Honolulu

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
3.7
Mus rasite
Naujojo sodo g. 1A, KLAIPĖDA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 13:00 - 01:00
Antradienis 13:00 - 01:00
Trečiadienis 13:00 - 01:00
Ketvirtadienis 13:00 - 01:00
Penktadienis 13:00 - 02:00
Šeštadienis 13:00 - 02:00
Sekmadienis 13:00 - 01:00

Atsiliepimai apie Honolulu

 • Julius
  0
  Lankėmės 2016 spalio 9 d., po rinkimų, Ulonų g. FORTO restorane. Specialiai pasikvietėme draugus, nes savaitę prieš tai lankėmės su žmona restorane ir nepaprastai skaniai pavalgėme iš "Prancūzų dienų" meniu: labai skanią svogūnų sriubą (nors aš virtų svogūnų nemėgstu!), žmona užsisakė prancūzų tuno salotas ir pasiliko nepaprastai patenkinta (todėl ir sekančią savaitę vėl lankėmės, pagrindinai dėl jų), o aš dar ir kepsnį ant grotelių su visais įmanomais skonio atspalviais. Kai atvykome su draugais spalio 9 d., įkalbėjau juos paragauti tų pačių patiekalų, tačiau tai, ką mums atnešė buvo nepalyginamai žemesnio lygio: prastesnis skonis, visiškas nuostabių padažų nebuvimas, mėsa nemarinuota, o svogūnų sriubos ir skonis kitoks ir kiekis perpus mažesnis! Jau baigę valgyti, paklausę oficiantės sužinojome, kad šią savaitę buvo kitas virėjas, negu anąsyk: mat, oficiantė buvo ta pati. Čia norėčiau pabrėžti du momentus. Pirmas, yra du visiškai skirtingo lygio virėjai, bet maisto kaina kažkodėl ta pati. Tai negirdėtas dalykas, juolab, kad nėra galimybės sužinoti apie skirtingų virėjų tvarkaraštį. Deja, su tokia pat problema susidūrėme ir kitose maitinimo įstaigose Lietuvoje, tačiau restoranas, atrodytų, turėtų rūpintis savo lygįo išlaikymu. Antras momentas, oficiantės tokia informacija nesidalina, o jau atsakė tik po to, kai pasiteiravome, t.y. kai ruošėmės apmokėti. Pasijutome tokie pažeminti ir nepagerbti, juolab kad lankėmės šiame restorane ne kartą prieš tai, bet tur būt visiškai atsitiktinai pakliūdavom pas tą patį (geresnįjį) virėją. Davėm žodį niekad daugiau "Forto" restorane nesilankyti. Tačiau noriu ir kitus lankytojus perspėti apie tokį... na, nežinau kaip teisingai pavadinti; mulkinimą?

 • AJ
  0
  Šventėme ten vaiko gimtadienį, norėjau užsakyti trim valandom takeli,pasiūlė paketą gimtadieniui trys valandos + keturios picos ir po gėrimą 8-iems vaikams už 64€, užsakiau ir atvykus tik sužinojau kad mum priklauso tik 1 val boulingo-įsivaizduojat! Tai už ką aš pinigus mokėjau-už staliuką trim valandom? Likau apstulbus... o kėgliai dar strigo pastoviai nėjo normaliai pažaist-absurdas kažkoks!

 • R.S. 1.0
  0
  Tap baisu... Tokia faine panele buva. Visada alum nemokamai pavaiškindava arba leisdava gerti sava buteli, maistui kartais geresn nuolaid padarydava. Tikrai suprasdava kaip svec padaryt laiminga. Nesuprontu kun galvoj valdzia...

 • Svarbus svečias
  -5
  Negaliu patykėti, kad šaune mergaite, kuri tvarkėsi puikiai atleido už tai, kad vadovas nesugebėjo gtąžinti savo skolų..

 • kabelislt
  0
  neidomu nepsimoka eiti

 • kabelis
  0
  nesamone neidomu

 • Pasipiktines
  0
  Sudinas tas boulingas. Niekas neikit. Takeliai stringa kasantra smugi. Kompai gliucina, atsiranda leneteleje straikas kai jo nebuvo. Kamauoliai ir pirstu skyles nepatogios, isskeldejes skyliu vidus ir nusibraizem visi pirstus. Po valandos jau nebenorejom ten buti. Nesamone. Nepazaisit normaliai. Pasislykstejau.

 • svecias
  0
  neimanoma prisikambinti nurodytu telefonu puslapis neteikia jokios informacijos, visa laika nurodoma kad puslapis ruosiamas, kad gi pagaliau bus paruostas?

 • nepatenkinta lankytoja
  +1
  teko apsylankyti jusu boulinge,likom labai nepatenkinti,nes buvome isvaryti... mes atejone 2.15,o mums pasake kad dirba iki 3 val,bet kazkodel boulingas dar buvo atidarytas. sake,jei nera zmoniu,tai uzsidarom anksciau,bet ka,mes ne zmones? jolab pries iejima ant stendo kabejo lapas,kad takeliai dirba iki 3 val nakties. mes buvom isvaryti... buvo ziaurei nemalonu,jolab lauke buvo zmones is vilniaus. priziurekite savo personala. tikekimes kad daugiau tokiu nesamoniu nebus. sekmes,tik atleiskit is darbo ta blondine :)

 • Artūras
  0
  visai nieko boulingas.Jaukus ir aptarnavimas neblogas, nustebino gimtadienio nuolaidos.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną