Jing Bin Lou

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Azijos / Kinų
Įstaigos tipas: Restoranai
3.7
Mus rasite
Turgaus g. 23, KLAIPĖDA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 22:00
Antradienis 11:00 - 22:00
Trečiadienis 11:00 - 22:00
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00
Penktadienis 11:00 - 02:00
Šeštadienis 11:00 - 02:00
Sekmadienis 12:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Jing Bin Lou

 • Dianele ele 1.0
  0
  Žiauriai nusivyliau . Neskiria taški jautiena nuo netraškios.....daznai valgau kinų maistą ir bandymas įkišti pašildyta maistą ne kas......neuzsakynesiu daugiau tikrai . Beje pasikeiskite meniu pavadinimą ryžiai su daržovėmis ir krevetem ....fiksliau būtų žirneliai su ryžiais ir penkiom krevetem. Žodžiu 15e i šiukšlyną. Ačiū švyturiui kuris padovanojo nealkocholinio alaus kad užgerti visa ta š... maistą. Kita kart veškit su laipsniais jei žadate tokį maistą tiekti klientams. Sėkmės

 • Ju 1.0
  -1
  This is not a Chinese restaurant, this is a CHEAP IMITATION!! Chefs should be ashamed to serve the food that they call "Chinese". Out of 5 dishes ordered they managed to screw up every single one of them, including the rice!!!

 • Vaida
  0
  Vakar už***u suvalgyti ypatingo patiekalo - keptą vaisių desertą. Buvau labai nusivylusi ir daugiau ten neisiu, nes vaisių desertas buvo tik iš obuolių gabalėlių ir kelių apelsinų skiltelių ir už tokį niekingą patiekalą teko sumokėti 7,23 Eur!

 • Justas
  0
  tikėjausi skaniai pavalgyti,tik plaukų nereikėjo dėti į maistą...

 • Neimantė
  0
  visiškas nulis

 • Lina
  +1
  nesuprantu,kam cia gali patikti. Gal rašo patys darbuotojai. Laukėme ilgai, atėjo smirdanti arogantiska ne pirmos jaunystės padavėja, ryžiai prisvilę. Tiesa, čekio patys paprašėme,nes nesiteikė paduoti prie grąžos.Taikos prospekte normaliau.

 • mantas 5.0
  -1
  geriausia b3 ir saldziarugste vistiena klaipedoje

 • Justas K. 5.0
  -1
  Sveiki, Šį restoraną aplankėme pirmą kartą, tikriausiai tai bus pirmas restoranas kurį aplankiau Klaipėdoje. Restoranas tikrai geras lyginant su kitais Lietuvos kiniečių restoranais. Ypač patiko sriubos. Itin skanios, porcijos didelės, su malonumu būčiau suvalgęs antrą porciją. Karštas patiekalas buvo taip pat labai skanus ir porcijos didelės, paėmę 2 mažas porcijas ketvirtį pasiėmėm namo. Kas mums nelabai patiko tai ryžiai. ėmėm su daržovėmis ir su kiaušiniu. Buvo per daug ir nelabai skanūs, galėtų parinkti geresnę rūšį. Tačiau tai tik priedas prie karšto.

 • Augustė
  +2
  seniai buvau,nusivyliau...viskuo...vėl neisiu ilgai

 • Lankytoja 5.0
  -1
  Nuostabus restoranas. Begalo malonios padavejos. Maistas super,porcijos dideles. Labai skaniai pavalgeme. Aciu Jums uz toki gera vakara pas Jus. Ateisime dar ir dar. Ir kitiems rekomenduojame!:) sekmes Jums.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną