Brodvėjaus Pica

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Italų
Įstaigos tipas: Picerijos
Patiekalų tipas Pica
3.8
Mus rasite
Pramonės g. 6, ŠIAULIAI
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikas
Pirmadienis 10:00 - 22:00
Antradienis 10:00 - 22:00
Trečiadienis 10:00 - 22:00
Ketvirtadienis 10:00 - 22:00
Penktadienis 10:00 - 22:00
Šeštadienis 10:00 - 22:00
Sekmadienis 11:00 - 20:00

Atsiliepimai apie Brodvėjaus Pica

 • Skerius Sk 1.0
  -1
  Kaip jiem neatima licenzijos maistui nes i maista jie panasaus kazi ar ka turi. jei norite kad sustotu skrandis, paleistu vidurius tai valgykite cia. tokio slamsto ka jie pateike siandien sunku rast.

 • Jūratė 4.0
  0
  Gerai viskas.

 • Klientas 1.0
  0
  Prastas aptarnavimas.

 • Rasa
  0
  Aptarnavimas nemandagus, maisto pristatymas baisus, gavome viską išbėgę, išterliotą, informacija internete neatitinka tikrovės. Tai pranešus vadovybei, palikau aš kalta, nes aš blogai supratau toną, informaciją. Ir pasiūlė kitur užsisakinėti maistą.

 • Lankytoja 5.0
  0
  Tik geriausi atsiliepimai.

 • Kliente
  0
  Pasišlykštėtiną , virėjos maistą i lėkštes deda rankomis!!! Paklausus padavėjos kodel ... Atsakė, kad vireja dirba su pirštinėmis, bet aš savo akimis mačiau, kad be!!!! Taip neturėtu būti, šlykštu!!!

 • Ignas 1.0
  0
  Atėjus nepasiulo kur prisesti,priejo numete meniu ir nepasiteiravo ar is karto ko nors noresiu,tiesiog nuejo.. Sugryzo po 10min..uzsisakem bet atnese sriuba salta ir visiskai ne astria nors ji turetu tokia buti,nei paprasto žodžio skanaus neismekeno.. Praejus 40min kaip stovi indai juos pagaliau nunešė..o blynai bulviniai begalo riebūs.. Zodziu apgailėtinas aptarnavimas,galbut cia man tik tokia papuole..kadangi pats esu toki darba dirbes tai man bent jau mandagumo nestigo...

 • Lankytojas 5.0
  0
  Tik puikus atsiliepimai. Skanus maistas, greitas, malonus aptarnavimas. Aciu uz puikiai praleista laika.

 • Lankytojas 5.0
  -1
  Puiku

 • Administratorė
  0
  Gerb. Mindaugai, atsiprašome už patirtus nepatogumus. Negaliu pasakyti kodel taip ilgai laukėte kol Jus aptarnaus , nes taip neturėtų būti. Pas mus patiekalų reikia šiek tiek palaukti priklausomai nuo patiekalo ir nuo to kiek tuo metu kavinėje yra žmonių-užsakymų. Jeigu pica buvo sudegusi Jūs galėjote jos atsisakyti ir paprašyti, kad būtų iškepta nauja, dėl padažų padavėja turėjo Jūsų pasidomėti. Mes laikomės nuomonės, kad klientas yra visada teisus. Ačiū už išsakytą nuomonę, mes butinai atsižvelgsmine į Jūsų kritiką .

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną