Kairėnų botanikos sodo restoranas AULA Įtraukti prie mėgstamų

3.0
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
Siūlome
Mus rasite
Kairėnų g. 53, VILNIUS
Darbo laikas
Pr. - Sk. -

Kairėnų botanikos sodo restoranas AULA


Kairėnų Botanikos sode esančio malūno patalpose įsikūręs restoranas „AULA", kuriame rasite ne tik visiškai naujai atrestauruotas patalpas, dideliems pobūviams tinkamas erdves, bet ir turėsite galimybę įdomiai ir naudingai praleisti laiką. Mes remiamės senosios lietuviškos virtuvės tradicijomis ir pritaikome jas šiuolaikiniam skoniui. Visas maistas gaminamas tik iš šviežių produktų, klientui užsakius norimą patiekalą. Prieskonius ir kai kurias daržoves auginame šalia malūno esančiame darželyje. Jeigu klientas pageidauja specialaus meniu, jį galima suderinti su virtuvės šefu vieną dieną prieš rezervaciją.

Kairėnų malūną rasite šalia Saulėtekio esančiame Vilniaus universiteto Kairėnų Botanikos sode, kuris buvo įkurtas 1781 metais. Per daugiau nei 150 metų gyvavimo laikotarpį sodas tapo neatsiejama Vilniaus universiteto dalimi. Šiuolaikinis VU Botanikos sodas pasižymi sutvarkyta infrastruktūra ir tvenkinių sistema. Šis sodas yra ne tik didžiausias Lietuvoje (bendras plotas 199 ha), bet ir turtingiausias augalų kolekcijomis, čia auginama apie 10000 pavadinimų augalų.

Malūno patalpos yra pritaikytos rengti pobūvius, konferencijas, vestuves, gedulingus pietus, taip pat maitinti turistines grupes. Pirmajame aukšte yra dvi susijungiančios patalpos, kuriose telpa iki 100 žmonių. Vasaros metu prie malūno rasite vasaros terasą su uždengtu stogu ir scena, kurioje gal tilpti iki 400 žmonių, Kairėnų dvare taip pat telpa iki 400 žmonių. Prie pat malūno yra tvenkinys ir didelė aikštelė su pavėsine. Vasaros metu čia vyksta „Bardų vasaros festivalis", pritraukiantis šimtus dainuojamosios poezijos gerbėjus. Skatiname, kad į sodą šeimos atvyktų praleisti laiką kartu, todėl šalia malūno mažiesiems restorano lankytojams įrengėme vaikų žaidimo aikštelę ir batutą. Taip pat norime atgaivinti ir senąsias Kairėnų dvaro tradicijas:

Demonstruojami amatai (demonstruoja amatininkai, turintys tautinio paveldo sertifikatus):
Vilniaus krašto verbų pynimas 
Kiaušinių marginimas 
Organizuojami amatų apmokymai
Organizuojamos degustacijos
Alaus kokteilių degustacija 
Alaus virtuvės patiekalų degustacija
Kulinarinio paveldo patiekalų gaminimo demonstracija ir degustacija
Vyno degustacijos

Muzikinė programa:
Lietuvių liaudies/ muzikantas 
Folkloro arba džiazo/bliuzo grupė
Folkloro ansamblis su lietuviškų papročių mokymais 
Fejerverkas
Fakyrų pasirodymas – ugnies šou
 
Papildomos spaslaugos:
 
Jodinėjimas poniu, žirgu:
savarankiškai 
su arklininko pagalba arba ant kordo 

Pasivažinėjimas:
brička
vežimaičiu
rogėmis
karieta
mažas vežimaitis

Programa gali būti derinama ir pagal užsakovo reikalavimus. Vasaros metu botanikos sode vyksta gyvos muzikos vakarai ( „Aulos Bardų vasaros festivalis"). Sode taip pat organizuojamos ekskursijos ir edukacinės programos. Daugiau informacijos apie patį botanikos sodą rasite http://www.botanikos-sodas.vu.lt/

Restoranas "Aula" UAB „SAULUVOS" MAISTAS 
VU Kairėnų Botanikos sodas
UAB "Sauluvos" maistas 
Kairėnų g. 53, LT - 01123 Vilnius 
Tel. (8 5) 268 7173 
El. paštas kairenai@aularestoranas.lt
www.aularestoranas.lt

Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 100
Vidutinė kaina asmeniui €€€
Restorano parkingas yra
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Kairėnų botanikos sodo restoranas AULA

Palikti atsiliepimą
  • Valentinas Beinoris 1
    0
    Tikėjomės pavalgyti , pabučiavome spyną. O turėjo dirbti, jokių prašau atsiprašau nedirbsim. Atsargiai.
  • Ona 5
    0
    Praėjo daugiau nei mėnuo nuo ilgiausios metų dienos kai Kairėnų botanikos sode šventėme gražią ***ktį. Tądien viskas buvo puiku: oras, p.Rasos ir jos šauniojo padėjėjo pravesta ekskursija, vakarienė. Visi liko sužavėti, o aš ypatingai noriu padėkoti ir p. Rasai, ir p. Ingai, ir vakarienės metu mus aptarnavusioms merginoms. Kuo geriausios kloties Jums ir dar kartą ačiū už puikią šventę.
Pasiūlyk restoraną