Jola

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Užeigos
3.9
Mus rasite
Mažvydo al. 9, KLAIPĖDA
 • iki 23:00
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 09:00 - 23:00
Antradienis 09:00 - 23:00
Trečiadienis 09:00 - 23:00
Ketvirtadienis 09:00 - 23:00
Penktadienis 09:00 - 23:00
Šeštadienis 11:00 - 23:00
Sekmadienis 11:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Jola

 • Jovita 5.0
  +1
  Labai skanu. Retai taip būna,kad trys žmonės valgo ir visi lieka patenkinti. Antiena, lašiša, liežuvis - viskas buvo nepaprastai skanu. Labai nustebino, kad jie turi senai užmirštą skanėstą - natūralią plaktą grietinėlę(visur kitur sintetinė). O aptarnavimas buvo taip pat puikus.Ačiū.

 • Reda
  0
  Tai puiki kavinė, ypač labai smagu vasarą sėdėti terasoje. Maistu nusiskundimų neturiu, skanu. Ir žinoma nedidelė kaina traukia lankytojus. Tik va šiandien labai supykau dėl aptarnavimo. Galiu suprasti ir pateisinti padavėjas, kai yra labai daug klientų ir reikia lakstyti, bet šiandien likau nusivylusi (kai atėjau, restorane buvo tik du ar trys užimti staliukai)Merginos neturi elementarių bendravimo/aptarnavimo įgūdžių. Įėjus į vidų padavėja pralėkė nė nepažiūrėjus į atėjusį lankytoją. Susitikus žvilgsniui su barmene, nebuvo jokio pasisveikinimo ženklo. Atnešus meniu prie stalo, jokio “laba diena” taip pat neišgirdau. Padėjusi ant stalo meniu padavėja iš karto apsigręžė ir dingo. Žinau, kad aptarnavimo srityje yra keletas elementarių bendravimo, svečio pasitikimo taisyklių. Nereikalauju iš “Jolos” aukšto aptarnavimo lygio, bet bent jau elementaraus, tam, kad svečias pasijustų laukiamu. Siūlyčiau už personalą atsakingam asmeniui pasidomėti aptarnavimo taisyklėmis ir pravesti bent pusvalandį trunkančius mokymus aptarnaujančiam personalui.

 • m 5.0
  0
  skanus ir kokybiskas maistas, geras aptarnavimas, gera lokacija

 • Gintare 5.0
  +1
  Kiek valgiau, tiek nenusivyliau. Ypac kai ilga laika gulejom su vaiku ligonineje, tai per pietus visada ateidavom valgyti i jola:). Aciu!

 • Diana
  0
  Vertinu didziausiu balu.nezinau kaip kiti paskaicius komentarus,bet plovas pas jus man pats skaniausias.cepelinu mesos neradau nei karto :) valgau pietus nemaziau kaip 2 metai.maistas skanus ypac vistiena su migdolais.aptarnavimas greitas,malonus.

 • Dainora 1.0
  -1
  Tragedija virtuves darbas, puse metu valgiau, kol supratau, kad nebegalima taip... maistas visada kazkaip vakarykstis kontempliuotas... Savininkams reiktu susimastyti!!! nesuprantu, kaip plove gali buti cepelinu mesa, arba kaip virtos bulves skuduro skonio, arba trinta sriuba vakarykscio kepsnio skonio :( esu nusivylusi

 • marius
  +2
  Na ka galiu pasakyti savaitgali eiti tenais pusryciu nera ko,ateini i kavine sedi visos virejos padavejos prie stalo sau kavike geria. Pralauki 10 min tada neiskentes nueini parsinesi pats meniu, kai pasiemi meniu jos tai puikiai mato, o teikiasi ateiti dar lygei po 18 minuciu ,tai vat ryta pradedi susinervines,ir tai paskutinis kartas kai ten ejome.

 • just 5.0
  0
  Puikus kainos ir kokybes santykis! Labai jauki aplinka ir tikrai skanus maistas.

 • Jolita 5.0
  0
  Oj, žvaigždutes pamiršau :)

 • Jolita
  +1
  Kai tik lankomės Klaipėdoje - visada valgome Joloje. Puikus aptarnavimas, labai labai skanus, šviežias maistas,didelis pasirinkimas. Nebrangu. ačiū jums.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną