Friedricho pasažas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
4.0
Mus rasite
Tiltų g. 26 a, KLAIPĖDA
 • iki 02:00
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 08:00 - 23:00
Antradienis 08:00 - 02:00
Trečiadienis 08:00 - 02:00
Ketvirtadienis 08:00 - 02:00
Penktadienis 08:00 - 02:00
Šeštadienis 08:00 - 02:00
Sekmadienis 09:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Friedricho pasažas

 • Gurmanas 5.0
  0
  Friedricho Pasažo restoranas tai viena iš nedaugelio Klaipėdos visuomeninio maitinimo įstaigu kur dar kol kas neteko nusivilti nei maistu , nei aptarnavimu . Paskutinį karta lankėmės rugpjūčio 18 dienos vakare , ir kaip visada tiek žuvies patiekalai , tiek steikai buvo pagaminti su meile , aptarnavimas kaip visada taktiškas , žodžiu savo vietoje . Taip ir toliau

 • Kotryna
  0
  Nežinau, kaip kitiems, bet mūsų šeimai ši vieta- nepamainoma. Aptarnavimas, ypač restorane, superinis! Už***me visada! Sėkmės toliau plečiantis.

 • Irma
  0
  Katik grįžome is taip liaupsinamos Friedricho smuklės.... visuomet itin vertinau ir visiems Klaipėdos svečiams rekomenduodavau šią vietą, tačiau po šio vakaro - rekomenduotina vieta bus persvarstyta. Taigi, nusprendėme su antra puse praleisti vakara jaukioje aplinkoje, ir as, budama klaipediete (mano antra pusė- ne), pasiūliau parodyti puikią vietelę- Friedricho pasažą.Atvykus pasitiko trys padavėjai. Buvome informuoti, jog antrasis aukštas neveikia (kadangi norėjome įsikurdinti būtent ten), neprieštaravę nuėjome ir prisėdome prie vieno iš pirmajame aukšte esančių staliukų. Tuo viskas ir baigėsi....visi padavėjai it susitarę mus ignoravo. Meniu taip ir nesulaukėme. Prasėdėję 10-15 min pakilome ir ėjome link durų. Viena iš padavėjų tiesiog tyliai sekė iš paskos. Neišgirdome nei atsiprašymo, nei elementaraus "Viso gero". Liūdna.

 • Arūnas
  0
  Lankausi Friedricho pasaže gana dažnai ir senai. Kaip ir kiekvienas restoranas patiria pakilimus ir kritimus, taip ir Friedricho pasaže-būna ir geriau ir blogiau. Bet imant visuma ir lyginant šį restorana su likusiais Klaipėdos restoranais, galiu pasakyti, kad čia visuma ( aplinka, aptarnavimas, maisto kokybė)lenkia visus kitus. Tobulėjimui ribų nėra. Sėkmės Friedricho pasažui.

 • Mama 5.0
  0
  Mes su šeima mėgstame vaikiškas popietes sekmadieniais. Pradėjome lankytis jose dar auginant pirmagymį, o dabar jau ir su mažąja leidžiame laiką. Smagiausia, kad visi vaikai gauna dėmesio, būna užimtim, o tuo tarpu mes su seneliais ar draugais galime šeimyniškai papietauti. Jau savotišką savo šeimos tradiciją turime.

 • Lankytojas
  0
  Restoranas, kur stalais begioja didziuliai tarakonai, cia patalpoje, yra kazkas ziauraus! Siaubas! Uzdaryt reiktu! Ziauriausia tai padavejas, kuris pakomentavo del tarakonu, net neatsiprase: jums pavyko ji pagaut, man niekadanepavyksta ju pagaut! Vertinimas mazesnis negu O. Kur ziuri Saninspekcijos???

 • Lina 5.0
  0
  vasarą, Frydricho kiemelis, yra geriausia, ką turi Klaipėda!

 • Klaipėdietė 4.0
  0
  O mums labai patinka aplankyti visas pasažo vietas. Kiekvienai progai galima rasti ką nuveikti. Vaikai mielai pica kepa. Smagi padvėja pelytė. Vasarą uždarame kiemelyje tiesiog puiku vaikams, ir tėveliai gali ramiai atsipūsti, nebijoti, kad vaikai išbėgs į gatvę. Vienu metu picerijos valgiaraštis buvo nelabai koks, tačiau pastaraisiais metais vėl sugrįžo pamėgtos picos, dėl kurių vaikai visad nori ateiti čia. O dar papiešti duoda...tai išvis puiku. Galėtų būti dar prie picerijos nedidelė vaikų žaidimui skirta vieta, galbūt sūpynės. O kai su draugais norime pavakaroti, tai neabejotinai derinam smuklės muzikinius vakarus ir vakaro pabaigą vyninėje. Ričardas ten geriausias! O ir renginių pasiūlą turi, nuolat per radiją girdi, tik atėjus dar padavėjai galėtų pasiūlyti. O nuopuolių visur būna...svarbu, kad jie atsižvelgia į pastabas. Linkiu sėkmės.

 • Viktorija 3.0
  0
  Nezinau kaip paciam pasaze, bet maistas uzsakomas i namus...na be skonio!Kinu maistas darytas primityviai ir skiriasi nuo tikrai gero kinu restorano, lietuviski patiekalai velgi primityvu norisi nueit i virtuve ir kazko dasideti , manau uzsikele kartele per aukstai.Negali buti meistras visu galu , visu virtuviu... Geriau maziau bet kokybiskiau ..Taip pat erzina kad ateza ifasuotus - ipakuojamas karstas patiekalas , viduje susidaro karsto oro terpe , vestant kaupiasi vanduo ir maistas tyzta.Ten kur turetu buti trasku yra minska ...fee... .Na aptarnavimas , greitis - nera prie ko prikibti , malonu sypsosi , padeda , bendrauja maloniai.AUkstas aptarnaimas.Bet tai neatperka tokiu minusu ..Oi pazvelkim dar i tai kad baisiai susikelem kainas :) visad sakydavaus mazdaug tapati sumokedavau 40lt, siuo metu palieku 25 eur. plius arbata...3 is 5 zvaigzduciu.

 • klaipediete
  0
  To vertejai: bet iš tiesų, vokiškai labai sunkiai skaitosi, nes greičiausiai pažodžiui tiesiog versta. ir su klaidom... Ne lygis Pasažui... Tikėkimės, kitose vietose požiūris į kokybę išliks toks, kaip anksčiau... :-)

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną