Fortas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
3.3
Mus rasite
Ulonų g. 2, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 22:00
Antradienis 10:00 - 22:00
Trečiadienis 10:00 - 22:00
Ketvirtadienis 10:00 - 22:00
Penktadienis 10:00 - 23:00
Šeštadienis 12:00 - 22:00
Sekmadienis 12:00 - 21:00

Atsiliepimai apie Fortas

 • Kotryna Papartyna 4.3
  0
  Malonus aptarnavimas ir skanus maistas. Net ir ne Dienos pietūs buvo pateikti ganėtinai greitai. Vasaros metu tikrai būtų smagu ant stalo rasti stalo vandens :)

 • Marija Šauliūnaitė 1.7
  0
  Šimtas metų nieks nesikeičia, gal nebent kaskart nustebina maisto kokybė. Su kiekvienu pietavimu vis labiau skrandis verkia. Interjeras baisiai pavargęs, įstaiga išsilaiko dėl biurų aplinkui, tačiau tikiuosi, kad ateis į protą ir kažką pradės keisti (siūlau nuo produktų kokybės iki restorano įvaizdžio).

 • Tomas Manas 3.0
  +1
  Tinklinis, valgyklinis restoranas ir viskas tuo pasakyta. interjeras nuobodus, bet neįpareigojantis. Aptarnavimas visiškai vidutinis, bet į tokią vieta einant būtų nuodėmė reikalauti kažko daugiau. Maistas patiektas tvarkingai. Skonis (traški vištiena) vidutinis, gal kiek prieskas, bet druska viską pataisė. Prie šio patiekalo einantis padažas visiškas nesusipratimas. nei jis tinka, nei jis turi skoni, žodžiu bezobrazija. Kaino vidutinės (antras patiekalas 4-7 eur.). Porcijos pakankamai didelės, todėl jeigu ieškote kur pavalgyti, bet nepasimėgauti vakaru ir maistu, ši vieta kaip tik Jums.

 • Julius
  -1
  Lankėmės 2016 spalio 9 d., po rinkimų, Ulonų g. FORTO restorane. Specialiai pasikvietėme draugus, nes savaitę prieš tai lankėmės su žmona restorane ir nepaprastai skaniai pavalgėme iš "Prancūzų dienų" meniu: labai skanią svogūnų sriubą (nors aš virtų svogūnų nemėgstu!), žmona užsisakė prancūzų tuno salotas ir pasiliko nepaprastai patenkinta (todėl ir sekančią savaitę vėl lankėmės, pagrindinai dėl jų), o aš dar ir kepsnį ant grotelių su visais įmanomais skonio atspalviais. Kai atvykome su draugais spalio 9 d., įkalbėjau juos paragauti tų pačių patiekalų, tačiau tai, ką mums atnešė buvo nepalyginamai žemesnio lygio: prastesnis skonis, visiškas nuostabių padažų nebuvimas, mėsa nemarinuota, o svogūnų sriubos ir skonis kitoks ir kiekis perpus mažesnis! Jau baigę valgyti, paklausę oficiantės sužinojome, kad šią savaitę buvo kitas virėjas, negu anąsyk: mat, oficiantė buvo ta pati. Čia norėčiau pabrėžti du momentus. Pirmas, yra du visiškai skirtingo lygio virėjai, bet maisto kaina kažkodėl ta pati. Tai negirdėtas dalykas, juolab, kad nėra galimybės sužinoti apie skirtingų virėjų tvarkaraštį. Deja, su tokia pat problema susidūrėme ir kitose maitinimo įstaigose Lietuvoje, tačiau restoranas, atrodytų, turėtų rūpintis savo lygįo išlaikymu. Antras momentas, oficiantės tokia informacija nesidalina, o jau atsakė tik po to, kai pasiteiravome, t.y. kai ruošėmės apmokėti. Pasijutome tokie pažeminti ir nepagerbti, juolab kad lankėmės šiame restorane ne kartą prieš tai, bet tur būt visiškai atsitiktinai pakliūdavom pas tą patį (geresnįjį) virėją. Davėm žodį niekad daugiau "Forto" restorane nesilankyti. Tačiau noriu ir kitus lankytojus perspėti apie tokį... na, nežinau kaip teisingai pavadinti; mulkinimą?

 • Viktorija 4.0
  0
  komentaras 2016-09-15 19:15:53

 • Viktorija
  0
  Eidavau dienos pietų ten. Viskas ok, tik du dalykai: 1. sriubas labai jau karštas atneša; 2. o dabar svarbesnis :) - atėjus ir užsisakius, ten iškart atneša tokias skanias lazdeles. Atneša visos padavėjos, išskyrus vieną. Ji nauja (įvykiai mėnesio senumo)? Vieną kartą paklausus, ar lazdelių nebėra, ji pasakė, kad pažiūrės ir atnešė. Antrą kartą, kai neatnešė, vėl paklausiau, ar lazdelių yra, nes mačiau, kad kitiems lankytojams kitos padavėjos neša ir širdį skaudėjo, pavydas kilo :D. Ji vėl pasakė, kad pažiūrės, bet nebeatnešė :( Tai tos lazdelės turi būti ar ne, nes sąskaitoj jos nemušamos? Jei turi, pasakykit, tai merginai, kad neštų, nes, lazdelių negavusi, supykau ir ji be arbatos liko.

 • Jolita
  -1
  Puiki vieta.

 • Diana
  -2
  2013.07.09 su kolegem buvom smarkiai ,,suzavetos" padavejos Simonos aptarnavimu. Norejom pavakarieniauti siame restorane. Nusivyleme ,,restoraniniu" aptarnavimu. Ne karto is padavejos neisgirdome tokiu paprastu zodeliu,kaip- prasau,atsiprasau,aciu ir t.t. Nepagelbejo ji mums ir kai issiliejo musu gerimas. Teko valgyti su slapiais irankiais. o vakarienes finalas buvo topinis - priejusi padaveja pasake- ,,as paskaiciousiu,GERAI"

Pasiūlyk restoraną