Bistro 18 Įtraukti prie mėgstamų

Virtuvė: Prancūzų, Europos
Įstaigos tipas: Restoranai
4.1
Mus rasite
Stiklių g. 18, VILNIUS
 • iki 23:00
Restoranas neteikia daugiau informacijos
Esate restorano savininkas? Spauskite čia
Darbo laikasVirtuvėVerslo pietūsPusryčiai
Pirmadienis 11:30 - 23:00 - - -
Antradienis 11:30 - 23:00 - - -
Trečiadienis 11:30 - 23:00 - - -
Ketvirtadienis 11:30 - 23:00 - - -
Penktadienis 11:30 - 23:00 - - -
Šeštadienis 11:30 - 23:00 - - -
Sekmadienis 11:30 - 23:00 - - -

Atsiliepimai apie Bistro 18

 • Regina Regina 5.0
  0
  Turime tradiciją susitikti trijų moterų ratelyje. Kadangi turiu panašų verslą, vertinau profesionalo akimis. Aptarnavimas puikus, geras vynų išmanymas, karštas patiekalas tobulas. Žodžiu, likome sužavėtos, aplinka, maistu, aptarnavimu ir šypsenomis. Ačiū

 • Viktorija 1.0
  0
  Kovo 1 d. buvome šokiruoti padavėjo chamiškumu. Mes pavalgėme, bet norėjome dar pabūti ir pakalbėti, juk tam ir susitikome. Tačiau padavėjas ateidavo kas 2 minutės ir klausinėdavo, ko mums dar atnešti. Tada užsakėme deserto. Suvalgėme tik pusę deserto, kaip vėl pradėjo įkyriai klausinėti. Paprašėme sąskaitos, kad galėtume ramiai pasėdėti. Atnešęs sąskaitą, padavėjas sako: "Atsiprašau, bet žmonės laukia vietos". Keistas jausmas, kai tave prašo išeiti. Mes šokiruoti atsistojome ir išėjome. Tačiau paskutinis smūgis buvo tai, kad išeinant, restorane pastebėjome dar 2 neužimtus stalus, o laukiančiųjų žmonių nebuvo. Liko labai keistas jausmas..

 • RGP
  +3
  Vasario 7 dieną netekome žado dėl barmenės (administratorės?) chamiškumo. 3 vietos turėjo tuoj pat atsilaisvinti, mūsų paprašė palaukti. Nusirengiau paltą ir padaviau vyrui palaikyti. Ir ta graži tamsiaplaukė ponia leido sau garsiai tėkšti: nelipkit ant galvos... Gal jaunoji ponia sprendžia pagal save? Apsisukome išeiti, ji vis atsiprašinėjo - na kodėl, juk nieko neatsitiko, neišeikite... Chamiškumas netoleruotinas net Bistro 18, miela juodaplauke. Kai dingsta pagarbos klientui jausmas, prasideda negeri dalykai. Pagalvokite apie tai.

 • Marius
  +2
  Interjeras puikus, maistas neblogas, šeimininkė - labai nemaloni :(

 • rolikas
  0
  labai prastas restoranas

 • Jhon walter
  +5
  Seimininke 10 metu nesugeba ismokti lietuviskai? O lietuviai sveciai (kaimo japo sindromas) kalba su ja angliskai) graudu. Maistas gan pakenciamas (kai kurie patiekalai, kai kurie apgailetini), aptarnavimas, kaip kada. Interjieras geras.

 • Vaida 4.0
  0
  Puikus restoranas, aptarnavimas ir maistas super ! Buvome su didele grupe maistas buvo patiektas kartu, siltas ir skanus! Truputi nekoks tuoletas .

 • Marius 1.0
  +2
  Buvome pirmą kartą pagal puikias rekomendacijas. Tačiau nusivylėm. Jautienos išpjovos kepsnys guminis, su peiliu pavyko įpjauti iš kelinto karto. Svogūnų sriuba buvo skysta - plaukiojo keli svogūnai. Creme Brulee buvo karšta visuose sluoksniuose, kas priminė karštą kiaušinienę - buvo nevalgoma.

 • Rimantas 5.0
  +1
  Puikus restoranas. Buvome su svečiais iš užsienio. Visiems viskas labai patiko - puikus maistas, puikus aptarnavimas, labai malonus ir dėmesingas padavėjas. Ačiū už puikiai praleistą vakarą

 • Vytautas 5.0
  +1
  Būta šiandien dviese. Užsakyta: risoto su lašiša; triušienos kepsnys (užsakinėta lašiša, bet ji baigėsi); namų baltas vynas; spaustų apelsinų sultys; mineralinis vanduoi; 2 kavos, 2 mnedaus ir obuolių pyragai. Aptarnavimas:absoliučiai teisingas, operatyvus. Statistika - vyną atnešė praėjus ~1 minutei po užsakymo priėmimo. Padavėjai paslaugūs.Labai pozityviai nuteikė savininkės pož-iūris. jau baigiame valgyti, sotu - perisvalgymas totalus. Apie 1/2 pyrago lieka. Palikti gaila, sjuvalgyt nebeišeina. Prieina savininkė, paklausia, kaip valgis, perklausia gal supakuoti. Savaime aišku, supakuoti! Likome l.patenkinti atidžiu požiūriu į klientą. Maistas: skanus ir labai sotus. Po risoto - tepajėgiau suvalgyti maksimum 0,5 torto. Kava: gera. Aplinka: puiki, rami. Išvada: kavinė laiko gerą, aukštą lygį. Faktas, kad verta grįžti dar kartą ir dar pažįstamiems parekomenduoti.

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną