Draugystės sanatorija

Įtraukti prie mėgstamų
3.7
Mus rasite
V. Krėvės g. 7, DRUSKININKAI
 • iki 22:00
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 22:00 - - -
Antradienis 10:00 - 22:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 22:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 22:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 22:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 22:00 - - -
Sekmadienis 10:00 - 22:00 - - -

Atsiliepimai apie Draugystės sanatorija

 • Irutė K 5.0
  0
  ačiū visam kolektyvui kas čia dirba , dažnai tenk aužeiti ,labai yr a skani kavą , viskas idealu ,interjeras puikus ,gerai pasistengė direktorė ,ka dčia būtų jauku ir malonu kiekvienam lankytojui

 • Rita Gavriloviene
  +5
  Visus, kurie domisi sanatoriniu gydymu su Naujaisiais 2017 metais! Kadangi jau praėjo metai po sanatorinio gydymo Draugystėje, vėl pradėjau ieškotis kaip tęsti sveikatos gerinimą toliau. Taigi, po stuburo operacijos, iš karto po Naujųjų su kelialapiu atvykau į Draugystę, gulėdama. Apsigyvenau Kolonadoje, vienviečiame kambaryje (primokėjau už servisą). Kambarys šiltas, tvarkingas, švaru, su balkonu. Tvarka superinė. Darbuotoja, kuri tvarkėsi 2-me aukšte, net puodelį nuo kavos išplaudavo jei palikdavau. Gydytojas dirbo tame pačiame korpuse. Išklausė bėdas, įvertino pajėgumus, procedūrų skyrė pakankamai. Kadangi nevalgiau mėsos, maistą gamino virtuvės mergaitės individualiai, nors tokių nurodymų joms nebuvo duota. Kinezeterapeutai superiniai. Vardų neatsimenu, bet visi viens prie vieno. Baseine Svajūnas mankštino. Savo amato asas. Šaunuolis. Bibliotekoje darbuotoja nepaprastai išprususi ir įdomi moteris. Net kirpykloje mergaitė ir pakirpo, ir padažė stovint, klupant, ir nesakė, kad jai tai sukelia nepatogumus. Kodėl pradėjau nuo gražių žodžių? Todėl, kad negero, nors ir labai norėdama, neturiu ką pasakyti. Tie, kurie rašo,kad jiems buvo blogai, negerai, gal patys yra problematiški. Buvo ir pas mus tokiu, pvz. netyčia aptaškysi lipdama iš baseino ir prasideda replikos ir t.t. 2017 sausį- vasarį vėl važiuosiu gydytis toliau, ir tikrai vėl į Draugystę. Daug teko sutikti žmonių, kurie vėl ir vėl važiuoja į Draugystę, ir yra patenkinti. Ieškokite gerų pusių, būkite geri patys ir visada savo poilsį ir gydymą paversite malonumu. P.s. mano pasisakymas tikrai neužsakytas, tai mano asmeninė nuomonė.

 • Danguolė
  +2
  Tik prieš savaitę grįžau po reabilitacijos iš Draugystės ir tikrai galiu pasakyti nuoširdų AČIŪ kineziterapeutei Jūratei už darbą, šilumą, nuoširdumą ir malonų bendravimą, taip pat Svajūnui ir visam kitam pwrsonalui, viskas buvo nuostabu, rezultatas po reabilitacijos labai geras, maistas tiesiog superinis! Trūkumas ir vargas tik su kambariokais, kam nepasiseka, ne visi gali ištverti įvairius garsus naktimis....Truputį gal trūko procedūrų konkrečiai ligai, bendrųjų tikrai pakako, o šiaip, super! AČIŪ!

 • Sandra
  +1
  Sanatorija super!!!!rekomenduoju visiem!maistas be galo skanus,kambarys labai grazus svarus.personalas super!proceduros irgi super!

 • dolija
  -7
  Sveiki.tragiska sanatorija darbuotojai visad isgere kvapas nekoks. Ypac kaip buvau vingi ten dirba lyg loreta,pastoviai isgerus arba girta buna. Nu zinot nekoks vaizdas

 • Kasparas
  0
  nu ka galiu pasakyti.eina .......

 • ponia
  +1
  Noreciau viesai ‘’padekoti’’ uz sugadinta poilsi Druskininku sanatorijos personalui, konkreciai ‘’sauniai’’ padalinio vadovei (beje ji pati save taip ir pristato). Tik kad didziausias jos saunumas pasireiskia saukiant ant savo darbuotoju arba susinerus rankas uz nugaros vaikscioti kaip antelei nuo vienos kambarines prie kitos ir rinkti visus pletkus. Sauniosios padalinio vadoves issilavinimas turbut mazesnis net uz bet kokios zemiausio lygio kambarines. Sauniaisia ji man tik kaip sanatorijos geda Ar noredami ja islaikyti siose pareigose nebeturite pinigu naktinems sesutems? Ar tiesiog mes poilsiautojai jums neberupime vos tik susimokame pinigus uz kelialapi. Situacija baisesne negu nakvynes namuose, nes nakti vaikscioja kas nori ir kaip nori greitu laiku turbut benamiu kruvutes rasime prie duru atsikele. O gyvenantiems pirmame aukste ramybes nebuna visa nakti, kadangi neesant naktiniam personalui ir nesuveikus kortelems , durims atsirakinti , pasilinksmine poilsiautojai per pirmo auksto balkonus kariasi kaip skeriai. O neduok Dieve nakti blogai pasijusi, pagalbos sulauksi maziausiai po 20 minuciu, nes poste nieko nera, o artimiausia pagalba pagrindiniame pastate. Mielieji busimi poilsiautojai gerai pagalvokite pries pirkdami kelialapi I Druskininku ‘’Draugystes’’ sanatorija. O administracijai noreciau palinketi issikopti savo meslinus darbuotojus, kurie yra sauniausia sanatorijos geda.

 • Irena
  -1
  Ką tik iš Draugystės.Atvykus jokios informacijos,registratorės piktos,nes pervargusios,procedūrų gavau mažiau nei priklausė.Ypač sunervino klijentų diferenciacija,t.y.vieniems duoti chalatai,kitiems ne taip pat rezervuoti staliukai.Jaučiama pagarba tik užsieniečiams,nors mokame vienodai.

 • Romas
  +2
  Direktorės kompetencija nulinė! O arogancija iki debesų. Sėkmės kolektyvui kuriam tenka ją iškęsti.

 • vilma
  0
  Nemandagios administratores,kambarys taipogi labai nesvarus.garso izoliacija nuline.patikopproceduros,tai pat maistas.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną