Karčema

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Lietuvių
Įstaigos tipas: Sodybos, Užsakomosios salės
4.1
Mus rasite
Kumžaičių k., PLUNGĖ
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 09:00 - 22:00
Antradienis 09:00 - 22:00
Trečiadienis 09:00 - 22:00
Ketvirtadienis 09:00 - 22:00
Penktadienis 09:00 - 22:00
Šeštadienis 09:00 - 22:00
Sekmadienis 09:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Karčema

 • Reina Nabdul 2.0
  0
  Maistas restorane nieko ypatingo, mes užsukame, kai norime greitai ir sočiai pavalgyti. Paskutinį kartamą kai buvome, nusipirkome išsivežimui jų vietoje iškeptos šviežios duonos ir tos duonos valgymas vos nepasibaigė nelaime. Mano mama valgydama tos duonos viduje rado kažkohkį mažą metalinį įrankį, kaip adatą bet su užlenkimu. Kreipiausi i restoraną, kad paaiškintų ar pasižiūrėtų į duonos kepimo įrenginius, gal ten kažkas jiems nulūžo, tai net atsiprašymo nesulaukiau.

 • Kristupas Tiesiog 5.0
  0
  Kavinukė puiki! Maistas skanus, aptarnavimas greitas, porcijos didelės, kainos žemos. Niekad nesuprasiu kas žmonėms ten taip nepatinka ir kur jie mato "tarakonus" ar aukštas kainas. Atsiprašau už išsireiškimą, bet jei jau esat tokie išpiz*ėję, važiuokit į 5 žvaigždučių viešbučius ir valgykit, o ne čia nesąmones komentuokit, neturit ko veikt, susiraskit įdomesnės veiklos, o ne ant kitų varykit.

 • Ricardas Jedeng 4.7
  +1
  Šalia kelio karčema,pilvui amen

 • Gintarė Adomavičienė 5.0
  +1
  Pati geriausia vieta skaniai pavalgyti, puikus aptarnavimas ir grazi aplinka!!

 • Genutė Šakienė 4.7
  +1
  Norit skaniai ir greitai pavalgyt norit padedeti gamtoj su kavos puoduku rankoj norit paklausyti tylaus vandens čiurlenimo ar linksmai praleist laika su draugais UŻSUKIT I KARČEMA

 • Žygimantas Sabaliauskas 5.0
  +2
  Pateiktas meniu.lt žemėlapis netikslus

 • Žygimantas Sabaliauskas 5.0
  +1
  Geresnės vietos nėra.

 • Marius
  0
  Turbut paskutini karta ikeliu cia koja. Aptarnavimas tragiskas. Su kudykiu prasedejom valanda nesugebejo surasti kedutes,kad vaika pamaitintumem,dar galiausiai pasake cia vat pats paieskokit,apsurdo teatras. Atnese salta sriubas,o paprasto nieko ypatingo kepsnio valanda reikejo laukti,tai bent ispekit klientus kiek mazdaug laiko reikes laukti. Kad ir maistas skanus,bet i klientus atsakingiau reiketu ziureti,o ypac kurie su kudikiais.

 • Viktorija
  +2
  Pats geriausias restoranas, kuriame esu valgiusi, ir pigu ir skanu, tikrai. O tie kas peikiat, tai galiu pasakyti, kad esat išpindėję žemės kirminai, kurie pastoviai viskuo skundžiasi, ir kuriems visada viskas blogai, tipiški lietuviai kaip sakant... Gaila, kad nesuprantat ir nevertinat padavėjų darbo, o tik sėdit kaip ponai ir tikitės, kad jums pirmiems atneš maistą ir elgsis kaip su karaliais ir neesmė, kad ten tikrai visada daug žmonių būna. Tikrai nėra ten blogai, kaip čia dauguma išsireiškė. Nusileisit ant žemės, ponuliai, eikit pietaut į 5 * viešbučio restoranus, gal ten aptarnavimas atitiks jūsų aukštus kriterijus, bet poto nesiskųskit, kad visus pinigus paklojot. Gėda už tokius

 • vytas
  +2
  siandien cepelinai neskanus ir muses alkanos lenda tiesiai i lekste

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną