Ekspresas

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Užsakomosios salės
5.0

Kavinė „Svetingumas" įsikūrusi dviejų aukštų pastate Sostinės naujamiestyje. Ilgesnė nei 20 metų greito maitinimo bei įvairių pokylių: vestuvių, banketų, furšetų, išleistuvių, šventinių vakarėlių verslui organizavimo patirtis geriausiai parodo kavinės paslaugų kainos ir kokybės suderinamumą. Jūsų laukia svetingas kavinės darbuotojų kolektyvas ir jauki aplinka.

Jūsų paslaugom turime 3 pokylių sales: didžiausioje telpa iki 200 žmonių, kituose apie 80 ir 30 žmonių.


Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūs
Pirmadienis 08:00 - 17:00 - 10:00 - 15:00
Antradienis 08:00 - 17:00 - 10:00 - 15:00
Trečiadienis 08:00 - 17:00 - 10:00 - 15:00
Ketvirtadienis 08:00 - 17:00 - 10:00 - 15:00
Penktadienis 08:00 - 00:00 - 10:00 - 15:00
Šeštadienis Pagal užsakymą - -
Sekmadienis Pagal užsakymą - -

Pobūviai pagal Jūsų pageidavimus

Pobūvius įvairiomis progomis, ar gedulingus pietus organizuoja daugiau nei 20 metų patirtį, maitinimo ir pobūvių organizavime, turinti kavinė „Svetingumas“, įsikūrusi dviejų aukštų pastate Sostinės naujamiestyje.

Ilgesnė nei  20 metų  greito maitinimo bei įvairių pokylių:  vestuvių, banketų, furšetų, išleistuvių, šventinių vakarėlių verslui  organizavimo patirtis  geriausiai parodo kavinės paslaugų kainos ir kokybės  suderinamumą. Jūsų laukia svetingas kavinės darbuotojų kolektyvas ir jauki aplinka.

Jūsų paslaugom turime 3 pokylių sales: didžiausioje telpa iki 200 žmonių, kituose apie 80 ir 30 žmonių.

Įvairių pokylių: vestuvių, gimtadienių, pobūvių, furšetų, išleistuvių, įmonių švenčių iškilmingus  bei  gedulingus pietus  kavinės salėse paruoš darbo, ne darbo ir šventinėmis dienomis.  Meniu sudaromas iš plataus patiekalų asortimento atsižvelgiant į  klientų skonius, pageidavimus, finansines galimybes, taikant  įvairias nuolaidas. 

Kavinėje  penktadieniais nuo 19.00 val.  iki 24.00 val. rengiami gyvo garso koncerto vakarai „Kam per 30“, kuriose linksmai bei maloniai praleisite laiką su draugais, ar artimais žmonėmis.  Jums gros smagūs muzikantai! Jūsų paslaugoms veiks baras iki 24 val. Muzikinio vakaro bilieto kaina tik 8,00 Lt.

***

Kviečiame Jūsų atšvęsti pas mus iškilmingą vedybų pokylį!  Jūsų  paslaugoms:

- 3 pokylių salės: didžiausioje sutalpiname iki 200 žmonių, kituose apie 80 ir 30 žmonių
- platus proginių patiekalų asortimentas ir salių papuošimas
- pagalba bei konsultacijos  pokylių organizavime
- erdvi automobilių stovėjimo aikštelė
- įvairių nuolaidų galimybė.

Mūsų nuoširdus darbo tikslas – puiki Jūsų nuotaika, svetingumas  ir visų malonumas. 

Pobūviai pagal Jūsų pageidavimus

Pobūvius įvairiomis progomis, ar gedulingus pietus organizuoja daugiau nei 20 metų patirtį, maitinimo ir pobūvių organizavime, turinti kavinė „Svetingumas“, įsikūrusi dviejų aukštų pastate Sostinės naujamiestyje.


Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 200
Vidutinė kaina asmeniui
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Ekspresas

 • Svajonė B. 5.0
  0
  ačiū , super skanus maistas -interjeras puikus , smagiai atšventem gimtadienį

 • Genovaite G 5.0
  0
  labai čia yra skanu , gerai galima praleisti laiką su šeima , aptarnauja labai gerai , ačiū

 • Викуся Буся 5.0
  0
  Labai puiki vieta. Siulau visiems

 • Sabina 5.0
  +1
  Šventėme vestuves. Buvo apie 40 svečių. Visi liko labai patenkinti, maistas skanus ir jo labai daug, stalas serviruotas puikiai, aptarnavimas puikus, merginos rūpestingos ir malonios. Buvo pasirūpinta visomis smulkmenomis. Jautėsi ilgametė patirtis. Vienu žodžiu visiems didelis Ačiū. Tikrai rekomenduojam.

 • Lina 5.0
  +1
  Fantastika. Nuostabi vieta šventei, patys ten vestuves šventėme, likome patenkinti ne tik mes, bet ir mūsų svečiai negailėjo gerų žodžių personalui, aplinkai ir, žinoma, maistui. Labai patiko ir bendras organizuotumas, dėmesys detalėms ir nuoširdus rūpestis. Stipriai rekomenduojame!!!

 • Paulina 5.0
  +1
  Dėkojame už greitą ir kokybišką aptarnavimą. Maistas buvo skanus, šviežias ir gražiai pateiktas. Visi mūsų pageidavimai buvo išpildyti. Drąsiai rekomenduotumėm Jūsų įmonę draugams.

 • Inesa 5.0
  0
  Didelis Aciu kavines administracijai,visam kolektyvui ir direktorei uz nuostabia kavine. Dekojame personalui uz labai skanu maista ir malonu aptarnavyma. Maistas cia tikrai labai skanus ir kavine verta kuo didziausio demesio. Aciu uz idealiai paruosta musu svente musu laimingiausia diena gyvenime.

 • Aneta
  0
  Sveiki. Puiki kavine, puikus aptarnavimas. Sventeme vestuves, tai viskas buvo idealiai. Tikrai verta demesio kavine. Direktore labai maloni ir rupestinga, pasirupino net tais dalykais, apie kuriuos net nepagalvojome su vyru. Aciu didziausias visam kolektyvui. Taip ir toliau. :)

Pasiūlyk restoraną