Esse

Įtraukti prie mėgstamų

Gedimino prospekte veikiantis restoranas „Esse" spėjo užkariauti ne vieno svečio palankumą. Stilingas ir elegantiškas interjeras, pro panoraminius langus atsiveriantys prospekto vaizdai, puikūs valgiai ir nepriekaištingas aptarnavimas – čia visada malonu užsukti.

Valgiaraštyje - kruopščiai atrinkti patiekalai. Europietiškos virtuvės restorano meniu atnaujinamas sezoniškai – kiekvienas receptas išpuoselėtas, išskirtinis, vienijantis žinias, pastangas bei kūrybą. „Esse" specialistai kurdami patiekalus sumaniai pritaiko vyno ir maisto derinimo žinias.Darbo laikas
Pirmadienis 11:00 - 23:00
Antradienis 11:00 - 23:00
Trečiadienis 11:00 - 23:00
Ketvirtadienis 11:00 - 23:00
Penktadienis 11:00 - 00:00
Šeštadienis 12:00 - 00:00
Sekmadienis -

Jaukios šventės restorane „Esse“ (Vilnius)

Ieškote išskirtinės vietos pobūviui ar furšetui? Jūsų švente pasirūpins „Esse“ kolektyvas. Restoranas yra patogioje vietoje – pačiame centre, Gedimino pr. 50, prie „Vagos“ knygyno.

Pobūviams labiau tinka jauki antroji salė, kurioje gali susėsti iki 50 svečių. Furšetą galima rengti visame restorane, todėl galimybės didesnės – jame gali dalyvauti iki 100 žmonių. Stilingas ir elegantiškas interjeras, už lango šviesomis pasipuošęs Gedimino prospektas – kas gali labiau tikti Jūsų šventei? Šventę galima paįvairinti gyvos muzikos koncertu.

Jūsų šventei - kulinariniai šedervai

Čia taip pat galite surengti teminį vakarėlį, pristatymus, seminarus ar konferencijas. „Esse“ meistrai pasirūpins kulinariniais šedevrais – valgius galėsite rinktis kaip iš pagrindinio meniu, taip ir iš specialiai Jūsų pobūviui parengto meniu pasiūlymo. „Esse“ specialistai visada patars ir suderins maistą bei gėrimus. Čia ypač didelis vynų pasirinkimas, kuriuos atrenka someljė, keliaujantis po visą pasaulį. Kai kurie vynai gavo aukščiausius Vyno instituto ekspertų įvertinimus.

„Esse“ siūlo kokybę už gerą kainą.

Užsakomieji degustaciniai renginiai>>

Jaukios šventės restorane „Esse“ (Vilnius)

Ieškote išskirtinės vietos pobūviui ar furšetui? Jūsų švente pasirūpins „Esse“ kolektyvas. Restoranas yra patogioje vietoje – pačiame centre, Gedimino pr. 50, prie „Vagos“ knygyno.


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 80
Vidutinė kaina asmeniui €€€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Esse

Pasiūlyk restoraną