Erdvė Įtraukti prie mėgstamų

Virtuvė: Europos
3.1
Mus rasite
A. Baranausko a. 9, ANYKŠČIAI
 • Dabar nedirba
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 09:00 - 22:00 - - -
Antradienis 09:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 09:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 09:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 09:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 09:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 09:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Erdvė

 • Nusibodo 1.0
  0
  Likau nevalges ir net su pykciu aptarnautas

 • Aušra
  +1
  Skylė o ne Erdvė! Net nesugeba užsakymo normaliai priimti... Užėjome pavalgyti keturiese, maistą atneše tik dviems. Sako čia visas užsakymas

 • Isva
  +1
  Tragiškas aptarnavimas

 • Ernesta
  -1
  Labai skanu, aptarnaujantis personalas 10 balų,kaina atitinka kokybę,mums labai patiko.

 • Po 1.0
  0
  Negerai. Viskas užtrunka per ilgai. Kainos neatitinka aptarnavimo. Maistas vidutiniskas. Geriau eit kitur.

 • Lankytojas 4.0
  0
  Lankemes 07 30d. Maistas skanus, bet teko ilgakai laukti!!!

 • Rita 4.0
  0
  Labai skanus maistas, didelės porcijos. Geras kainos ir kokybės santykis.

 • Kaunietis
  0
  Realiai galiu pasakyti vieną dalyką,nėra geros komunikacijos su darbuotojais ir kas prižiūrėtų bendrą tvarką. Kai bus atsakingiau į tai atsižvelgta,tada ir klientai bus patenkinti ir manau aptarnavimo lygis pasitaisytų,tačiau reikia žmogaus,kuris visu tuom užsiimtų. Trūksta bendros tvarkos ir darbuotojų elementarios tvarkos. Kaip pastebėjau Birželio 12 dienos vakarą ne mes vieni likome nevalgę :)

 • Kaunietis
  0
  Sveiki, Šioje kavinukėje lankiausi antrą kartą,tačiau galima sakyti--nepasisekė.Užėjus i kavinę su drauge,priėjome prie baro,už kurio buvo mažiausiai keturios padavėjos. Pasiteiravus,kur galima prisėsti,sulaukėme atsakymo,kad virtyvė nedirba( sekmadienis,17 val. 20 minučių),atsakymas suintrigavo.....tada mandagiai paklausiau,kiek laiko reikėtų palaukti maisto? Atsakymas : apie porą valandų. Tad gerbiamieji svečiai ir lankytojai,galite patys susidaryti nuomonę apie visą darbą ir požiūrį i svečius. Neesame išrankūs,ar kažkokie įpatingo dėmesio reikalaujantys žmonės,tačiau atvykus iš svetur ir pasisvečiavus Anykščiuose,norisi užkasti,tačiau po tokių atsakymų vargu ar norėsis kitą kartą aplankytį šią kavinę. :)

 • mergina
  0
  Kartu su draugemes nusprendeme nueiti i "Erdve" uzsisakyti kavos. Nuejusios pasitiko neigiamas padaveju zvilgsnis. Uzsisakiusios saltos kavos pralaukeme 18min ir kavos taip ir neatnese nes apatarnavo klientus kurie atejo veliau uz mus.. bet musu neaptarnavo.. galiausiai mums truko kantrybe ir viena drauge nuejo ieskoti kavos nuejusi ji pamate realu vaizda kava buvo paruosta bet buvo palikta stovet nes matyt PADAVEJOS pamirso.. dviejoms kavoms truko dangteliu nes ememe issinesimui vietoj dangteliu mums dave siaudelius. Kava buvo slyksti,be skonio, kava buvo tokia lyg gertum vandeni su ledukais ir pacia pigiausia kava. Atsigerusios kavos jauteme kartu skoni gerkleje ji tiesiog verte vemt. Kava neatitiko kokybes. Ji buvo brangi bet slyksti... sumokejome 2.50€ uz atsiprasant myzaliuka...!!!!!!!!

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną