Esse

Įtraukti prie mėgstamų

Gedimino prospekte veikiantis restoranas „Esse" spėjo užkariauti ne vieno svečio palankumą. Stilingas ir elegantiškas interjeras, pro panoraminius langus atsiveriantys prospekto vaizdai, puikūs valgiai ir nepriekaištingas aptarnavimas – čia visada malonu užsukti.

Valgiaraštyje - kruopščiai atrinkti patiekalai. Europietiškos virtuvės restorano meniu atnaujinamas sezoniškai – kiekvienas receptas išpuoselėtas, išskirtinis, vienijantis žinias, pastangas bei kūrybą. „Esse" specialistai kurdami patiekalus sumaniai pritaiko vyno ir maisto derinimo žinias.Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 23:00 iki 22:00 11:00 - 16:00 -
Antradienis 11:00 - 23:00 iki 22:00 11:00 - 16:00 -
Trečiadienis 11:00 - 23:00 iki 22:00 11:00 - 16:00 -
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00 iki 22:00 11:00 - 16:00 -
Penktadienis 11:00 - 00:00 iki 23:00 11:00 - 16:00 -
Šeštadienis 12:00 - 00:00 iki 23:00 - 12:00 - 16:00
Sekmadienis - - - -

Jaukios šventės restorane „Esse“ (Vilnius)

Ieškote išskirtinės vietos pobūviui ar furšetui? Jūsų švente pasirūpins „Esse“ kolektyvas. Restoranas yra patogioje vietoje – pačiame centre, Gedimino pr. 50, prie „Vagos“ knygyno.

Pobūviams labiau tinka jauki antroji salė, kurioje gali susėsti iki 50 svečių. Furšetą galima rengti visame restorane, todėl galimybės didesnės – jame gali dalyvauti iki 100 žmonių. Stilingas ir elegantiškas interjeras, už lango šviesomis pasipuošęs Gedimino prospektas – kas gali labiau tikti Jūsų šventei? Šventę galima paįvairinti gyvos muzikos koncertu.

Jūsų šventei - kulinariniai šedervai

Čia taip pat galite surengti teminį vakarėlį, pristatymus, seminarus ar konferencijas. „Esse“ meistrai pasirūpins kulinariniais šedevrais – valgius galėsite rinktis kaip iš pagrindinio meniu, taip ir iš specialiai Jūsų pobūviui parengto meniu pasiūlymo. „Esse“ specialistai visada patars ir suderins maistą bei gėrimus. Čia ypač didelis vynų pasirinkimas, kuriuos atrenka someljė, keliaujantis po visą pasaulį. Kai kurie vynai gavo aukščiausius Vyno instituto ekspertų įvertinimus.

„Esse“ siūlo kokybę už gerą kainą.

Užsakomieji degustaciniai renginiai>>

Jaukios šventės restorane „Esse“ (Vilnius)

Ieškote išskirtinės vietos pobūviui ar furšetui? Jūsų švente pasirūpins „Esse“ kolektyvas. Restoranas yra patogioje vietoje – pačiame centre, Gedimino pr. 50, prie „Vagos“ knygyno.


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 80
Vidutinė kaina asmeniui €€€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Esse

 • Rasa Mankeviciene 5.0
  0
  Restorane švenčiau savo jubiliejų. Buvo atsižvelgta į visus mano pageidavimus. Labai skanus maistas, nepriekaištingas aptarnavimas. Restorano kolektyvas padėjo sukurti nuostabią šventę. Nuoširdžiai rekomenduoju.

 • Danguolė Paliulienė 5.0
  0
  Aplinma, aptarnavimas ir maistas verti 5 balų.

 • Ovidijus E 5.0
  0
  Tik 5*

 • Janina 5.0
  -1
  Siame restorane šventėme mano jubiliejų, likome labai patenkinti. Viskas buvo aukščiausios kokybes: ir aptarnavimas, ir maistas, ir visa restorano aplinka Nuoširdžiai dėkojame visam personalui už puikia nuotaika ir nuostabiai praleista laika. ACIU! Pagarbiai Janina

 • Raimonda Grabskyte
  +1
  Manau, nepasiseke, nešvarios servetėlės..aptarnavimas - pardon..Atšalę barščiai, kažkokia makalynė tipo jautiena.. Tarybiniai laikai, tik ten maisto dalintojos buvo "karingesnės" ir daugiau profės.. Ko norėti, jei jaunimas dirba už centus - ir į sakomas pastabas reaguoja linksmu kikenimu..Be mūsų buvo ir kitų užsieniečių..nespėjau pasidomėti - meniu atnešamas tik lietuviškai??

 • Rasa 5.0
  -1
  Šventėm šeštadienį savo vestuves šiame restorane. Viskas buvo tobula, nuo maisto iki organizavimo ir aptarnavimo. Super, tikrai rekomenduoju! Tos mielos emocijos liks mūsų ir mūsų svečių atmintyje visam gyvenimui, ačiū)))

 • tomas 5.0
  0
  buvome ateje i restorana valgem uota buvo labai skanu

 • Virginija 5.0
  -1
  Praejo beveik menuo po musu gimines susitikimo shiame nuostabiame “ESSE” restorane. Liko tie tikrieji ispudziai, kurie neishdyla-nuostabus aptarnavimas, nuoseklus, profesionalus ir labai tolerantishkas. Viskas buvo paruoshta labai nuostabiai. Ziurejom savo sheimos video, nuotraukas. Maistas buvo tiesiog stulbinamai paruoshtas: ivairu, grazu ir labai skanu. Noriu padekoti p.Olgai uz patarimus, meniu, nuoshirduma organizuojant shi gimines susitikima. Man nebuvo jokiu rupesciu. O kaip graziai grojo smuikas su gitara…….. Ypac norisi padekoti ponams Tomui ir Aurimui, kurie parode savo profesionaluma ir dideli patyrima pravedant ir aptarnaujant musu pasibuvima “ESSE” restorane. Tikrai grishiu cia ir draugams (tiems, kurie cia dar nebuvo) pasiulysiu, nes man labai patiko, o ir per shi menesi ishklausiau labai daug geru zodziu ir prisiminimu apie shi nuostabu vakara. Aciu. Pagarbiai, Virginija 2015.11.20

 • Rima 5.0
  +1
  nesenai uz***u i ESSE. Desertai - nuostabus. Tirpsta burnoje, aptarnavimas elegantiskas, neikyrus... Likome visi suzaveti...

 • Silvija 5.0
  +1
  Labai skanus patiekalai su šparagais....Grįžtam kiekvieną vakarą, kol jie yra)

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną