Carskoje Selo

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Rusų
Įstaigos tipas: Restoranai
2.8
Mus rasite
Savanorių pr. 1, VILNIUS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:00 - 23:00 - - -
Antradienis 11:00 - 23:00 - - -
Trečiadienis 11:00 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 11:00 - 00:00 - - -
Penktadienis 11:00 - 02:00 - - -
Šeštadienis 12:00 - 02:00 - - -
Sekmadienis 12:00 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Carskoje Selo

 • Darja Čivinskienė 5.0
  +1
  Liepos mėnesį šventėm jubiliejų jūsų restorane! Lankomės nepirmą kartą, tad visad malonu sugrįžt! Patinka mum jūsų aplinka, muzika :) O ypač patiko šį kartą! Tad nusprendžiau parašyt atsiliepimą! Norim pasakyt didelį Ačiū mus aptarnavusiai padavėjai Zarinai!! Esu sužavėta jos darbu, matosi jog šiai merginai patinka jos darbas, nes visad su šypsena, mandagi, rūpestinga, greitai aptarnavo, pagrindinis patiekalas buvo pateiktas laiku ir jis buvo ne šiltas o karštas, tai labai pagirtina. Mūsų visiems svečiams viskas labai patiko, nieko netrūko, maistas labai skanus! Mmm ooo jau kijavo kotletai..labai skanūs!!! Tad jubiliejus jūsų restorane mus labai pradžiugino! Didelis Ačiū už sukurtą aplinką ir profisonaliu aptarnavimu!! :) Rekomenduoju!!! Iki pasimatymo!!!!

 • Larina Mysko 1.0
  +1
  Очень невкусно. Умудрились даже дораду превратить в подошву. А уж соус из прогорклого масла.... Просто безобразие. Но деньги взли с удовольствием, несмотря на замечание, что было очень невкусно. Не пойду больше сама и никому из друзей не стану советовать.

 • Nile Nilia 5.0
  +1
  Ne pirma karta pas jus apsilankom mes .Likom sužaveti maistu kuris yra labai gardus,aplinka , interjeras gražus ir nuostabiom dainom , gyva muzika kad ir tik norisi šokti.Labai malonios padavejos visos , mes tikrai sugryžim pas jus ne karta , vakarai nuostabus mums labai patiko.Ir vynai piukus !!!

 • Rima
  -1
  Sveiki,tikejausi sutikti puikiai praleisti naujametine naktį,likau labai nusivylusi maistu(apdziuvusiom salotom,šaltu pirmu karštu patiekalu)šiltu šampanu ir vandens kaina!Taigi kava be lekštutės be cukraus ir torto keturiems vienoje lekšteje...sumokejus tokius pinigus tikrai nesitikejau nusivilti sostines kavine

 • Doviiiii
  0
  Visada maniau jog tai prestižinis restoranas. Paskambinusi penktadienį užrezervuoti staliuką kitai dienai (žinau jog gan per vėlai) bet administratorė sutiko priimti iki 13 žmonių kadangi turėjo vykti klasiokų susitikimas. Lyg ir atsirado vietos mums! Nudžiugusi pranešiau visiema klasiokams buvusiems jog susitinkame tame restorane. Atėjusi pati pirma man administratorė pareiškė jog vietų nėra ir neranda mano vardo jog užrezervuota!!! Tragiškiau būti negali!!!! Vadinasi pavedžiau visą klasę! Man pareiškė jog turi būt avansas ir jog ryte man reikėjo paskambinti. Nieks man šito net nepasakė !!!!! Gyvenime ten nesilankysiu!!! Lygis nulinis!!! Nuėję į piceriją jaučiausi super nes ten net kitas aptarnavimo lygis! O tai administratorei kuri kalbėjo su manimi plaukus išraučiau!!! Nerekomenduoju šio restorano!!!!!

 • Oksana
  -2
  Tragiskas kobakas .Aplinka kaip ir nieko programa baisi muzikantai dainoja mazai ir reiketu pakeist repertuara grazi vieta ir tiek . Sugadintas vakaras ir laikas buvau ne viana karta bet tikrai paskutini karta . Svientiem is anksto kaledini firmos vakareli deja visi liko nepatenkinti . Nezinau kur ziuri valdzia sumako zmones nemazus pinigus tik klausimas uz ka. O noro tikrai ne bus grist

 • Nesvarbu
  0
  Visai ne patiko programa tragiska sugadintas vakaras ir laikas. Muzikantam reiketu pajeskot kito repertuaro ir atsizvelgt i publika .

 • Ovidija
  0
  Sveiki, Vakar buvome Carskoje selo PLC "Helios City". Galiu tik pasakyti, kad buvome ten pirmąjį ir paskutinį kartą. Kiek esu girdėjusi, panoramoje, tai man visai patiko, o čia nuo pat pirmos minutės įžengus pastebėjau, kad viskas kitaip. buvome apie 16.30 val, žmonių buvo vos keletas, įėjus į vidų niekas neatkreipė dėmesio ir gal 10 min laukėme, kol atneš meniu. bet tai nieko keisto, nes dirbo viena mergaitė už baro, o padavėju nebuvo nei vienos salėje. tačiau kai jos atėjo į salę, situacija nepasikeitė: susėdusios kitoje pusėje įėjimo salės tolimiausiame kampe prie stalo, jos tiesiog smagiai šnekučiavosi. Girdėjo ir aidesiai iš virtuvės šalia esančios, o kai užsakymas būdavo paruoštas, tai išgirsdavau garsų šūktelėjimą: gali jau nešt! Atskriedavo ir ne toks tylus atsakymas iš padavėjos: kitą kartą dar garsiau surėk! užsisakėme picos ir mano draugas alaus. alus buvo išsigazavęs ir beskonis, nežinia kiek amžių toje bačkoje pragulėjęs, picos laukėme gal pusvalandį ir atnešė vos vos šiltą. Kai norėjome apmokėti nepaklausė ar kortele ar grynais, nebuvo nei menko šypsnio veide aptarnaujant, net nesinorėjo palikti arbatpinigių. Šalia mūsų staliuko sėdėjo 2 vyrukai, užsisakę sriubą, tai padavėja ją benešdama išpylė vos ne ant žmogaus šalia. su[prantama, bet kam gali pasitaikyt.. bet tokiu atveju, atsiprašoma ir pasiūloma persėsti prie kito staliuko, kol bus sutvarkyta... čia atsiprašė, bet viskas taip ir liko, atėjo tik valytoja su visais kibirais ir panosėje pradėjo su šluota išvalyti visą tą palikimą, mums ir patiems sėdėti buvo neypatingai malonu, kai tau valgant prieš nosį šveičiamos grindys su chemija... nesu labai priekabi, tačiau pirmą kartą gyvenimą buvau tokioje vietoje, į kurią daugiau nenorėčiau sugrįžti, tiek dėl aptarnavimo, aplinkos, ir maisto kokybės...

 • Eleonora
  0
  Pirmą kartą apsilankius savanorių pr. 1 padavėja nepriėjo apie 10min, antrą kartą atnešė ne tą patiekalą, trečią kartą vėl priėjo po 10min. NEMALONU net eiti, kaip žinai, KAD NIEKAS NEPRIEIS!!! NEREKOMENDUOJU.

 • t
  0
  sedejom su moterim,apmokejom ju saskaita,bet mum isejus padaveja pateike ju saskaita vel,padaveja prisimenu,toks ligis restorano.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną