Rūta turbūt suklydo, Maisto imperija yra VU, VGTU matyt kitaip vadinasi. Ačiū Jums labai labai už puikiai suruoštą labai skanų maistą, labai šiltą priėmimą ir jaukią aplinką.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną