Central

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
3.3
Mus rasite
Šv. Jokūbo g. 22, DRUSKININKAI
Darbo laikas
Pirmadienis 08:00 - 21:00
Antradienis 08:00 - 21:00
Trečiadienis 08:00 - 21:00
Ketvirtadienis 08:00 - 21:00
Penktadienis 08:00 - 23:00
Šeštadienis 08:00 - 23:00
Sekmadienis 08:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Central

 • Birutė Vėželytė-Kontrimė 1.0
  0
  Labai blogai! Visa laimė, kad praleidome tik vieną naktį šiame klaikiame viešbutyje Drsukininkuose, nors tiksliau reiktų pasakyti, kad klaikus tik jų restoranas. Vakarienės laukėme 1,5h... padavėjas 5 kartus tikslinosi mūsų kambario numrį, niekaip negalejo rasti bare prosecco, o viską pribaigė patiekta žuvis su juodais plaukais.... nesulaukėme net normalaus atsiprašymo ir 23h teko ieškoti kitos vietos pavalgyt... iš administracijos kita dieną tesulaukėme "supraskit ir mus vaikinukas liko vienas aptarnauti visus", kada gi bus įsikalta į galvą, kad klientas nieko neturi suprasti, jis moka pinigus ir jam neįdomu jokie vidiniai konflikai, ir dar ne gana to pradėjo guostis administratorius, kad vadovybė štai Vilniaus ir Kauno problemas sprendžia greitai, o mes mat nesvarbus, tad netgi paskatino parašyti blogą atsiliepimą, nes ir jie neva tikisi, kad situacija bus geresne, visgi nepamirškim, kad personalo trūkumas neleidžia patiekti patiekalų su juodais garbanotais plaukais.

 • Alair 3.0
  0
  Kur pastatyti automobilį ieškoti ilgai nereikėjo, parkingas viešbučio vidiniame kiemelelyje. Labai malonus registratūros darbuotojas, išsamiai atsako į visus klausimus. Kambaryje tvarkinga, gaivu. Yra televizorius, mini baras, arbatinis, kava, seifas, rašomasis stalas, naktiniai staliukai, kėdė, krėslas, mažytis staliukas, spinta, patogi, didelė lova. Skani, soti vakarienė. Maloni padavėja. Vonios kambarys tvarkingas, daug rankšluoščių, plaukų džiovintuvas, chalatai, šampūnas, dušo žėlė, muilas, tualetinis popierius... Kambarinės šlepetės (mokamos, 1.50eur). Wifi veikia puikiai. Žodžiu, viskas liux išskyrus sukūrinę vonią, sauną, garinę pirtį. Daug žmonių, mažai vietos susidėti daiktams, ko pasekoje buvo sumaišyti chalatai, sunku buvo rasti savo daiktus kruvoje kitų. Į garinę pirtį telpa du žmonės, didelė smarvė. Į sukūrinę vonią telpa 6-7žmonės, ir tai vis priliečiu pašalinio žmogaus kojas, jei sugalvoju ištiesti savąsias. Nemalonu.

 • Jolanta 5.0
  0
  Labai noriu padėkoti personalui, kurie mus aptarnavo vestuvių jubiliejaus vakarą. Aptarnaujančios merginos labai mielos. Aplinka stilinga ir švari, maistas skanus ir labai gražiai pateiktas. Rekomenduoju. Šventės Jums nesugadins.

 • Arturas
  -1
  Sveiki, niekados nepirkit kelialapio su vakarienemis, nes restoranas ne 4 zv o bufetas rusi laiku. Ten ne sdfes dirba o kaimo bobos kurios tik mokyklos valgyklai gtiktu gamint. Kai su iskaiciuotomis vakarienemos perkate kelialapi, tai iskart atvykus, siulo rinktis vakaro patiekala is dvieju galimu patiekalu, kurie verti kaimo valgyklos. Stalo vandens vakarienes metu nepateikia, deserto net nesvajokit nebent uz papildomus eurus, aptarnavimas kaip bare. Atejus vakarienes, pamateme kad staltiese purvina, pilna trupiniu,kazkieno ryžių likučių. O apie nemokama SPA iki 11 Val. geriau neklbesiu, pas uosvi sodu bendrijoje pirtis rusyje bent keleta kartu jaukesne ir svaresne. P.S. Ciane blefas o tikri faktai. Iki malonaus.

 • Edita 5.0
  +1
  Butinai noriu palikti atsiliepima. Aptarnavimas superinis, personalas geranoriskas ir geros nuotaikos, visi, nuo registraturos, iki kambariniu. Viesbutis tvarkingas ir jaukus. Maistas geras. Butinai sugrysime:) Aciu uz gera nuotaika:)

 • Nerijus 3.0
  0
  Pliusai: Restorane maistas pusėtinas, kainos nedidelės, masažai neblogi, viešbučio kambariai pusė velnio. Minusai: "SPA" pirtys ir vonia-baseinas. Į tą "SPA" maximum telpa 10 žmonių (tame tarpe į garinę pirtį 2 žmonės). :) Plastmasinės gėlės tikrai tinka tik 2 žvaigždučių viešbučiui. Reziumė: antrą kartą tikrai nevažiuosime- yra geresnių variantų visais aspektais.

 • Grazina Gražina
  0
  Jūs man paaiškinkite,kaip savo pašte man atsikratyti jūsų sumautos reklamos??? Kiekvieną dieną aš turiu matyti nevykelišką Druskininkų hotelio reklamą!!! Man jūs - dzinnnn.Giliai dzinnn. Padarykite reklamos apačioje mygtuką "atsisakyti reklamos" - ir neliks klausimų. Dabar gi prilipot kaip vantos lapas ant sėdimos vietos::)).Gal nebeužsidirbat nieko, kad grūste grūdate ir siūlote save,kaip kažkuo naudingą daiktą?

 • As 4.0
  0
  Teko pernai vasarą lankytis šiame viešbutyje visą savaitgalį. Esu be galo patenkinta ir tenai dar grįšiu ne kartą. Neturiu prie ko prikibti,viskas super.

 • Gediminas
  +1
  Su žmona gavome dovanų kuponą apsilankyti šiame viešbutyje. Pasiskambinti, ne tiesiogiai supratome,kad jei jau mes su dovanų kuponą mums apsilankyti galima tik nuo sekmadienio iki geriausių atveju savaitės vidurio...na okei:) apsilankėme sekmadienį... Vonios kambarys mums apsilankius jau buvo dezinfekuoti,tik kažkodėl tiek kriauklės tiek pačioje vonioje metėsi vienas kitas ilgas tamsus plaukas... Na okei:) vakarienė su žmona šiek tiek pasipuošęs,pagalvojome,pavakarieniauti ir keliausim į miestą. Mums pasirodžius viešbučio restorane padavėjos ėmė pranešti,spėju galvojo va kaimas atėjo pasipuošė pavalgyti...:) nū okei, pavalgęs nei skaniai nei neskaniai seip... Tik pavaldūs paprašėme bent vandens atnešti užgerti jei jau nieko nesiūlo...nes jautienos kepsnys tikrai sunkiai skrandyje varžėsi. Pusryčiai, atėjome - švediškas stalas, tik kažką suvalgau ar išgerti kavos puodelį padavėjai iškart paima,maždaug jau gana ryte čiuožti iš čia...na okei:) pabaigai - džiaugiuosi ir pirtys reikia pamatyti... Issiregistruojant pateikėme lapą apie kambaryje esančio baro turinį iš kurio paememe butelį vandens. Na okei, prie mūsų buvo paskambinta ir patikrinta ar mes nemeluojame, paaiškėjo kad trūksta riešutų... Kad jų nėra bare mes pastebėjome dar išvakarėse nes norėjome jais pasmaguriauti... Mes atsakome kad jų ir nebuvo, paskui jį sutikimo ir suprato kad jų ten net nebuvo...na,okei Reziume: viešbutis turėtų būti pažymėtas maximum 2 žvaigždutės...

 • Danguole
  +1
  Prabuvome siame viesbutyje savaite laiko ir likome begalo patenkinti viskuom.Ypatingai norisi padekoti padavejai Ingai uz puiku aptarnavima.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną