Bella Sicilia

Įtraukti prie mėgstamų
Virtuvė: Italų
Įstaigos tipas: Picerijos
4.1

Italų virtuvė Lietuvoje itin populiari, picerijose ir itališkuose restoranuose lankytojų niekada netrūksta. Tačiau ne kiekvienoje iš jų apsilankiusieji gali paragauti tikrų itališkų patiekalų. Šis kriterijus iš kitų Kauno maitinimo įmonių išskiria 1994 metais Lietuvoje savo verslą pradėjusio italo Romano Paolo įmonę.

Daugelis šį veidą prisimena nuo tų laikų, kai Kaune duris atvėrė pirmoji tikra itališka picerija. Romano Paolo, šiame mieste, atidarė ir savo vardu pavadino dar vieną, visų pamėgtą, piceriją „Pas Paolo", kurios pavadinimą dabar naudoja kiti šeimininkai (prekių ženklas buvo suteiktas naudoti pagal licencinę sutartį).Darbo laikasVirtuvė
Pirmadienis 11:00 - 22:00 iki 22:00
Antradienis 11:00 - 22:00 iki 22:00
Trečiadienis 11:00 - 22:00 iki 22:00
Ketvirtadienis 11:00 - 22:00 iki 22:00
Penktadienis 11:00 - 00:00 iki 22:00
Šeštadienis 11:00 - 00:00 iki 22:00
Sekmadienis 11:00 - 22:00 iki 22:00

Išvežamieji banketai
Svečių skaičius 178
Vidutinė kaina asmeniui €€
Restorano parkingas
Nemokamas parkingas
Rūkymo zona
VIP salė
Galimybė keisti stalų planą
Galimybė naudoti savo garso/vaizdo įrangą
Šokių salė
Garso aparatūra
Šviesos aparatūra
Wi Fi
Kaljanas
Karaokė

Atsiliepimai apie Bella Sicilia

 • Darija Mi 2.7
  0
  Kelis kartus lankiausi šiame išgirtame, populiariame italų restorane. Aplinka, nepasakyčiau, kad būtų išskirtinė. Paprasta. Ne itin papuolė ir padavėjai. Nebuvo nesklandumų, nesusipratimų, bet nei rekomendacijos gausi, nei malonaus, šilto bendravimo. Taip vertinamos, ypatingai skanios picos nepapuolė užsisakyti. Sotčios, normalios porcijos, bet skonis malonumo nesuteikė nei karto. Apsilankau, šiame restorane, jeigu draugai įkalbina.. Pati sunkiai čia užsukčiau.

 • Vilma 5.0
  0
  PICOS LABAI SKANIOS IR APLAMAI VISAS MAISTAS SKANUS, APLINKA FAINA, APTARNAVIMAS GERAS. APSILANKYSIU DAR IR DAR KARTĄ.

 • Ligita
  -3
  Atveze picas "maxi"nors atrode mini visai mazos.be to saltos o laukem vos ne 2 val.mokejom virs 5 euru uz viena.neteisinga kad laikot kvailiais ir taip tikites dytipasipelnyti!mes zinom kaip turi atrodyti maxi pica.pirma ir paskutini karta!o galejo buti dar ne karta!

 • Dora 4.0
  0
  viskas labai faina ir maistas skanus ir padavejos gerai dirba, aisku gal kartais ir tenka palaukti, bet tai normalu, labai daug lankytoju.

 • Nadia 5.0
  0
  Buvome užsuke, ragavome picų,plonapade išties labai skanios, super

 • Karolina 1.0
  0
  Čia atėjome pavalgyti skanių, labai išgirtų lazanijų su mėsa ir sūriais, Jas gavome gana greitai ir labai karštas, tačiau jos skendo padaže (gal ten taip pridera) pradėjau valgyti ir tiesiog buvo per riebu net praryti;DD padavėjos paprašiau atnešti man net kokią nors bandelę , bet ji net nepasidomėjo kodėl. Šiuo atvėju nepadėjo net duona, paprašėme sąskaitos ir išėjome. Nuo nekokios virtuvės šiuo atvėju nukentėjo padavėjos arbata. Žinosime, kad Jūsų vietą reikia pralenkti einant skaniai pavalgyti. Ačiū;)

 • Mantas 1.0
  -1
  Sveiki, dazniausiai renkames picerija Pas Paolo. Turbut nuo studiju laiku kikes prieraisumas. Siandien uzvaziavus siektiek anksciau musu pamegta picerija dar nedirbo tad nusprendeme dar karta pameginti Bella Italija. Ten zinoma mus pasitiko su sypsena... bet, uzsisakius (visuomet ta pati juk mintinai zinomi meniu abejose siose picerijose, juodos kavos, meksikietisko alaus ir 2 picas) ispradziu sulaukeme kavos neplautame/nesvariame puodelyje. Na iprastai paprasem pakeisti ir perdaug nesureiksminome visko juk buna. Bet kai atnese Meksikietisko alaus bokala su jame plaukiojanciomis 2 maistinemis musemis. Nebenorejome laukti kas bus su picomis. Visa laime kad per ta laika atsidare musu Mylima Pas Paolo ir ten visa tai gavome be priekaistu. Labai tikiuosi jog kas nors atkreips demesi i si komentara ir pasirinks teisingai.

 • Tomas 1.0
  +1
  Picos skanios, tačiau aptarnavimas žemo lygio. 5-dieni padavėja alaus atnešė, o picos laukėm 45min, kai paklausiau kur picos - pradėjo verkšlent, kad ji naujokė ir pamiršo!!! Kaip, po velnių, galima prisimint alų, bet pamiršt, kad žmonės ir picą užsisakė.

 • Lukas 5.0
  0
  Storapadės tikrai pačios skaniausios kaune , tikrai gerėsnių nevalgiau..

 • merginos
  +1
  Pas romano lankausi jau daug metu, taciau siandien padavejos elgesys ir tonas sugadino nuotaika ir leido suabejoti personalu. Padaveja mums su drauge grubiai lieke pereiti prie kito staliuko, nes mums dviems jis per didelis, nors staliukas buvo nerezervuotas ir prie musu turejo prisijungti draugu. Mes isejome ir nemanau, kad ten vel lankysiuosi, labai gaila, kad del personalo nekompetencijos nukiancia tokia puiji kavine.....

Daugiau atsiliepimų
Pasiūlyk restoraną