Laukinių Vakarų Salūnas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Patiekalų tipas Kepsniai | Steikai
2.9
Mus rasite
J. Basanavičiaus g. 16, PALANGA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 09:00 - 04:00 - - -
Antradienis 09:00 - 04:00 - - -
Trečiadienis 09:00 - 04:00 - - -
Ketvirtadienis 09:00 - 05:00 - - -
Penktadienis 09:00 - 05:00 - - -
Šeštadienis 09:00 - 05:00 - - -
Sekmadienis 09:00 - 04:00 - - -

Atsiliepimai apie Laukinių Vakarų Salūnas

 • Samanta Dargyte 1.0
  0
  Ar tikrai neverta cia taip darbintis? Nejaugi viskas yra jau taip blogai? As noreciau sia vasara cia isidarbinti, gal kas nors asmeniskai galetu parasyti atsiliepimu i mano gmail. Deathnote6t4@gmail.com

 • Vytautas Alionis 1.0
  0
  Dirbau atostogų parke, restorane skonio aleja. Operatoriaus pareigas vygdė UAB SALŪNAS. Darbas prasidedavo ryte 7val ruoždavau pusryčius iki200žmonių. Pastovus produktų trūkumas, verskis per galvą, bet pamaitink kaip nori. Kai paprašiau darbo sutarties, pažadejo atvežti, bet po kiek laiko sužinojau, kad esu neįdarbintas. Išejau iš darbo liko skoloje neıšmokejo atlyginimo. Visi kurie dirbo darbuotojai negavo atsiskaitymo, tik girdejome pažadus kad sumokės. Taip kad UAB SALŪNAS nerimta įmonė, išnaudoja nemokama darbo jėgą. Labai gerai pagalvokite, jeigu noresite įsidarbinti UAB Salūne, dirbsite be algos.

 • Kristianas 5.0
  +1
  Sventeme su draugais 2017 metu sutikima Salune, visi likome labai patenkinti. Muzika super, nors kartais ir pabosdavo tos pacios dainos, valgis kaip ir pakenciamas, aisku laukti teko ilgai, bet juk virtuveja dirba ne zombiai.. Kas toliau.. Aptarnavimas buvo tobulas :) Ir as cia is gerosios puses, kiek pamenu padavejos vardas Dovile, mergyte spejo viska, lakste su sypsena ir atsipalaidavusi, matesi kad ismano savo darba.. Ne karta matem kai kiti staliukai prase kad ji juos aptarnautu, tad si kart noriu pagirti ne pacia istaiga, bet padaveja, kuri mums Naujuosius metus padejo sutikti su sypsena.. Jei ne jos malonus aptarnavimas ir nuolatine sypsena, manau as su draugais buciau likes toks pats nepatenkintas kaip ir dauguma ta nakti, ten buvusiu klientu. Kita syki kai ten lankysiuos, prasysiu sios padavejos, nes jei per Naujuosius nekilo keblumu tai manau ji super :) Nei maisto, nei gerimu nelaukem valandom, va cia tai profesionalumas :)

 • Jurgita
  +1
  Vis pagalvojus apie naujų metų sutikimą subjurna nuotaika,o atvykome smagiai nusiteikę praleisti vakarą, palydėti senuosius.Turėjome rezervave stalelį, pasikvietėm padavėją, ji priėmė užsakymą ir prasidėjo juokas per ašaras.Užsakymas priimtas buvo truputį po 20h., gal 10min.pirmaji užsakymo kepsnį atnešė 22.30 bet tik kepsnį, įrankių reikėjo laukt dar pusvalandì, žodžiu valgyk su kuo nori, sėdėjom prie absoliučiai tuščio staliuko.Paprašėm kad atneštu nors užsakytus alkoholinius gėrimus, atnešė, bet be jokiu tauriu, źodžiu gerk iš viso�beliko tik žiūrėt į gėrimuką�Paklausus kur mūsų šampanas išgirdom po trijų valandų, kad tokio nebeturi, o jau buvo arti dvylikos .Nuėjom prie baro, tikėjomės iš ten parsinešt ko nors pakramtyt, teko nusivilt taip pat, baras tuščias, jokių užkandžių.Tiesiog jei butų kas pasakojes būčiau nepatikėjus, suprantu daug žmonių, bet jie turėjo būti tam pasiruošę, matė kad visi staleliai vakarui rezervuoti.Aptarnaujantis personalas laksto, zuja tekinom, o rankose pasiėmę tai po 2 buteliukus colos, arba 2 taures.Ta prasme pustuščiom rankom.Klausimas ar aplamai tie padavėjai yra dirbę šį darbą, mūsų užsakymą atbėgdavo pakartot vos ne kas pusvalandi, nes savo užrašus išsimėto, nesusigaudo kas kieno.Tokio bardako tikrai nesu savo gyvenime mačius, bėgančio padavėjo�SIAUBAS, o ne šventinis vakaras!�Pasiruošimo ir aptarnavimo lygiai 0.

 • Algima 1.0
  +1
  Trejus metus iš eilės sutikinėjom su vyru naujus metus, mes buvom šokiruoti baisiu aptarnavimu, tikrai daugiau čia negrįšim, ir kitiem nerekomenduosim, staliukas kainavo vienam asmeniui 50€, maisto paketas kurį pasiūlė užsisakyti administratorius, neatitiko mūsų reikalavimo, prašėm viena, gavom kita, kepsniai buvo kaškur pasimete beveik tris valandas o kai atsirado buvo visiškai šalti, ir aplamai padavėją gaudyti reikėjo, pasijautėm su vyru taip lyg nepageidaujami asmenys, nors pinigus sumokėjom tikrai nemažus, nusivylėm labai, ir tikrai daugiau negrįšim į šią įstaigą, nes gavosi ne naujų metų sutikimas o nervų tampymas turėtų būti gėda įstaigai, nors kiek supratau tą patyrėm ne mes vieni "2017 metų sutikimo košmaras"

 • Jurate 1.0
  +4
  As sutikau 2017 Naujuosius su mano vyru Laukiniu vakaru salüne. Is tikruju esame labai nusivyle sio vakaro organizavimu. Mes isigijome bilietus po 60 EUR, i kuriu kaina iejo put. vynas arba degtine, vaisiai ir mesos asorti, salotos. Deja stalas buvo tuscias ir niekas net nesiruose numatytu gerimu ir uzkandziu atnesti. Po keleta paklusimu , pagaliau po ilgo laukimo tik dali siu ukandziu gavome ant stalo. Bjauriausia, kad ta pati patyre musu visi stalo kaimynai. Jiems dariau patarima, kad cia reikia visko reikalauti po keleta kartu. Mes kraipeme visi tik galvomis, koks siaubingas aptarnavimas, vakaro koordinavimas. Juk visi atejome pasilinksminti, bet ne maldauti ir prasyti, kad gautume tai kas mums priklauso. Visa tai gadino mums visiems nuotaika, aplamai labai blogas vakaro organizavimas,o gal buvo specialiai bandyta mus apsukti. Kas mums labiausia patiko, tai tik programos atlikejai Verona ir Cili'nam grupes. Jie tikrai demonstravo nuostabia ir profesionalia muzika. O visa kita buvo be Konzepto, personalas buvo labai pasimetes. Galime tik pasakyti, kad sekanciais metais nesiruosiame cia svesti sventes.

 • Eva
  0
  Valgyt makaronu su vistiena ir grietinele tikrai nerekomenduoju skonis tragiskas o grietineles padazo ne su ziburiu nerasi pasiklausus padavejos ji nieko nezino atejo administratore paklausta apie grietinele atsake kad ne ji gamina ir nezino....tai bent...

 • .....
  0
  Salune aptarnavimas siaubingas. Su drauge atejom vakar pasedet i saluna ir laukem daugiau negu pusvalandi kol ateis pas mus padavejas. As nezinau cia yra baisiu. Niekada as ten negrysiu!

 • neziniukas
  +1
  Aptarnavimas tiesiog klaikus. Vakar su drauge nuejom. Pasedeti i saluna lau

 • Audrius 3.0
  +1
  Tai ne ...salūnas bet teisingiau būtų juos vadinti ...pasalūnas. Perki bilietus į koncertą, o patenki į aukcionų vakarą. Viso taip vadinamo koncerto metu (Stano prieš Zvonkų) taip ir neatsikniso visokie laimingų vokų, rožių ir kitokio š... siūlytojai.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną