Floros simfonija (Jonavos g. 214, Kaunas) Įtraukti prie mėgstamų

3.7
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
Floros simfonija (Jonavos g. 214, Kaunas)
Siūlome
Mus rasite
Jonavos g. 214, KAUNAS
 • Dabar nedirba
Darbo laikas
Pr. - Kt. 11:00 - 00:00
Pn. - Št. 11:00 - 01:00
Sk. 11:00 - 00:00

Atsiliepimai apie Floros simfonija (Jonavos g. 214, Kaunas)

Palikti atsiliepimą
 • Greta Rit 1
  0
  NUODINGAS MAISTAS !!!! Tame paciame pobuvyje teko buti kaip ir Edwardui. Tikra tragedija ir dizinterija uzkrestas maistas ir restorano Floros Simfonija problemos nezmogiski sprendimai ! Giminiu pobuvyje dalyvavo daug zmoniu - virs 10 zmoniu restorane apnuodinta maistu. Nescia moteris ir paaugle mergaites gulejo ligonineje apie savaite - kiti trumpiau - kiti issigyde namuose. Apnuodijima Salmonela bakterijomis patvirtino Sveikatos tarnyba. BAISU IR PAVOJINGA KAD PO SVECIU APNUODINIMO 'Floros simfonija' nepasiule jokios kompensacijos zmonems ! Tipo tortai buvo atvezti is tiekeju !? Betgi restoranas visu pirma atsakingas uz maisto svaruma ir kokybe ! ZMONES NEIKITE I TA RESTORANA - TEN MAISTAS SU NUODAIS ! Musu Gimines sutareme Parasyti daugiau tokiu atsiliepimu - kad perspeti zmones del pavojaus ! Galetu ir Delfi.lt ir 15min.lt apie tai parasyti. Greta - London, UK
 • Edward Force 1
  0
  APNUODINO MAISTU !!!! Tragedija ir maistas ir vadovu poziuris i problemos sprendima !!!!! Musu Gimines pobuvyje dalyvavo apie 45 zmones - dalis ju buvo apnuodinti maistu. Ivairaus sunkumo apnuodijimas - vieni gulejo ligonineje savaite - kiti issigyde namuose su Smekta ir Pelynu arbatom. Apnuodijima patvirtino oficialiu tarnybu tyrimas. KAS BAISIAUSIA - PO TOKIO IVYKIO 'Floros simfonija' vadovai net neatsiprase apnuodintu zmoniu ir nepasiule jokios kompensacijos !!!! Ten ne restoranas, o kazkokia kiaulide su maro uzkratu vadovu galvose ir maiste ! Zmones venkite sios vietos - jeigu jums brangi jusu sveikata ! Edwardas, is Los Angeles - USA
 • Marija 5
  0
  Puikiai praleidome šeštadienio vakarą,maistas tikrai labai skanus ir išskirtinis.Aptarnavimas taip pat aukštos klasės,visi malonūs, šypsosi.Geriausia vieta Kaune:)
 • Barbora 5
  0
  Prieš dvi dienas restorane "Floros simfonija" svenčiau savo jubiliejų. Buvau nustebinta nuoširdžiu ir profesionaliu ap tarnavimu, skaniu maistu ir malonia atmosfera.Dekoju visam krestorano kollektyvui už nuostabią šventę.
 • Andrius ir Luka 5
  0
  Švenčiau gimtdieni, buvau labai patenkinta, maistas buvo nuostabiai skanus, ir visi svečiai taip pat gyrė maistą.Labai ačiū organizatoriams ir aptarnaujančiu personalui. Jeigu kas svarsto labai rekomenduoju.
 • Andrius 5
  0
  Švenčiau gimtdieni, buvau labai patenkinta, maistas buvo nuostabiai skanus, ir visi svečiai taip pat gyrė maistą.Labai ačiū organizatoriams ir aptarnaujančiu personalui. Jeigu kas svarsto labai rekomenduoju.
Pasiūlyk restoraną