Cancan Pizza

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Europos
Įstaigos tipas: Picerijos
4.0
Mus rasite
Rungos g. 4, ELEKTRĖNAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 22:00
Antradienis 10:00 - 22:00
Trečiadienis 10:00 - 22:00
Ketvirtadienis 10:00 - 22:00
Penktadienis 10:00 - 23:00
Šeštadienis 10:00 - 23:00
Sekmadienis 10:00 - 22:00

Atsiliepimai apie Cancan Pizza

 • Jolanta
  0
  Aptarnavimas siaubingas. 25 minutes sedziu ir prie manes niekas nesiteike prieiti. Laisvas stalelis buvo nesutvarkytas po paskutiniu lankytoju, kai pasikvieciau padaveja(vyra su suristais plaukais), jis padejo meniu ant tokio stalo or nuejo.. as paprasiau ji nurinkti ir nuvalyti. Tada jis akivaizdziai supykes, mete meniu ant kito stalo ir viska tik pastume i kita stalo puse. Zmoniu daug, ir aplink sedintys garsiai reiskia pasipiktinima, nes juos taip pat aptarnauja baisiai.

 • Команда 5.0
  +2
  Перед отъездом, хотим поблагодаритЬ персоналy''Cancan''Электренай. Большое спасибо за все! Благодарим Вас, Эдита,за быстрое, вежливое обслуживаниe, за улыбкy каждый раз..было здорово! Спасибо поварaм-едa таяла во рту.С наилучшими пожеланиями,команда пловцов из Санкт-Петербурга. 2016.07.02-03.

 • Marija 5.0
  +4
  Noriu padėkoti, Elektrėnų CAN CAN PIZZA personalui-virtuvei, picų kepėjai ir aptarnavusiai padavėjai, Editai, už pirmadienio - 05.23 vakaro aptarnavimą. Buvo visam mūsų septynetui skanu ir labai jauku kai aptarnavo etiketą išmananti, mandagi, bet kukli ir dėmesinga padavėja. Ačiū.

 • Jonas jonaitis
  -3
  Nieko gero negaliu papadakoti apie Elektrenu can cana padavejos issiblasiusios ka uzsisakai puse to neatnesa neuzsiraso o poto sako kad neuzsakinejot. Nekarta teko atsisesti prie nenuvalyto stalo ar trupiniuotu kedziu(suolu) padavejos nepasisveikina priejusios,sustojusios prie baro pasakysiu taip pletkina o ne ateina pasiteirauti ar nieko netruksta ir iseinant sauki mojuoji kol galiausia prisikvieti kad atnestu saskaita. Editos pamainoj tokios padavejos baisu.... vadovams reiktu susirupinyi ir keisti kolektyva....

 • Klaudija
  -1
  Baisu....sedejau prie pirmo staliuko arciau duru prie baro tai net pakraupau kiek teko istaigose maitinimo lankytis tai niekad nemaciau kad butu leidziama ateiti su sunimis o va elektrenu can cane kogero leidziama..jau nekalbant kad vadove pati buvo prie tu zmoniu ir linksmai juokesi...is virtuves girdejosi rekimai uzgauliojimai ant padavejos tikrai sudare nekazkokia atmosfera kai vadovai daro ka nori ir nesugeba nieko kontroliuoti plius atnese kepsni gan blogo skonio

 • Rūta
  -1
  Užėjome su drauge į šią piceriją.Visų pirma, atsisėdome prie nevalyto staliuko, draugė paprašė padavėjos EVELINOS nuvalyti staliuką. Paprašėme po vyno taurę - ji - balto, sauso, aš- raudono, pusiau saldaus. Atnešė abu baltus. Aš pasakiau, kad tokio nemėgstu. Padavėja paprašė išgerti, aš nesutikau. Negana to, nusinešusi mano taurę vyno, prieina ir paprašo persėsti prie kito staliuko, kadangi turėjo jis būt rezervuotas, bet jokio užrašo nebuvo, kai mes atėjome. Tuo labiau salė buvo pustuštė. Neiškentusi draugė pamojo ranka Evelinai ir paklausėme kiek dar lauksim raudono vyno taurės? O padavėja pareiškė, kad taurių nėra. Aš jau įpykusi pasakiau - ,,gal neplautos? Tai aš išsiplausiu. O , jei ką, tai galiu nusipirkti Maximoj". Po kiek laiko, atnešė ŠILTĄ vyną. - ,,Kur jūs jį laikėt? Aš šilto neprašiau". Nutilo...Tada mums atnešė karšto šokolado, kurio net neužsakinėjom. Jau tai mane LABAI supykdė. Pasakiau, kad padavėja EVELINA man įtartina ir aš iškviesiu policiją su alkotesteriu.Bet jos reakcija buvo labai šalta...,,Kvieskit". Paprašiau parodyti užsakymo lapelį, nes prašėm ledų deserto, o atnešė karštą šokoladą ir primygtinai prašė jį suvalgyti. Mes atsisakėme. Man už nugaros sėdėjo merginos, kurioms Evelina nešdama šampano taures, sudaužė ir išlaistė ant jų picos. Vėl nesusipratimas!Prie sekančio staliuko sėdėjo mūsų bendradarbės, kurios taip pat nepatenkintos liko EVELINOS aptarnavimu, nes blogai apskaičiavo ir vėl gi, su užsakymu buvo keblumų. Tai štai koks pas mus aptarnavimas! Kur vadovai žiūri, nežinia. Taip didmiestyje jei būtų, tai manau, ilgai netruktų...Apmaudu, kad tiek nesusipratimų ...

 • Liucija 5.0
  +3
  Puikus vadovai, saunios padavėjos, gal viena pavepus ir yra, bet aptarnavimas pagerėjęs,maistas skanus. Kuponų gauname visada.

 • Ilona
  +1
  Elektrenu CAN CANAS tikras beprotnamis,vaidovai kaip gistapas,nesiskaito su padavejom,jokios pagarbos ir nulis supratimo,nesiulau ten dirbti ir aplamai ten lankytis,tikra charachkina kontora.Ka mato zmones saleje tik ledkalnio virsune o kas darosi viduj tai baisu.kad cepelinus ,zemaiciu blinus daro vietoj tai tikras melas,viskas yra uzsaldita,ir visas maistas kuris ten gaminamas nera toks kaip aprasoma viskas yra ne kokybiska,jus visus apgaudineja.Padavejos privalo mieluoti kad viskas svezia ir t.t.man gaila kai kuriu padaveju kurios dirba ten,padavejos keiciasi pastoviai,nes ten dirbt tikras pragaras,jolab uz centus,o vadovai ticiojasi is padaveju,varineja i sale kad tos eitu ir pastoviai ikiriai siulitu zmonems papildomai kazka nusipirkti.Kuponai yra bet ju neduoda specialiai nes neva apivarta per maza.baisu!!!!

 • Edgaras
  +1
  Nu va atejiau po 2men. laiko tarpo ir vel ta pati pasaka indai purvini irangiu negauni nes ale pamirsta kava tik pavadinimas kad, kava nzn ar jum lempta dirpti arba pakeisti visus darbuotojus!!!!

 • Milda 1.0
  0
  Sveiki pirma maistas puszalis lekstes purvinos padavejos neturiorales kaip kalbeti su klijoentais kaip is kaimo kokio nzn pirma ir manau paskutini karta cia lankausi Elektrenu Can Can reikru uzdaryti toki skyriu kuris nieko nemoka sulau cia nesilankyti. P.S. apie tai bus pranesta maisto ir veterinarijos tarnybai!

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną