Cancan Pizza

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Picerijos
Patiekalų tipas Pica
2.0
Mus rasite
Karaliaus Mindaugo pr. 49, KAUNAS
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 09:00 - 23:00
Antradienis 09:00 - 23:00
Trečiadienis 09:00 - 23:00
Ketvirtadienis 09:00 - 23:00
Penktadienis 09:00 - 23:00
Šeštadienis 09:00 - 23:00
Sekmadienis 09:00 - 23:00

Atsiliepimai apie Cancan Pizza

 • Irutė K 5.0
  0
  visada čia skanu , o kai negaliu atvykti tai užsakau ir gret pristato

 • Deimante Gr 1.0
  0
  Labai letas aptarnavimas, nemandagios padavejos, liudna.

 • Anonimas 1.0
  0
  Viskas graudu.

 • Gabiaja
  0
  Šioje picerijoje padavėjos aptarnavimas yra nemalonus, beto peiliai neaštrus, pjautydama pica prisitryniau puslių... Nerekomenduoju!

 • Anastasija
  0
  Apsilankem Kauno Akropolyje cancan picerijoje, nepatarčiau eiti jei norite greitai užkasti silto maisto ir mėgstate padoru aptarnavima. Užsakėte 2 mėsinius, kuriuos laukeme 1.5 val, taciau jie buvo šalti ... i musu pastabas padavėja tik mojavo ranka....

 • Gabrielė 1.0
  0
  Vakarieniavome Cancan picerijoje, užsisakėme mėsainį su vištiena, ne gana to, kad laukėme mėsainio valandą laiko, jis buvo perkeptas, vištiena sausa ir neskani, atrodė lyg valgyčiau skrebutį, o kur buvo tas mangų padažas tai išvis nesupratau. Tragiškesnio mėsainio su vištiena nebuvau valgiusi.

 • Justė
  -1
  Lėtas aptarnavimas.Redas Navickas pamiršo užsakymą.

 • nijole
  0
  Sestadieini lankemes su vaikais megos cancan. Maistas prastas ypac didzkukuliai,nuo kuriu vaikams suskaudo pilveli. Teko gerti vaistukus.

 • Vilte 1.0
  0
  Patinka lankytis Megoje, tad dažnai atvykstame su šeima. Mūsų šeimoje mažamečiai net du. ir nusivylimas, apsilankę jau net antrą kartą mes ten neišvydome, padavėjos Giedrės, kuri miela linksma ir svarbiausia mokanti bendrauti tik su mumis suaugusiais, bet ir su mūsų mažyliais Ir nuliūdimas, atėjo padavėja, pametė meniu, priėmė užsakymą ir net nepasidomėjusi gal ko nors norėtų mūsų mažieji,nuėjo. Aš net nepasitenkinimą su vyru garsokai aptariau, ir nuo kito stalelio gavau pritarimą, kad nemyli savo darbo padavėja, ji tik dirba už atlyginimą.Gera buvo užeiti kai čia buvo besišypsantis, mielas žmogus Giedrė. Kažkodėl nėra šypsenos, malonaus žodžio. Norėtume sužinoti kur dingo Giedrė, paklausus pasakė, kad nedirba.

 • Justė 1.0
  0
  Lankėmės Kauno Akropolio CanCan picerijoje, turėjom laukti daugiau nei 30minučių kad prie mūsų stalęlio prieitu padavėja kuri pro mūsu stalęlį praėjo gal 15 kartų ir absoliučiai mus ignoravo. Aptarnavimas tragiškas kokių reta.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną