Gabija

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
Patiekalų tipas Žuvis | Jūros gėrybės
3.4

Viešbutis ir restoranas „Gabija", įsikūręs priešais Birutės parką (garsusis grafo Tiškevičiaus rūmų dvaras, o tai taip pat ir nepaprasto grožio Botanikos parkas), veikia nuo 1981 metų. Viešbutis buvo pastatytas, o 2006 metais visiškai rekonstruotas pagal architekto Rimanto Lajaus projektus. Šiandien 4 žvaigždučių viešbutis siūlo 56 komfortiškus ir erdvius įvairių kategorijų kambarius, kuriuose įrengta moderni šildymo ir kondicionavimo sistema, veikia palydovinė televizija, galima naudotis internetu. Jaukumo teikia neutralios spalvos, audiniai, faktūros, zoninis apšvietimas.

100 vietų restorano interjerą sukūrė architektas Vygintas Svidenis. Jis čia suprojektavo ir originalią apšvietimo sistemą, leidžiančią sukurti skirtingas nuotaikas. Erdvę maloniai suskaido interjero detalės, kolonos ir spalviniai sprendimai. Modernus, bet itin elegantiškas restorano interjeras svečiams kuria šventinę, iškilmingą nuotaiką, tad ypač tinkamas vestuvėms, banketams, įvairioms šventėms organizuoti. Daug grožio teikia dideli panoraminiai langai. Tokie langai, pro kuriuos atsiveria puikūs vaizdai į Birutės parką ir pyšynus, yra ir viešbučio pirčių komplekse (plaukiodamas baseine gali jaustis lyg atviroje gamtoje), bei konferencijų salėje – dėl to ši patalpa tampa labai erdvi ir įspūdinga, išskirtinė. Konferencijų salėje nuo senosios „Gabijos" laikų yra išlikę odiniai pano, jie puikiai įsiliejo į dabartinį modernų interjerą.


Darbo laikas
Pirmadienis 12:00 - 22:00
Antradienis 12:00 - 22:00
Trečiadienis 12:00 - 22:00
Ketvirtadienis 12:00 - 22:00
Penktadienis 12:00 - 23:00
Šeštadienis 12:00 - 23:00
Sekmadienis 12:00 - 22:00

Viešbutis „Gabija“ – svarbiausioms gyvenimo akimirkoms...

Nuo vestuvių ... iki krikštynų, gimtadienių, asmeninių ir šeimos švenčių, jubiliejų... Nuostabi vieta šalia vaizdingojo Palangos Birutės parko, išskirtinė aplinka, ypatingas, tik Jūsų šventei sukurtas meniu, nepriekaištingas aptarnavimas, paslaugumas ir dėmesys – čia prasidės gražiausia Jūsų gyvenimo pasaka!

Jūsų šventės vieta – elegantiškas restoranas, kurio interjeras kuria pakilią, šventinę atmosferą, arba erdvi pokylių salė su privačia lauko terasa ir įspūdingu vaizdu į žaliuojančias pušis. Puiki virtuvė, puošnūs stalai, apšvietimo ir detalių žaismas dovanos Jums pačius geriausius įspūdžius.

Svečių apgyvendinimui – komfortiški ir jaukūs kambariai, liukso numeriai ir prabangūs apartamentai. Ypatingas dėmesys jaunavedžių apartamentų dekorui...

Poilsiui ir pramogoms – erdvus pirčių kompleksas su nuostabiu vaizdu į pušyną, SPA procedūros kūno atgaivai, piknikas vidiniame kieme šventės pratęsimui...

Svarbiausiomis gyvenimo akimirkomis viskas, kas Jus supa, privalo būti ypatinga.

Viešbučio „Gabija“ paslaugos konferencijoms

Viešbutis „Gabija“ Palangoje siūlo savo paslaugas konferencijoms ir seminarams organizuoti. Modernus viešbučio konferencijų centras pritaikytas įvairaus dydžio konferencijoms ir seminarams bei mokymams organizuoti. Nepriekaištingą renginio kokybę užtikrins kvalifikuotas, patyręs ir paslaugus personalas, operatyviai reaguojantis į kiekvieną Jūsų poreikį.
Jūsų paslaugoms:
didžioji salė JŪRA (147kv.m., iki 150 dalyvių);
mažoji salė PARKAS su lauko terasa (64kv.m., iki 40 dalyvių);
erdvi jungtinė salė JŪRA ir PARKAS (211kv.m., iki 200 dalyvių);
dalykiniams posėdžiams pritaikomas VIP kambarys (iki 10-15 asmenų).
Oro kondicionavimo ir vėdinimo sistema, natūralus apšvietimas bei langų užtamsinimo galimybė leis jaustis komfortiškai ir visą dėmesį sutelkti į pranešimus ar mokomąją medžiagą.

Salės aprūpintos modernia technika:

multimedijos projektoriai,
kompiuteris,
ekranai,
profesionali įgarsinimo įranga,
laidiniai ir belaidžiai mikrofonai,
bevielis internetas,
stovai popieriui, konferencinis popierius,
kanceliariniai rinkiniai ir rašymo priemonės ir kita reikalinga įranga.
Dalyviams ir organizatoriams teikiamos dokumentų spausdinimo, kopijavimo, fakso siuntimo/gavimo paslaugos.

Viešbutis „Gabija“ – svarbiausioms gyvenimo akimirkoms...

Nuo vestuvių ... iki krikštynų, gimtadienių, asmeninių ir šeimos švenčių, jubiliejų... Nuostabi vieta šalia vaizdingojo Palangos Birutės parko, išskirtinė aplinka, ypatingas, tik Jūsų šventei sukurtas meniu, nepriekaištingas aptarnavimas, paslaugumas ir dėmesys – čia prasidės gražiausia Jūsų gyvenimo pasaka!


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 150
Vidutinė kaina asmeniui €€€€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Gabija

Pasiūlyk restoraną