Charlie pizza

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Picerijos
3.5
Mus rasite
Ūdrijos g. 1, ALYTUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 10:00 - 23:00 - - -
Antradienis 10:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 10:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 10:00 - 23:00 - - -
Penktadienis 10:00 - 00:00 - - -
Šeštadienis 10:00 - 00:00 - - -
Sekmadienis 10:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Charlie pizza

 • Vanda Vilkine 3.7
  0
  Norėčiau taip pat pasidžiaugti. Alytaus Charlyje viskas isties grsžu, merginoms padavėjoms jokių priekaištų. Virtuve dirba prastai. Picos laukeme 1val 10min nors lankytojų tikrai nebuvo daug ir picą užsisakė tik keletas. Skonis picos tikrai geras nėra ko kibti. Vieną picą valgė vaikas restorane kitą užsisakėme išsinešimui. Už šeimyninę picą išsinešimui, kuri žadejo būti 50cm skersmens, bet buvo ne daugiau 42cm teko sumoketi 14 euru ir jokios coca-colos , kaip žadama jūsų puslapyje negavome. Gal Alytuje galioja kitos kainos ir kita tvarka? Taigi manau daugiau nebeisime i šį restoraną ir nerekomenduosime draugams. Vanda

 • Rūta P. 4.7
  0
  Šiaip iš esmės su kavine viskas gerai,smagūs protmūšiai vyksta,bet maistą truputį pakritikuosiu. Yra tekę gauti apdegusią picą,o kainos nėra jau tokios mažos viso meniu.

 • Jovita 1.0
  0
  O as vakar vakare nusivyliau ,,Charlie" picerija, Alytuje:(. Su aptarnavimu - viskas puiku. Bet del maisto..kepta duona - superine. Bulvytes ir pica vaikams - viskas gerai. Nu bet vistienos apkepele, kuria uzsisakiau sau.. buvau alkana, todel suvalgiau as ta apkepele. Skonis buvo prastas, lyg butu kepta pries kokias 4 dienas ar atsildyta is saldiklio, bet maistui nesu labai isranki. Bulves - ne bulviu skonio, vistiena taip pat labai itartina. Dar sededama prie stalo juokiausi: jei apsinuodysiu, zinosiu nuo ko. Ir akurat. Apsinuodijau. Siandien visa ryta vemiu.

 • Lol
  0
  Labai blogas aptarnavimas -.- reikia laukti 3 valandas kol ateis kažkas aptarnauti. Tvatkykit savo darbuotojus *** -.-

 • Mazeikiu Charlie lankytojai
  0
  Mažeikių Charlie sekmadienį norėdami pavalgyti skirkite valanda laiko užsakymo laukimui. Skubantiems nerekomenduoju.

 • jonas
  0
  Atsisedom, pasake, kad picu neuzsisakynetumem nes ilgai laukti reikes, imkit kazka kita, iskart atnesiu. Laukiam jau 48minutes ir blyneliu su obuoliais dar nera!!!! Indai nenuesti jau stovi 20 po pirmo blynelio su spinatais...

 • Vitalija
  0
  Tikrai nerekomenduoju. Visiškai apgailėtina. Neskanu irlaukti prireikė picos daugiau nei valandą. Rekordas!

 • Inesa
  0
  Visada mėgau šią piceriją, tačiau šiandien labai nusivyliau. Nuvažiavom su drauge užsisakyti maisto, (buvo jau 10.00 kaip ir turi atsidaryti). Pralaukėm 20 min, nes personalas gėrė susėdę šampaną ir matėsi, kad buvo pagirioti. Vėliau užsisakėme telefonu, buvo pasakyta, jog valandos laikotarpyje atveš, nesulaukėm. Paskambinau vėl. Pranešė, kad pusvalandžio laikotarpy tikrai bus. Na, nesulaukėm.

 • taip..
  -1
  Niekam nesiūlau...manau jie bankrutuoja

 • Rimas
  -1
  Teko užsukt ir tai buvo paskutinis kartas.Aptarnavimas pasibaisėtinas.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną