Hazienda

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Kepsniai | Steikai
3.5
Prabangus
Mus rasite
Maironio g. 13, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 12:00 - 00:00
Antradienis 12:00 - 00:00
Trečiadienis 12:00 - 00:00
Ketvirtadienis 12:00 - 00:00
Penktadienis 12:00 - 00:00
Šeštadienis 12:00 - 00:00
Sekmadienis 12:00 - 00:00

Atsiliepimai apie Hazienda

 • Sandra
  0
  Nepatiko. Maistas skanus, aptarnavimas klaikus.

 • Skanu 5.0
  0
  Antrekotas - 10/10 balų, lašišos carpaccio - 9/10 (ridikas tinka, bet ne 10-čiai balų, gal vertėjo jį citrinos sultimis apšlakstyti?), jautienos carpaccio - 10/10. Nežinau, ar tas pats Gediminas aptarnavo, apie kurį žemiau rašė, kad surūgęs, bet mūsų vakarienės tikrai negadino - malonus, taktiškas, neįkyriai paslaugus. Žodžiu, rekomenduoju ir kitiems! Dėl kainų - santykis su kokybe vienas geresnių Vilniuje, verta sumokėti už tai, ką gauni.

 • Tomas 5.0
  0
  Puikus maistas, jauki aplinka, geras aptarnavimas. Žinoma, pasigendame energijos šaltinio, padavėjos Miglės...

 • rolandas 5.0
  0
  Labai jauki,ispudinga ir idomi aplinka.Maistas ir jo pateikimas 10 balu, aptarnavimas ypatingai malonus ir profesionalus (aptarnavo padavejas Gediminas). Su zmona praleidome nuostabu vakara. Rekomenduoju:)

 • Sabina 5.0
  0
  Skanu, jauku ir malonu.

 • Vytautas
  +1
  Sveiki, nuoširdžiai dėkojame Jums, kad apsilankėte mūsų restorane. Iš tikrųjų jau daug metų dirbame šioje srityje ir stengiamės svečiams, apsilankiusiems pas mus, suteikti kokybiškas paslaugas. Norėjau papildomai padėkoti Jums, kad radote laiko parašyti mums. Jūsų išsakytos pastabos padeda mums gerinti aptarnavimo kokybę. Komentarus parašiusius gerbiamus Audrių, Ingą, „ Misis „, Tomą ir Edviną kviečiame paskambinti tel: +370 655 16781 ir priimti bent simbolinę kompensaciją už patirtas neigiamas emocijas – Jums patogiu laiku nemokamai pasivaišinti kava ir geriausiu mūsų desertu, tuo pačiu detaliau mane informuojant apie Jūsų minėtus atvejus. Mums svarbus kiekvieno vertinimas ir nuomonė. Pagarbiai UAB RCD Room Concept Design Generalinis direktorius Vytautas Jonėnas

 • Edvinas
  0
  Jei pasikeitė aptarnavimo kokybė, gal iš vadovų pusės buvo priimti kokie nors sprendimai, gal tai ir pagerino aptarnavimo kokybę. Po vieno neigiamo komentaro reikia daryti išvadas.

 • Misis
  +1
  Dar kartą apsilankius, turiu pripažinti, kad visgi aptarnavimas pasikeitė į gerąją pusę. Per piktai buvau prieš tai parašiusi (žinot, pasitaiko dienų be nuotaikos) :)

 • Rasa
  0
  Man ir anksčiau čia patikdavo ir dabar patinka. Aišku viskas turi būti kompleksiška - ir aplinka, ir maistas, ir aptarnavimas. Ir senesnių padavėju - man patiko Miglė, kažkur dingus...dabartinė mergaitė- graži, bet tik tiek. Maistas - tikrai puikus.

 • Audrius
  0
  Cia visi raso kazkaip pagrinde apie viena padaveja. Ir ka reiskia visiems buna nekokios dienos. Jei dirbi tokioj sferoj, reiskia neturi rodyt savo nuotaiku. Mane ir mano draugus pora kartu aptarnavo kita padaveja kuri dirba kartu toj pamainoj. Tai galiu pasakyt, kad mergina irgi nelabai patiko. Matosi kad pernelyg geros nuomones apie save..irgi daug ka sau leidzia...mano nuomone visiskai netinkami zmones siam darbui priimti. A kur ziuri vadovai? Kartais galetu ir pasiskaityt tokius puslapius ka mano klientai apie ju darbuotojus. Maistas skanus.Aplinka jauki. A zmones parinkti netinkami.Jei taip ir toliau, greit nelabai kas nores ten ir uzeit.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną