Čingischanas Įtraukti prie mėgstamų

Įstaigos tipas: Restoranai
3.3
Mus rasite
J.Basanavičiaus g. 8/1, VILNIUS
 • Dabar nedirba
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 24:00 - - -
Antradienis 11:00 - 24:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 24:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 24:00 - - -
Penktadienis 11:00 - 24:00 - - -
Šeštadienis 11:00 - 24:00 - - -
Sekmadienis 11:00 - 24:00 - - -

Atsiliepimai apie Čingischanas

 • Lankytojas
  0
  Nors užėjus vidun atmosfera atrodo neblogai, vėliau pasigailėjome šiuo apsilankymu. Nusileidus aukštu žemiau tvyro siaubingas pelėsių kvapas. Bet labiausiai papiktino padavėja, gyvenime nesu matęs tokio aptarnavimo, padavėja bendravo su nepaaiškinamu pykčiu. Kai kurie užsisakėme kalianą, ir pasakėme kad rūkysime tik keli, tačiau padavėja atrėžė - „Jūs man tik neaiškinkit!!!“ Buvome šokiruoti, bet visi padavėme asmens dokumentus (metus ji skaičiavo skaičiuotuvu). Tiesa prieš tai užsisakant paklausėme, kokį patiekalą ji rekomenduotu šiame restorane, tačiau buvo piktai atkirsta, kad viskas surašyta valgeraštyje. Niekam nerekomenduoju šios vietos.

 • Inesa 2.0
  +1
  Atėjome su drauge parūkyti kaljano. Prieš tai buvome Basilico picerijoje ir nesugebėjusios įveikti savo picų, paprašėme jas įdėti į dėžutes (už kurias sumokėjome po 2lt(?!), bet čia ne apie tai) Taigi, nusileidome į "rūsį", (beje, restorane kvapas labai nemalonus) ir atbėga administratorė "su savo maistu negalima"! Aš nusijuokiau ir sakau 'tai mes ir nevalgysime', o ji 'tai ką, picos gulės ir šals, ane?' Aš buvau šoke. Man gyvenime nebūtų šovę į galvą atsinešti savo picą į Čingishana ir ten rūkant kaljaną ją valgyti... Ir juokinga ir graudu :) Labai nemaloni buvo ta moteris, vėliau po to kaljano man buvo labai labai negera, nežinau ar čia sutapimas, ar nuo jos blogos energetikos :)

 • Dita 1.0
  0
  Interjeras nejaukus ir neskoningas - rusiško avangardo, rytietiškos ir azijietiškos kultūros plakinys. Atnešti meniu aplankai - makulatūros komplektas. Patiekalai labai įvairūs ir nors orientuojamasi į Centrinės Azijos šalių virtuvę, realybėje -toks pat kratinys, kaip ir popierinis meniu. Iš 6-ių skirtingų karštų patiekalų valgomi buvo tik 2 - mantai ant iešmelių kepti veršienos kepenėlių suktinukai (šiam patiekalui galėčiau skirti aukštą balą, jeigu ne marinuotų svogūnų "garnyras"). Vyrų užsakyti įvairios mėsos šašlykai buvo nesukramtomi. Serviravimas - valgyklos lygio: visai nekreipiamas dėmesys į serviravimo estetiką. Itin skurdus vynų pasirinkimas. Sausų vynų beveik nėra - 2 rūšys ir tos, anot, aptarnaujančios darbuotojos - "baigiasi". Tas pats ir su alumi: šviesų alų "atvežė" tik įpusėjus mūsų vakarėliui. Lankėmės per Valentino dieną, tad toks neūkiškumas, manau, nedovanotinas. Restorano "kultūrinė programa" verta atskiro pasakojimo. "Čingischaniška" muzika ten net nekvepia. Superperoksidinė" dainininkė" su kompanjonu duetu traukė sovietmetyje populiarias rusiškas dainas. Iš publikos reakcijos buvo aišku, kas pamėgo šį restoraną. Aptarnavimu negaliu skųstis, mus aptarnavo žvitri ir maloni mergaičiukė. Labai gaila, kad tokioje Vilniaus vietoje, tokias dideles erdves turintys restorano sąvininkai nesugeba sukurti pavadinimui adekvačios aplinkos. "Čingischanas" galėtų būti Azijos maisto ir kultūros traukos vieta, kurioje groja atitinkama muzika, šokami pilvo šokiai, patiekiamas ypatingas maistas, vyrauja "tūkstančio ir vienos nakties" dvasia.

 • justyna
  -1
  oi as ten daznas svecas, nes ten tikrai yra lb skanu ir aptarnavimas superinis, padavejos malonios,visada patare, maloniai bendrauja,interjeras naminis,jauciuosi ten kaip namie. Tikrai siuliciau ten apsilankyti :))))))))))))))))))))

 • Ingrida 1.0
  +1
  NIEKAM NEREKOMENDUOCIAU Num net nzn nuo ko pradet :). Aptarnavimas - tragiskas, maistas - 3 balai is 10, aplinka (purvinos, pradegintos staltieses, kicine apdaila, pelesio stiprus kvapas) - lygiai 1 balas.

 • O.K.
  +1
  Rašant atsiliepimą norėčiau pagirti virtuvę, nes yra neblogas, bet aptarnavimu esu nelabai patenkinta. Manau, kad nereikia laikyti padavėjos voetoje tą žmogų, kuriam šitas darbas yra visiškai nemalonus. Paskutinįjį kartą užėjus į restoraną man su drauge buvo pasakyta 'atsiprašau, bet Jūsų aptarnauti negalime". Nors ir atsiprašyta kaip ir buvo, bet nebuvo paaiškinta nei kodėl nei kas, ypač kai salėje sedėjo žmonių. Taip pat tuo metu padavėja linksmai kikeno su savo 'drauge" ar pažįstama. Todėl tikrai pasidarė labai pikta, kad mes buvome neaptarnautos nepaaiškinus jokios priežasties, ypač kai tai buvo tikrai ne vakare kai perpildyta žmonių. Susidūrus su dabartine padavėja, galėčiau pasakyti, kad jinai nėra labai maloni moteris ir manau, kad aptarnaujantį personalą reikia rinkti kitokį, nes tikrai dabar niekam nepasiūlyčiau lankytis šitame restorane. Taip pat buvo vienas atvejis, kai gavus meniu buvo paklausta ką gali pasiūlyti iš vištienos buvo atsakyta tiesiog nežinau ir jokio patarimo negauta. Prieš tai buvusi padavėja tikrai buvo labai maloni: džiugiai primdavo ir patardavo. Todėl mažiausiai du klientus restoranas "čingischanas" tikrai prarado.

 • silvija
  0
  super as buvau tenai aptarnavimas geras merginos lb malonus ir mandagios,patiekalai superiniai tai tikrai verta laukti tiek laiko kiek reikia. visiems patariu tenai apsilankiti!

 • rita
  -1
  negaliu nepasidalinti įspūdžiais iš nevykusio vakaro šiame restorane...dar niekur neteko susidurti su tokiu padavėjų tyčiojimosi iš svečių, kaip šiame...sunkiai verčiasi liežuvis, pavadinti tai restoranu...man restoranas, tai ne tik puiki aplinka, skanus maistas, bet visų pirma ir darbuotojų atsinešimas i svečius..taigi..užsakėme sauso putojančio vyno iš meniu (iš 3-jų siūlomų)gavome pigaus pusiau sauso visai ne iš meniu...atėjus padavėjai paklausėme, kaip suprasti? o ji ramiu tonu atsakė, kad ji mus perspėjo, jog vynas bus visai kitoks..(kurio kaina 9 Lt maximoje)toliau.. mėsos asorti, kurioje turi būti basturma, vytinta dešrytė ir t.t.tačiau vietoj šitų produktų lėkštėje prikrauta pigaus vištienos vyniotinio..kaip suprasti? o ji vėl ramiu veidu atsakė, kad mus perspėjo, jog nei basturmos nei kitų brangesnių produktų siame rinkinyje nebus... čia ne kas kita, o tikrų tikriausias pasityčiojimas iš žmonių...ir dar, paprašius pageidavimų knygos, ji atrėžė, jog nėra...po viso to, susimokėję už ,,gardžius patiekalus,, ,,restoraną,, palikome... taigi, nuotaika buvo sugadinta...tačiau vakaras tuo nesibaigė...yra Vilniuje daug puikių retoranų, su puikiu aptarnavimu, be patyčių...

 • Imone
  -1
  Tikejomes tikro uzbekisko plovo, o gavome ryziu kose su neaiskia mesa. Gal reiktu pasimokyt gaminti? Likome labai nusivile.

 • Airida
  0
  Kaip tik siandien buvau pavakarieniauti ,,Cingischane" ir taip nusvyliau. Patiekalo nepalieciau. Jau tiek to tas aptarnavimas, kurio sunkiai sulaukiau. Uzsisakiau kepto karpio, kaip garnyrui dave ryziu saltu, tikriausiai uzsibuvusiu ir rauginto agurto su pomidoru ir LABAI daug svogunu. Karpis nedakeptas ir visas aliejuje paskendes, tikriausiai dar nespejus ikaisti keptuvej jau buvo ideta. Isejau nepavalgiusi. Saskaita kai atnese, net pinigu neatejo paimti. Tikriausiai buvo geda!!!! Interjeras grazus, o ir gyvo garso muzika grazi, bet tik jau ne MAISTAS. Daugiau ten tikrai neisiu

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną