Fortas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
4.1
Mus rasite
Saltoniškių g. 9, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 23:00
Antradienis 10:00 - 23:00
Trečiadienis 10:00 - 23:00
Ketvirtadienis 10:00 - 23:00
Penktadienis 10:00 - 23:00
Šeštadienis 10:00 - 23:00
Sekmadienis 10:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Fortas

 • Vytautas vilnietis 5.0
  0
  Būta dviese rugpjūčio 08 d. Aptarnavo padavėjas Nr.2222 Užsakyta: 2 juodos kavos, 1 šokoladiniai ledai ir 1 krem-briulė. Aptarnavimas:teisingas ir gana greitas. Aplinka: jau moderni. Senoviško sunkaus interjero nebėra, jį pakeitė lengvas, akiai malonesnis naujas su netikėtais elementais. Maistas: kava gera, desertai puikūs. Žodžiu, viskas gera ir gražu, verta ateiti dar kartą.

 • Donatas
  0
  Atejau ramiai pavakarieniauti uzsisakiau sriubos ir vistienos kepsni, padaveja patieke sriuba maloniai. Prie astrios sriubos salia buvo grietines indelis kuriam nebuvo atnestas tam skirtas irankis tad panaudojau sakute. Atejusi vyr.padaveja juodai apsirengusi, nurinkdama suvalgytos sriubos indus liepe pasilikti jau panaudota sakute, ir labai nepatenkintu balso tonu mestelejo replika ,,su kuo valgysite vistienos kepsni?" Taip pat pridure : turbut valget sriuba su sakute? Viso to pasekoje likau izeistas ir su sugadinta nuotaika. Viskas nutiko PC Panorama 2016 11 11 apie 20:00. Tai buvo mano pirmas ir paskutinis kartas kada cia lankausi.

 • Vytautas 5.0
  0
  Būta 04 24 dviese. Aptarnavo "Padavėjas 1717". Užsakyta: 2 raguoliai su džemu, 2 juodos kavos. Aptarnavimas:teisingas. įspėjo, kad raguoliai gali "apie 20 min." užtrukti. Kavą ir raguolius patriekė teisingai. Maistas:skanus, teisingas. Išvada:liuks. Verta ateiti dar kartą

 • Steve 5.0
  0
  Been there with colleagues few weeks ago. Fantastic dishes, friendly service and lots of smiles. I work with catering and I can clearly state that the focus on service is at the top. Big thanks for the experience! 10/10

 • Egidijus
  0
  Norėčiau pasidžiaugti su visais, nes pagaliau atradau širdžiai mielą vietą! Tik čia jaučiuosi taip gerai bei jaukiai, visoms padavėjoms ir administratorėms noriu pasakyti DIDELĮ AČIŪ už šypsenas, už rūpestį kuris prasideda nuo atėjimo iki išėjimo, už puikius pasiūlymus ką valgyti! Nostabus maistas, išskirtinai giriu virtuvę už antieną, vištieną su špinatais bei geriausią Vilniuje (manau) jautienos troškinį. Kuo geriausi linkėjimai!

 • Arvydas
  0
  Tikriausiai vienas geriausiu sprendimu kurį galejome priimti su kolegomis dėl vietos papietauti. Adminictracija pasitiko labai šiltai ir su šypsena, tuoj pat buvome pasodinti prie staliuko. Gera atmosfera, švari aplinka - ko klientams ir reikia! Aptarnavimas profesionalus ir greitas, jautemės ištiesu gerai, nes buvo labai akivaizdu, jog darbuotojams rūpi klientai. Virtuvė padarė fantastiska darba ruosdami mūsu patiekalus! Restorano vadyba turi didžiuotis turėdama tokius darbuotojus. Sekantį karta lankantis Vilniuje, būtinai apsilankysime!

 • Raino 5.0
  0
  Perfect place to eat. Highly recomended.

 • Vitalija 5.0
  0
  Labai maloni vieta. Ir labai skanus patiekalai ir tevams ir vaikams. Tikriausiai vos ne vienintelė vieta kur nebijau pamaitinti vaiko. Sau dažniausiai užsakau tą patį ir pilnai užtenka :-)

 • Romas 5.0
  -1
  Rami aplinka. Puikiai tinka greit isbegti ir papietauti darbo metu. Labai gerai aptarnavo Erika. Papasakojo apie patiekalus ir padejo issirinkti. Maistas tikrai buvo skanus.

 • Simas G. 5.0
  0
  Puikus restoranas. Puiki ideja su ivairiu saliu dienomis.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną