Karklėnų sodyba

Įtraukti prie mėgstamų
4.7

Švęskite, o ne rūpinkitės švente!

Lietuvoje vis dar gajus įprotis šventės organizavimu užsiimti pačiam šventės kaltininkui. Ypatingai dažnai po didžiųjų gyvenimo švenčių ar didesnės apimties renginių iš šventės šeimininkų pasigirsta: „Geriau būčiau samdęs renginių/šventės organizatorius". Ir nebūtinai todėl, kad šventė nepavyko. Todėl, kad norint suorganizuoti tobulą šventę, reikia pasirūpinti ne tik patalpomis ir maistu, o dar ir daugybe smulkmenų, kurias geriausiai išmano profesionalūs pobūvių organizatoriai.Darbo laikas
Pirmadienis -
Antradienis -
Trečiadienis -
Ketvirtadienis -
Penktadienis -
Šeštadienis -
Sekmadienis -
Švęskite, o ne rūpinkitės švente!
 
Lietuvoje vis dar gajus įprotis šventės organizavimu užsiimti pačiam šventės kaltininkui. Ypatingai dažnai po didžiųjų gyvenimo švenčių ar didesnės apimties renginių iš šventės šeimininkų pasigirsta: „Geriau būčiau samdęs renginių/šventės organizatorius“. Ir nebūtinai todėl, kad šventė nepavyko. Todėl, kad norint suorganizuoti tobulą šventę, reikia pasirūpinti ne tik patalpomis ir maistu, o dar ir daugybe smulkmenų, kurias geriausiai išmano profesionalūs pobūvių organizatoriai.

Viskas viename
Idealus sprendimas bet kokiai šventei – kuomet jos organizatoriai gali ne tik profesionaliai atlikti organizacinius darbus, tačiau ir prisiimti pilną atsakomybę už renginio vietą bei vaišių stalą. Kai viskas „vienose rankose“, paprastesnis ir lankstesnis tampa organizavimas, o taip pat ir ramesnė šventė, nes vieni asmenys atsako už viską.

Pobūvių organizavimo, patalpų nuomos bei maitinimo paslaugas – viską kartu gali pasiūlyti „Karklėnų sodybos“ komanda. „Mes išklausome kliento norus bei pageidavimus ir stengiamės dėmesį kreipti į kiekvieną smulkmeną. Juk iš smulkmenų ir susidaro tobula visuma,“ – savo požiūriu į darbą dalinasi sodybos savininkas Marjanas Nanevičius.

Gamta ir erdvės prie pat miesto
Jei kada teko organizuoti didelę šventę be nakvynės, labai gerai žinote, jog surasti vietą netoli sostinės centro daugiau nei šimtui žmonių – iššūkis. „Karklėnų sodyba“, įsikūrusi Upelio gatvėje, mažiau nei 20 km nuo Vilniaus centro, dviejose sodybose talpina 60 ir 200 žmonių. Pakankamai arti, kad svečiai ar konferencijos dalyviai po šventės galėtų grįžti namo, tačiau ir pakankamai atokiai, kad nebūtų girdėti miesto šurmulio. Aplink sodybą ošia miškas, siūbuoja beržai ir teliūškuoja vanduo.

Jei planuojate šventę su nakvyne, sodyboje įrengtas patogus viešbutis. Jame gali nakvoti apie 80 svečių. Jaunavedžiai romantišką naktį galės praleisti atskirai, papuoštame jaunavedžių kambaryje.

Bet kokiai progai
Organizuojant bet kokią šventę, ypatingai svarbu lankstumas. „Karklėnų sodybos“ komanda specializuojasi vestuvių, jubiliejų, krikštynų, išleistuvių ir kitų švenčių organizavime. Pageidaujantiems šventinio stalo, čia siūlomas banketinis ar furšetinis maitinimas. Aktyvaus poilsio ir pramogų mėgėjai čia ras pirtį, tvenkinį, biliardo ir stalo teniso stalus. Sodyboje įrengta ir visa konferencijoms reikalinga įranga. Per beveik 10 sėkmingos veiklos metų sukaupta patirtis leis visiems čia apsilankiusiems švęsti, o ne rūpintis švente.

Plačiau: www.karklenusodyba.lt

Švęskite, o ne rūpinkitės švente!
 

Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 200
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Karklėnų sodyba

Pasiūlyk restoraną