Geltonas baras

Įtraukti prie mėgstamų
2.6
Mus rasite
J. Basanavičiaus g. 6, JONAVA
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 00:00 - - -
Antradienis 10:00 - 00:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 00:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 00:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 02:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 02:00 - - -
Sekmadienis 10:00 - 00:00 - - -

Atsiliepimai apie Geltonas baras

 • barui 5.0
  +4
  apie bara tik patys geriausi atsiliepimai,tiek baras,tiek personalas dirba is sirdies.kiek teko bendrauti padavejos,barmenes geranoriskos ir malonios,bent jau anksciau taip buvo.ka galiu pasakyt visiems geras nebusi,juolab kai kurie klientai ateina visai nekaip nusiteike.nori,kad su tavimi gerai elgtusi,buts pats zmogus.o apie buvusia sio baro padaveja Karina atsiliepimas butu nekoks neisprususi nemandagi akyplesa,didele kulturos stoka,tik karves kaime ganyt,na bet su metais gal susiprotes,kad su zmonemis dirba ne su kiaulemis.

 • Indrė
  -3
  Lankiausi ten ne kartą. Bet turbūt paskutinis apsilankymas buvo paskutinis isvis mano gyvenime. Barmenes ne tai kad leistų normalią muzika, leidžia necenzurines dainas, garsiai kad neįmanoma buvo susikalbėti su savo antrąją puse. Apie užsakytus kokteilius išvis tyliu, ar barmenes neskiria kur melionų ir mango sultys.. Labiausiai nepatiko šviesi jauna barmenė, kurį atnešė ant stalo numėtė meniu kaip šunims, o kaip paprašėm saskaitos 10 min laukiam kol panėlė pasidažys lupas ir baigs selfius darytis

 • Simona
  -1
  Nieko gero.apie barmenes išvis tyliu.

 • Janina
  -1
  Maistas gal ir neblogas.bet aptarnavimas nekažką.jaunos barmenės leidžia muziką,pagal jaunų vaikinukų(turbūt pažystamų)pageidaujama muziką.kartu sėdi prie stalų,lyg pamiršdamos kad jos ten dirba.tikrai sėdint iš šono nesmagu źiūrėti.darykit rodą.

 • Belekas 5.0
  0
  Kur dingo mūsų mylimiausi Karina?!!!! Kaip suprast,kad vietoi jos dirba kažkokia kita..... Mums reikia Karinos grąžinkite ją atgal.

 • Justas Toma
  -6
  Gerbem Karina jos elgesis labai mums patinka ir bendravimas. Norim, kad kitą kartą jinai mus aptarnautų o ne Miglė :)

 • Gedas
  0
  Kur musu Sandrute!!!?

 • Darius 1.0
  -1
  Mano patirtis šioje vietoje buvo labai prasta. Buvome rezervavę vakarą 30 žmonių orientacinių varžybų finišui ir pasisėdėjimui. Rezervaciją pateikėme prieš 2 dienas. Atvykus paaiškėjo, kad tuo pat metu šeimininkai yra priėmę kitą grupę, kuri pasirodė žymiai svarbesnė už mus, todėl gaminti mums maisto buvo atsisakyta. Padavėjos teisinosi, kad kažkas čia joms "paliko raštelį", bet nežino kas ir jos iš viso neturėtų mūsų aptarnauti, nes turi labai svarbų renginį. Teko užsakinėt picas su pristatymu iš kitos vietos. Apie rezervacijos pakeitimą šeimininkai nepasivargino pranešti. Net atvykus niekas iš vadovų neatėjo atsiprašyti ar pasiderinti, kaip mums elgtis. Vyrų tualete prirūkyta, klozeto bakelis suskaldytas, vanduo nenusileidžia. Apibendrinant: Jeigu galite išvengi vizito į šią vietą, rekomenduoju taip ir padaryti. Gaila, kad mūsų niekas neįspėjo apie tokį šeimininkų požiūrį į klientus.

 • Nepatiko
  0
  Dažna savaitgali su draugais ateiname į šį barą, puiki aplinka,atmosfera, jauku. Barmenes ir padavejos , visad šypsosi ir yra malonios, tačiau Vakar (2016-10-22), dirbo Miglė, o jos kolegės vardo nežinau. Tikiuosi ir neteks sužinoti, nes bare ilgai ji neužsibus. Migle puiki barmene ir puikiai aptarnauja klientus, tačiau apie jos kolege to pasakyti tikrai negalečiau. Siūlyčiau mandagumo ir etiketo pasimokyti iš Migles. Butent vakar pamačiau tikriausiai labiausiai apgailėtiną aptarnavimą per baro istoriją. Manau joks klientas nenusipelno būti pasiūstas n* ar varomas iš baro naudojant necenzūrinę leksiką. Baras tikrai puikus ir man ten patinka, labai gaila , jog ten dirba toks zmogus kaip Miglės kolege, gadinanti ne tik baro įvaizdį bei reputaciją,tačiau ir klientų nuotaiką.

 • Vos nevėmėm
  +5
  Kai išlindo virėja su nukramtytais nagais vos neapsivėmėm,daugiau ten neisim.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną