Izumi Įtraukti prie mėgstamų

Virtuvė: Japonų, Azijos
Įstaigos tipas: Restoranai
3.0
Mus rasite
Vilniaus al. 22, DRUSKININKAI
 • iki 00:00
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 12:00 - 00:00 - - -
Antradienis 12:00 - 00:00 - - -
Trečiadienis 12:00 - 00:00 - - -
Ketvirtadienis 12:00 - 00:00 - - -
Penktadienis 12:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 12:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 12:00 - 00:00 - - -

Atsiliepimai apie Izumi

 • vida
  0
  sis restoranas-landyne,buvo druskininku geda.bet ka noreti skolos tiekejams,nemokami darbo uzmokesciai todel niekas nenorejo dirbti jame,norint kokybes turejo rinkti gera komanda o jai moket reikejo,zodziu gavo ko norejo bet gerai kad tokiu neliko

 • saulius
  0
  Gerbemieji.pagaliau sis psiaudo restoranas uzsidare,bankrotavo ir taip nedarys gedos musu miestui ir centrui,turiu pazymeti,kad ir zmonem blogai atsiskaitinejo ir buvo prastas.

 • Rugilė
  -2
  Baisi vieta. Neisiu tikrai daugiau. Valanda pralaukėme maisto, o pasirodo "padavėjas" užmiršo iš vis užsakymą perduoti į virtuvę.

 • Negavo
  -1
  Siaubingas restoranas dar tokio nebuvau Macius. Padavėja nežinau is kur isgimdyta. Plaukai maiste , nešvarios lėkštės, neskanus maistas SIAUBAS nepatarciau ten apsilankyti.

 • Ernestas
  -1
  Užėjus pavakarieniauti su antra puse pirmiausia pamatėme pustuštį "restoraną", tada padavėjas su netinkama apranga. "tympos". Norimų gėrimų negalėjo pasiūlyti, nors MENIU yra. Sushi pagal MENIU visiškai neatitinka dydžių, visiška pajuoka, nors lyginant su kitom kavinėm jie būna dvigubai arba trigubai didesni. Sushi su avokadu, avokadas visiškai kietas ir žalias, turbūt kaip ir šiuos sushi gaminantis žmogus, jeigu tokį sugeba patiekti sio "kabako" lankytojams. Sojos padažas, kaip vandenėlis tik su tamsia spalva, visiškai atskiestas, o indeliai nešvarūs. Kitų patiekalų nerizikavom užsisakyti. Pagalvokit prieš einant. Karoli jeigu bandot prikelt iš numirusių šitą kabaką, tai bent stebėkit kaip kolektyvas dirba, ką gamina ir kaip gamina.

 • Ghkhc
  -1
  Mus aptarnavusi padavėja, jeigu ją galima taip vadinti, Evelina neparodė jokios pagarbos klientui, nuo kada padavėjos gali ateiti palaidais plaukais ir paprašytos juos susirišti, dar pradeda draskyti akis? Visiškai nerekomenduoju šio ,,restorano", kuris toli gražu į restoraną net nepanašus, ypač dėl padavėjų išvaizdos ir elgesio..

 • hauvjv
  0
  Cia ne rostoranas o landyne

 • huabib
  0
  Nu dar taip nemaciau. Padaveja Evelina dirba palaidnais plaukais argi taip galima.

 • Jürgen
  0
  Absolutely a nightmare....bad service, no beer or a coke available,food was served cold...japanese food you should have at Japan

 • Jürgen
  0
  Absolutely a nightmare....bad service, no beer or a coke available,food was served cold...japanese food you should have at Japan

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną